• HISTORYCZNY PUCHAR POLSKI.UWAGA KIBICE!!!

  Suzkuki Arena Kielce. Niedziela, 16.06.2019, historyczny Puchar Polski. Zapraszamy do kibicowania. 

  czytaj więcej » archiwum
 • TURNIEJ W DZIAŁOSZYCACH. PATRONAT ŚZPN

  W Działoszycach odbył się turniej piłki nożnej w kategorii U-10, pod nazwą "Młode Talenty U-10". Na starcie stanęlo aż 18 ekip!!!

  czytaj więcej » archiwum
 • KKP KORONA I Kielce zwycięzcą Turnieju Finałowego o mistrzostwo Orlika Starszego 2008

  czytaj więcej » archiwum
 • REKORDOWY SANDOMIERZ. DNI TALENTU

  czytaj więcej » archiwum
 • AKREDYTACJE DLA DZIENNIKARZY

  Dziennikarzy i fotoreporterów zainteresowanych obsługą finału pucharu Polski na szczeblu okręgu prosimy o kontakt ...

  czytaj więcej » archiwum
 

DNI TALENTU SANDOMIERZ

data: 2019-06-04

Na boiskach sportowych orlik 2012 przy ul. Baczyńskiego odbyło się uroczyste otwarcie V Dni Talentu Akademii Młodych Orłów w Sandomierzu, otwarcia dokonał Marcin Marzec, burmistrz Sandomierza.

Kolejny raz okazało się, że Akademia Młodych Orłów cieszy się ogromnym zainteresowaniem młodych adeptów futbolu. Podczas pierwszyego weekendu tegorocznych Dni Talentu AMO do egzaminów przystąpiło aż 92 osoby w tym 4 dziewczynki!. Akademia Młodych Orłów to program Polskiego Związku Piłki Nożnej mający na celu popularyzację piłki nożnej, zwiększenie liczby trenujących oraz doszkalanie już trenujących a wszystko zgodne z duchem sportu i ogólnoeuropejską inicjatywą Grassroots. Każde dziecko objęte programem, bezpłatnie trenuje dwa razy w tygodniu pod okiem trenerów wyselekcjonowanych przez PZPN. Zostaje objęte autorskim programem szkolenia oraz dostaje bezpłatny strój na cały okres trenowania.

Drugie, i ostatnie w tym roku egzaminy do AMO odbędą się w najbliższy weekend, 7/8/8 czerwca. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci z roczników 2009, 2010,2011,2012,2013 oraz 2014 na orlik przy ul. Baczyńskiego ( Huta ).|
Bliższych informacji udziela trener kooordynator, Dariusz Ogrodnik. Tel. 889 200 555. Email: amo.sandomierz@pzpn.pl

 

 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook