• PROJEKT TERMINARZA ROZGRYWEK III LIGI SENIORÓW

  czytaj więcej » archiwum
 • PATRONUJEMY SMS W NOWINACH

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej objął patronatem Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Nowinach. Stosowną umowę podpisali ze strony ŚZPN - prezes, Mirosław Malinowski oraz wiceprezes, Tomasz Domaradzki.

  czytaj więcej » archiwum
 • TERMINARZ ROZGRYWEK IV LIGI

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNKAT KOMISJI DS. LICENCJI KLUBOWYCH ŚZPN

  Komisja ds Licencji Klubowych ŚZPN informuje ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ODWOŁANY TYMBARK

  Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej odwołał rozgrywki XX edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" ...

  czytaj więcej » archiwum
 

DNI TALENTU KIELCE. REKORDOWA FREKWENCJA

data: 2019-06-04

W Kielcach odbyły się Dni Talentu Akademii Młodych Orłów. - Frekwencja przersosła nasze najśmielsze oczekiwania - mówi Marel Szabla, trener kieleckiej AMO, i dodaje: - Szczegónlnie w piątek gdy w kateogorii żaka do prób przystąpiło 75 kandydatów! Z Kielc i kilkunastu ościennych miejscowości. Łącznie do prób sparwniści przystąpiła rekordowa ilość dzeci, ponad 150 w tym jedna dziewczynka. Jak co roku dopisała pogoda.
Przed sobotnimi zmaganiami rodzicó oraz zawodników kategorii orlik przywitali, Marcin Rózycki, wicepreydent Miasta Kielce oraz Tomasz Domaradzki, wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Odpowiadający za wydział Eudukacji Pan Marcin Rózycki mówił o piłce jako o edujkacji, jak ważna rolę odgrywa w latach młodzieńczych, a także, już w wieku dorosłym. Mimo, że nie każdy zostanie zawodowym piłkarzem, to w przyszłośći może łaczyć swój zawód z pasją do piłki. Z kolei Pan Tomasz Domaradzki przedstawił ostatnii raport oceny ośrodka w Kielcach, z którego wynika, że AMO Kielce jest jednym z najwyżej ocenianych ośrodków w Polsce. Wysoka frekwencja świadczy o tym, że codzienna praca AMO Kielce jest bardzo dobrze postrzegana w całym regionie, czego dowodem jest udział dzieci z taki ośrodków jak: Skarżysko Kamienna, Starachowice, Łopuszno, Jedzrzejów, Piekoszów czy Chmielnik.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook