• PORTUGALSKIE SZKOLENIE TRENERÓW

  Wydział Szkolenia i Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej ŚZPN zapraszają ...

  czytaj więcej » archiwum
 • POMOC KLUBOM

  Przypominamy że zgodnie z Regulainem Pomocy Klubom, w dniu 31 sierpnia 2019, upływa termin składania wniosków o wsparcie finansowe.

  czytaj więcej » archiwum
 • OLDBOJE W KLIMONTOWIE

  czytaj więcej » archiwum
 • HISTORYCZNA WYGRANA SPARTY DALESZYCE

  Historyczne zwycięstwo stało się faktem. Na inaugurację rozgrywek o mistrzostwo I ligi kobiet, drużyna Sparty Daleszyce wygrała 4:2 (1:0) z Wandą Kraków. Przed meczem działacze Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej - prezes Mirosław Malinowski i wiceprezes, Marcin Gawron oraz burmistrz Daleszyc, Dariusz Meresiński wręczyli zawodniczkom pamiątkowe puchary i piłki. 

  czytaj więcej » archiwum
 • WICEMISTRZYNIE POLSKI U BURMISTRZA

  Wicemistrzynie Polski w beach soccer, futbolistki Sparty Daleszyce zostały przyjęte przez burmistrza, Dariusza Meresińskiego. 

  czytaj więcej » archiwum
 

HISTORYCZNY PUCHAR POLSKI.UWAGA KIBICE!!!

data: 2019-06-12

Nie ma dwóch zdań - niedziela, 16 czerwca 2019 r. zapisze się w historii świętokrzyskiego futbolu. Tego dnia, po raz pierwszy, na reprezentacyjnym obiekcie piłkarskim województwa świętokrzyskiego - Suzuki Arenie w Kielcach odbędzie się mecz finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu. O godz. 16.00 ma murawę wybiegną piłkarze KSZO Ostrowiec Św. i Granatu Skarżysko Kam. Do "podniesienia z murawy" jest duża pula, łącznie 60 tys. zł.!!!! Na konto zwycięzców przelane zostanie aż ...46 tysięcy złotych!!! Pokonani otrzymają 14 tys. zł. Jest zatem o co walczyć, tym bardziej, że każdy, kolejny mecz na szczeblu centralnym to dodatkowe profity... Tradycyjnie obie ekipy otrzymają pamiątkowe medale, dodatkowo, kapitan wygranych wzniesie w górę puchar ufundowany przez Marszalka województwa świętokrzyskiego.
Kibiców zapraszamy znacznie wcześniej. Od godziny 14.00 na murawę boiska przy ul. Barabasza wybiegną oldboje Korony i Błękitnych. Sponsor tytularny Pucharu Polski, firma Totolotek zorganizuje kilka konkursów z cennymi nagrodami. 
Kibice, którzy nie wybiorą się na stadion będą mogli oglądać rywalizację "live" na stronie Facebook'a ŚZPN. Mecz komentować będą kielecki dziennikarz futbolu, Jaromir Kruk do spółki z Przemysławem Cichoniem, byłym zawodnikiem drużyny z Ostrowca Św. 

Wejście na obiekt będzie możliwe od godziny 15.00.
Od ulicy ŚCIEGIENNEGO wpuszczani będą kibice z zaproszeniami.
Pozostałych prosimy o zajmowanie miejsc od ALEI LEGIONÓW.

Zmotoryzowani fani KSZO proszeni są o parkowanie na parkingu od strony Wojewódzkiego Domu Kultury. Na stadionie, KIBICE KSZO umieszczeni zostaną w sekotorze KIBICÓW GOŚCI.
PARKING dla KIBICÓW GRANATU zlokalizowano przy KADZIELNI. Wejście na stadion od alei LEGIONÓW (skrzyżowanie z ul., ul. BARABASZA/GAGARINA).  

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook