• WERYFIKACJA BOISK CZ.III

    W rozwinęciu prezentujemy marszrutę weryfikacjo boisku cz. III ...

    czytaj więcej » archiwum
  • TERMINARZ KLASA OKRĘGOWA. JESIEŃ 2019/20

    Informujemy, że w zakładce Wydziały/Wydział Gier zamieszczony został terminarz klasy okręgowej, runda jesienna 2019/20.

    czytaj więcej » archiwum
  • WERYFIKACJA BOISK CZ. II

    W rozwinięciu prezentujemy kolejne terminy weryfikacji boisk. 

    czytaj więcej » archiwum
  • TERMINARZ IV LIGA. JESIEŃ 2019/20

    Informujemy, że w zakładce Wydziały/Wydział Gier zamieszczony został terminarz IV ligi, runda jesienna 2019/20.

    czytaj więcej » archiwum
  • 40 LAT ŁKS. ŚWIETNA IMPREZA W ŁAGOWIE

    Znakomitą imprezę przygotowali na 40 lecie istnienia działacze Łagowskiego Klubu Sportowego.

    czytaj więcej » archiwum
 

WERYFIKACJE BOISK

data: 2019-07-05

 

Poniedziałek 8 lipca 2019

 

TRASA NR 1

1. Unia Małogoszcz - god. 15.30

2. Wierna Małogoszcz - godz. 16.00

3. Bucovia Bukowa - 16.45

4. GLKS Krasocin - 17.30

5. Hetman Włoszczowa - 18.00

6. Zieleń Żelisławice - godz. 18.45

7. Piast Chęciny - godz. 19.30

 

Wtorek 9 lipca 2019

 

TRASA NR 2

1. Sokół Rykoszyn - godz. 10:30

2. Lechia Strawczyn - godz. 11:00

3. Topspin Promnik - godz. 11:30

4. Czarnovia Kielce - godz. 12:00

5. GKS Nowiny - godz. 12:30

6. Polonia Białogon - godz. 13:00

 

TRASA NR 3

1. Naprzód Jędrzejów - 15.30

2. Zryw Skroniów - 16.00

3. Partyzant Wodzisław - 16.45

4. Unia Sędziszów - 17.20

5. Start Słupia Jędrzejowska - 17.45

6. Dąb Nagłowice - 18.20

7. Nida Oksa - 19.00

 

Środa, 10 lipca 2019

TRASA NR 4

1. Wicher Miedziana Góra - godz. 10:30

2. Gród Ćmińsk (dwa boiska) -  godz. 11:00

3. Victoria Mniów - godz. 11:45

4. Partyzant Radoszyce - godz. 12:20

5. MKS Neptun Końskie - godz. 12:50

6. Radiator$ Stąporków - godz. 13:20

7. Samson Samsonów - godz. 14:00

8. Skała Tumlin - godz. 14:30

 

TRASA NR 5

1. STAR Starachowice - godz. 16:00 (3 boiska)

2. KAMIENNA Brody - godz. 17:30

3. GKS Rudki - godz. 18:15

 

 

Czwartek, 11.07.2019 r. 

TRASA NR 6

1. LUBRZANKA Kajetanów - godz. 15:20

2. UKS CELSIUM Skarżysko-Kamienna - godz. 16:00

3. GRANAT Skarżysko-Kamienna - godz. 16:45

4. ORLICZ Suchedniów - godz. 17:20

5. Świętokrzyska Akademia Sportu - godz. 18:00

6. ŁYSICA Bodzentyn - godz. 18:30

7. MSS Masłów – 19:10

 

 

TRASA NR 1

1. Unia Małogoszcz - godz. 15.30

2. Wierna Małogoszcz - godz. 16.00

3. Bucovia Bukowa - godz. 16.45

4. GLKS Krasocin - godz. 17.30

5. Hetman Włoszczowa - godz. 18.00

6. Zieleń Żelisławice - godz. 18.45

7. Piast Chęciny - godz. 19.30

 

Wtorek 9 lipca

TRASA NR 2

1. Sokół Rykoszyn - godz. 10:30

2. Lechia Strawczyn - godz. 11:00

3. Topspin Promnik - godz. 11:30

4. Czarnovia Kielce - godz. 12:00

5. GKS Nowiny - godz. 12:30

6. Polonia Białogon - godz. 13:00

TRASA NR 3

1. Naprzód Jędrzejów - godz. 15.30

2. Zryw Skroniów - godz. 16.00

3. Partyzant Wodzisław - godz. 16.45

4. Unia Sędziszów - godz. 17.20

5. Słupia Jędrzejowska - godz. 17.45

6. Dąb Nagłowice - godz. 18.20

7. Nida Oksa - godz. 19.00

 

Środa, 10.07.2019 r.

TRASA NR 4

1. Wicher Miedziana Góra - godz. 10:30

2. Gród Ćmińsk (dwa boiska) -  godz. 11:00 

3. Victoria Mniów - godz. 11:45 

4. Partyzant Radoszyce - godz. 12:20 

5. MKS Neptun Koński - godz. 12:50 

6. Radiator$ Stąporków - godz. 13:20 

7. Samson Samsonów - godz. 14:00 

8. Skała Tumlin - godz. 14:30

 

TRASA NR 5

1. STAR Starachowice - godz. 16:00 (3 boiska)

2. KAMIENNA Brody - godz. 17:30

3. GKS Rudki - godz. 18:15

 

11.07.2019 r. (czwartek)

TRASA NR 6

1. LUBRZANKA Kajetanów - godz. 15:20

2. UKS CELSIUM Skarżysko-Kamienna - godz. 16:00

3. GRANAT Skarżysko-Kamienna - godz. 16:45

4. ORLICZ Suchedniów - godz. 17:20

5. Świętokrzyska Akademia Sportu - godz. 18:00

6. ŁYSICA Bodzentyn - godz. 18:30

7. MSS Masłów – 19:10

 

 

Poniedziałek 8 lipca

TRASA NR 1

1. Unia Małogoszcz - godz. 15.30

2. Wierna Małogoszcz - godz. 16.00

3. Bucovia Bukowa - godz. 16.45

4. GLKS Krasocin - godz. 17.30

5. Hetman Włoszczowa - godz. 18.00

6. Zieleń Żelisławice - godz. 18.45

7. Piast Chęciny - godz. 19.30

 

Wtorek 9 lipca

TRASA NR 2

1. Sokół Rykoszyn - godz. 10:30

2. Lechia Strawczyn - godz. 11:00

3. Topspin Promnik - godz. 11:30

4. Czarnovia Kielce - godz. 12:00

5. GKS Nowiny - godz. 12:30

6. Polonia Białogon - godz. 13:00

TRASA NR 3

1. Naprzód Jędrzejów - godz. 15.30

2. Zryw Skroniów - godz. 16.00

3. Partyzant Wodzisław - godz. 16.45

4. Unia Sędziszów - godz. 17.20

5. Słupia Jędrzejowska - godz. 17.45

6. Dąb Nagłowice - godz. 18.20

7. Nida Oksa - godz. 19.00

 

Środa, 10.07.2019 r.

TRASA NR 4

1. Wicher Miedziana Góra - godz. 10:30

2. Gród Ćmińsk (dwa boiska) -  godz. 11:00 

3. Victoria Mniów - godz. 11:45 

4. Partyzant Radoszyce - godz. 12:20 

5. MKS Neptun Koński - godz. 12:50 

6. Radiator$ Stąporków - godz. 13:20 

7. Samson Samsonów - godz. 14:00 

8. Skała Tumlin - godz. 14:30

 

TRASA NR 5

1. STAR Starachowice - godz. 16:00 (3 boiska)

2. KAMIENNA Brody - godz. 17:30

3. GKS Rudki - godz. 18:15

 

11.07.2019 r. (czwartek)

TRASA NR 6

1. LUBRZANKA Kajetanów - godz. 15:20

2. UKS CELSIUM Skarżysko-Kamienna - godz. 16:00

3. GRANAT Skarżysko-Kamienna - godz. 16:45

4. ORLICZ Suchedniów - godz. 17:20

5. Świętokrzyska Akademia Sportu - godz. 18:00

6. ŁYSICA Bodzentyn - godz. 18:30

7. MSS Masłów – 19:10

 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook