• PORTUGALSKIE SZKOLENIE TRENERÓW

  Wydział Szkolenia i Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej ŚZPN zapraszają ...

  czytaj więcej » archiwum
 • POMOC KLUBOM

  Przypominamy że zgodnie z Regulainem Pomocy Klubom, w dniu 31 sierpnia 2019, upływa termin składania wniosków o wsparcie finansowe.

  czytaj więcej » archiwum
 • OLDBOJE W KLIMONTOWIE

  czytaj więcej » archiwum
 • HISTORYCZNA WYGRANA SPARTY DALESZYCE

  Historyczne zwycięstwo stało się faktem. Na inaugurację rozgrywek o mistrzostwo I ligi kobiet, drużyna Sparty Daleszyce wygrała 4:2 (1:0) z Wandą Kraków. Przed meczem działacze Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej - prezes Mirosław Malinowski i wiceprezes, Marcin Gawron oraz burmistrz Daleszyc, Dariusz Meresiński wręczyli zawodniczkom pamiątkowe puchary i piłki. 

  czytaj więcej » archiwum
 • WICEMISTRZYNIE POLSKI U BURMISTRZA

  Wicemistrzynie Polski w beach soccer, futbolistki Sparty Daleszyce zostały przyjęte przez burmistrza, Dariusza Meresińskiego. 

  czytaj więcej » archiwum
 

REKORDOWY SANDOMIERZ. DNI TALENTU

data: 2019-06-11

Zakończyły się Dni Talentu do Akademii Młodych Orłów w Sandomierzu.  Został pobity rekord frekwencji osób, które wzięły udział w testach. Do Dni  Talentów zgłosiło się  166 zainteresowanych osób  w tym 5 dziewczynek.  Przed sobotnimi zmaganiami rodziców oraz zawodników przywitali zaproszeni goście  w tym Marcin Marzec burmistrz Sandomierza, oraz Marek Walczak, wiceprezes ŚZPN ds. Podokręgu Sandomierz.
- Rekordowa frekwencja świadczy o tym, że  AMO Sandomierz  jest bardzo dobrze postrzegana w całym regionie.  Teraz zostaną zaproszone dzieci do okresu próbnego, po nich w każdej grupie najlepsza 16 zostanie przyjęta na sezon 2019/20 do Akademii Młodych Orłów w Sandomierzu - informuje Dariusz Ogrodnik trener koordynator AMO Sandomierz.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook