• OLDBOJE W KLIMONTOWIE

  czytaj więcej » archiwum
 • HISTORYCZNA WYGRANA SPARTY DALESZYCE

  Historyczne zwycięstwo stało się faktem. Na inaugurację rozgrywek o mistrzostwo I ligi kobiet, drużyna Sparty Daleszyce wygrała 4:2 (1:0) z Wandą Kraków. Przed meczem działacze Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej - prezes Mirosław Malinowski i wiceprezes, Marcin Gawron oraz burmistrz Daleszyc, Dariusz Meresiński wręczyli zawodniczkom pamiątkowe puchary i piłki. 

  czytaj więcej » archiwum
 • WICEMISTRZYNIE POLSKI U BURMISTRZA

  Wicemistrzynie Polski w beach soccer, futbolistki Sparty Daleszyce zostały przyjęte przez burmistrza, Dariusza Meresińskiego. 

  czytaj więcej » archiwum
 • SEZON ROZPOCZĘTY. PUCHARY DLA BNIAMINKÓW

  Tradycyjnie, na rozpoczęcie sezonu piłkarskiego, przedstawiciele ŚZPN wręczają drużynom beniaminków puchary za awans. Dziś,w Starachowicach, przed konfrontacją Staru z Łysicą Bodzentyn obecni byli, Ryszard Binensztok i Zbigniew Grombka.

  czytaj więcej » archiwum
 • Na wniosek Zarządu Kolegium Sędziów ŚZPN wszystkie mecze rozgrywane w dniach 10-11.08.2019 r. będą poprzedzone minutą ciszy ku czci tragicznie zmarłego sędziego śp. Kamila Pastuszki.

  czytaj więcej » archiwum
 

DNI TALENTU KIELCE. REKORDOWA FREKWENCJA

data: 2019-06-04

W Kielcach odbyły się Dni Talentu Akademii Młodych Orłów. - Frekwencja przersosła nasze najśmielsze oczekiwania - mówi Marel Szabla, trener kieleckiej AMO, i dodaje: - Szczegónlnie w piątek gdy w kateogorii żaka do prób przystąpiło 75 kandydatów! Z Kielc i kilkunastu ościennych miejscowości. Łącznie do prób sparwniści przystąpiła rekordowa ilość dzeci, ponad 150 w tym jedna dziewczynka. Jak co roku dopisała pogoda.
Przed sobotnimi zmaganiami rodzicó oraz zawodników kategorii orlik przywitali, Marcin Rózycki, wicepreydent Miasta Kielce oraz Tomasz Domaradzki, wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Odpowiadający za wydział Eudukacji Pan Marcin Rózycki mówił o piłce jako o edujkacji, jak ważna rolę odgrywa w latach młodzieńczych, a także, już w wieku dorosłym. Mimo, że nie każdy zostanie zawodowym piłkarzem, to w przyszłośći może łaczyć swój zawód z pasją do piłki. Z kolei Pan Tomasz Domaradzki przedstawił ostatnii raport oceny ośrodka w Kielcach, z którego wynika, że AMO Kielce jest jednym z najwyżej ocenianych ośrodków w Polsce. Wysoka frekwencja świadczy o tym, że codzienna praca AMO Kielce jest bardzo dobrze postrzegana w całym regionie, czego dowodem jest udział dzieci z taki ośrodków jak: Skarżysko Kamienna, Starachowice, Łopuszno, Jedzrzejów, Piekoszów czy Chmielnik.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook