• HISTORYCZNY PUCHAR POLSKI.UWAGA KIBICE!!!

  Suzkuki Arena Kielce. Niedziela, 16.06.2019, historyczny Puchar Polski. Zapraszamy do kibicowania. 

  czytaj więcej » archiwum
 • TURNIEJ W DZIAŁOSZYCACH. PATRONAT ŚZPN

  W Działoszycach odbył się turniej piłki nożnej w kategorii U-10, pod nazwą "Młode Talenty U-10". Na starcie stanęlo aż 18 ekip!!!

  czytaj więcej » archiwum
 • KKP KORONA I Kielce zwycięzcą Turnieju Finałowego o mistrzostwo Orlika Starszego 2008

  czytaj więcej » archiwum
 • REKORDOWY SANDOMIERZ. DNI TALENTU

  czytaj więcej » archiwum
 • AKREDYTACJE DLA DZIENNIKARZY

  Dziennikarzy i fotoreporterów zainteresowanych obsługą finału pucharu Polski na szczeblu okręgu prosimy o kontakt ...

  czytaj więcej » archiwum
 

DNI TALENTU KIELCE. REKORDOWA FREKWENCJA

data: 2019-06-04

W Kielcach odbyły się Dni Talentu Akademii Młodych Orłów. - Frekwencja przersosła nasze najśmielsze oczekiwania - mówi Marel Szabla, trener kieleckiej AMO, i dodaje: - Szczegónlnie w piątek gdy w kateogorii żaka do prób przystąpiło 75 kandydatów! Z Kielc i kilkunastu ościennych miejscowości. Łącznie do prób sparwniści przystąpiła rekordowa ilość dzeci, ponad 150 w tym jedna dziewczynka. Jak co roku dopisała pogoda.
Przed sobotnimi zmaganiami rodzicó oraz zawodników kategorii orlik przywitali, Marcin Rózycki, wicepreydent Miasta Kielce oraz Tomasz Domaradzki, wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Odpowiadający za wydział Eudukacji Pan Marcin Rózycki mówił o piłce jako o edujkacji, jak ważna rolę odgrywa w latach młodzieńczych, a także, już w wieku dorosłym. Mimo, że nie każdy zostanie zawodowym piłkarzem, to w przyszłośći może łaczyć swój zawód z pasją do piłki. Z kolei Pan Tomasz Domaradzki przedstawił ostatnii raport oceny ośrodka w Kielcach, z którego wynika, że AMO Kielce jest jednym z najwyżej ocenianych ośrodków w Polsce. Wysoka frekwencja świadczy o tym, że codzienna praca AMO Kielce jest bardzo dobrze postrzegana w całym regionie, czego dowodem jest udział dzieci z taki ośrodków jak: Skarżysko Kamienna, Starachowice, Łopuszno, Jedzrzejów, Piekoszów czy Chmielnik.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook