• PORTUGALSKIE SZKOLENIE TRENERÓW

  Wydział Szkolenia i Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej ŚZPN zapraszają ...

  czytaj więcej » archiwum
 • POMOC KLUBOM

  Przypominamy że zgodnie z Regulainem Pomocy Klubom, w dniu 31 sierpnia 2019, upływa termin składania wniosków o wsparcie finansowe.

  czytaj więcej » archiwum
 • OLDBOJE W KLIMONTOWIE

  czytaj więcej » archiwum
 • HISTORYCZNA WYGRANA SPARTY DALESZYCE

  Historyczne zwycięstwo stało się faktem. Na inaugurację rozgrywek o mistrzostwo I ligi kobiet, drużyna Sparty Daleszyce wygrała 4:2 (1:0) z Wandą Kraków. Przed meczem działacze Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej - prezes Mirosław Malinowski i wiceprezes, Marcin Gawron oraz burmistrz Daleszyc, Dariusz Meresiński wręczyli zawodniczkom pamiątkowe puchary i piłki. 

  czytaj więcej » archiwum
 • WICEMISTRZYNIE POLSKI U BURMISTRZA

  Wicemistrzynie Polski w beach soccer, futbolistki Sparty Daleszyce zostały przyjęte przez burmistrza, Dariusza Meresińskiego. 

  czytaj więcej » archiwum
 

TURNIEJ W DZIAŁOSZYCACH. PATRONAT ŚZPN

data: 2019-06-12

W Działoszycach odbył się turniej piłki nożnej w kategorii U-10, pod nazwą "Młode Talenty U-10". Na starcie stanęlo aż 18 ekip!, z trzech województw: małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Robert Banaszek, główny organizator imprezy mówi tak: - To były bardzo fajne zawody, mogliśmy podziwiać min. Cracovię Kraków, Stal Mielec, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
Rozgrywki odbywały się w trzech grupach po sześć zespołów, systemem każdy z każdym. Po rundzie zasadniczej zespoły zajmujące w swych grupach miejsca 1-2, utworzyły grupę ''ligi mistrzów'', drużyny z miejsc 3-4 zagrały w ''lidze europy'', natomiast miejsca w 5-6 utworzyły grupę ''ekstraklasy''. Najlepszą drużyną turnieju okazał się DAP Kielce, który jednocześnie odebrał główną nagrodę czyli udział w międzynarodowym turnieju rozgrywanym w sierpniu w Proszowicach. Organizator turnieju MGTS Działoszyce składa serdeczne podziękowania za pomoc przy kwestiach organizacyjnych i finansowych turnieju Burmistrzowi MiG Działoszyce, Gminnemu Centrum Kultury w Działoszycach, Świętokrzyskiemu Związkowi Piłki Nożnej oraz Stacji Paliw Orlen w Dziekanowicach jak również Marcinowi Maderakowi odpowiedzialnemu za scenariusz i oprawę turnieju.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook