• Z PODWÓRKA NA STADION. RUSZAMY!!!

  Zakończyliśmy pryjmowanie zgłoszeń do XX edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku". W przyszłym tygodniu ruszamy z finałami powiatowymi.

  czytaj więcej » archiwum
 • BEZPŁATNY KURS SĘDZIOWSKI.

  czytaj więcej » archiwum
 • POLSKA - BRAZYLIA 1:3 (0:1)

  W rozegranym w Kielcach, towarzyskim meczu kobiet, reprezentacja Polski uległa Brazylii 1:3 (0:1).

  czytaj więcej » archiwum
 • KSZO OSTROWIEC ŚW. Z PUCHAREM

  W rozegranym w Morawicy meczu finałowym Pucharu Polski kobiet drużyna KSZO Ostrowiec ...

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHARY DLA BENIAMINKÓW

  Ostatnią drużyną, która otrzymała nagrodę za awans do wyższej ligi była ekipa drugoligowych Hetmanek Włoszczowa. Puchar za awans wręczył, kapitan zespołu członek zarządu ŚZPN, Mariusz Słabiak. 

  czytaj więcej » archiwum
 

HISTORYCZNY PUCHAR POLSKI.UWAGA KIBICE!!!

data: 2019-06-12

Nie ma dwóch zdań - niedziela, 16 czerwca 2019 r. zapisze się w historii świętokrzyskiego futbolu. Tego dnia, po raz pierwszy, na reprezentacyjnym obiekcie piłkarskim województwa świętokrzyskiego - Suzuki Arenie w Kielcach odbędzie się mecz finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu. O godz. 16.00 ma murawę wybiegną piłkarze KSZO Ostrowiec Św. i Granatu Skarżysko Kam. Do "podniesienia z murawy" jest duża pula, łącznie 60 tys. zł.!!!! Na konto zwycięzców przelane zostanie aż ...46 tysięcy złotych!!! Pokonani otrzymają 14 tys. zł. Jest zatem o co walczyć, tym bardziej, że każdy, kolejny mecz na szczeblu centralnym to dodatkowe profity... Tradycyjnie obie ekipy otrzymają pamiątkowe medale, dodatkowo, kapitan wygranych wzniesie w górę puchar ufundowany przez Marszalka województwa świętokrzyskiego.
Kibiców zapraszamy znacznie wcześniej. Od godziny 14.00 na murawę boiska przy ul. Barabasza wybiegną oldboje Korony i Błękitnych. Sponsor tytularny Pucharu Polski, firma Totolotek zorganizuje kilka konkursów z cennymi nagrodami. 
Kibice, którzy nie wybiorą się na stadion będą mogli oglądać rywalizację "live" na stronie Facebook'a ŚZPN. Mecz komentować będą kielecki dziennikarz futbolu, Jaromir Kruk do spółki z Przemysławem Cichoniem, byłym zawodnikiem drużyny z Ostrowca Św. 

Wejście na obiekt będzie możliwe od godziny 15.00.
Od ulicy ŚCIEGIENNEGO wpuszczani będą kibice z zaproszeniami.
Pozostałych prosimy o zajmowanie miejsc od ALEI LEGIONÓW.

Zmotoryzowani fani KSZO proszeni są o parkowanie na parkingu od strony Wojewódzkiego Domu Kultury. Na stadionie, KIBICE KSZO umieszczeni zostaną w sekotorze KIBICÓW GOŚCI.
PARKING dla KIBICÓW GRANATU zlokalizowano przy KADZIELNI. Wejście na stadion od alei LEGIONÓW (skrzyżowanie z ul., ul. BARABASZA/GAGARINA).  

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook