• SZLACHETNA PACZKA

    Kolejny raz Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej przyłączył się do akcji Szlachetna Paczka. Tym razem, przy współudziale Polskiego Związku Piłki Nożnej ...

    czytaj więcej » archiwum
  • POMOGLIŚMY POLSKIM DZIECIOM NA LITWIE

    Dzięki ludziom dobrej woli z Polskiego Związku Piłki Nożnej, Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej oraz sponsorom - polskie dzieci ze szkoły w Bezdanach na Litwie otrzymały wiele sprzętu sportowego na święta...

    czytaj więcej » archiwum
  • WIGILIJNE SPOTKANIE

    W hotelu Grafit, odbyło się tegoroczne spotkanie wigilijne świętokrzyskiego środowiska piłkarskiego. Wśród 150 uczestników obecni byli m. in. biskup Marian Florczyk, przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Miasta Kielce, Kuratorium Oświaty, burmistrzowie i wójtowie.

    czytaj więcej » archiwum
  • UWAGA TRENERZY

    Wydział Szkolenia ŚZPN informuje ...

    czytaj więcej » archiwum
  • WIGILIA W GRAFICIE

    Przypominamy, że tegoroczne spotkanie wigilijne świętokrzyskiego środowiska piłkarskiego odbędzie się we wtorek (16.12.2014) w hotelu Grafit (Kostomłoty Pierwsze). Godz. 17.00.

    czytaj więcej » archiwum
 

OBSADA SEDZIOWSKA 27/28.08

data: 2011-08-26

 

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

16:00

WIERNA Małogoszcz
-

DALIN Myślenice

Rybus P

Dywan K

 

Stelmaszczyk M

2.

27.08.2011 (sobota)

16:30

POPRAD Muszyna

-

GÓRNIK Wieliczka

 

 

 

 

3.

27.08.2011 (sobota)

17:00

PRZEBÓJ Wolbrom
-

JUVENTA Starachowice

Bąk M

Górnicki Z

 

Łukasik P

4.

27.08.2011 (sobota)

17:00

UNIA Tarnów
-

ORLICZ Suchedniów

 

 

 

 

5.

28.08.2011 (niedziela)

17:00

WOLSKI LUBAŃ Maniowy

-

BESKID Andrychów

Ubożak Sz

Cieślik W

 

Lasota T

6.

27.08.2011 (sobota)

17:00

GRANAT Skarżysko

-

NAPRZÓD Jędrzejów

Śliwa A

Smolanko J

 

Lasota T

7.

28.08.2011 (niedziela)

17:00

ŁYSICA Bodzentyn

 -

SZRENIAWA Nowy Wiśnicz

Mądzik M

Szynal P

 

Kowalski R

8.

28.08.2011 (niedziela)

17:00

LIMANOVIA Limanowa

-

JANINA Libiąż

 

 

 

 

IV LIGA

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

17:00

WISŁA Sandomierz

-

CZARNI Połaniec

Molenda

Białogoński K

Mentor

Ubożak Sz

2.

28.08.2011 (niedziela)

17:00

HETMAN Włoszczowa

-

SPARTAKUS Daleszyce

Skalski S

 

 

 

3.

28.08.2011 (niedziela)

17:00

GKS Nowiny

-

ORLĘTA Kielce

Sprzęczka

 

 

 

4.

28.08.2011 (niedziela)

17:00

SPARTA Kazimierza Wielka

-

ALIT Ożarów

Górnicki Z

Bąk M

 

Kubicki J

5.

28.08.2011 (niedziela)

17:00

ŁKS Łagów

-

PARTYZANT Radoszyce

Kandyba

 

 

 

6.

28.08.2011 (niedziela)

17:00

PIASKOWIANKA Piaski

-

TS 1946 NIDA Pińczów

Rudkiewicz

Łodej K

 

Kwapisz T

7.

28.08.2011 (niedziela)

17:00

LUBRZANKA Kajetanów

-

UNIA Sędziszów

Jagieła

 

 

 

8.

28.08.2011 (niedziela)

17:00

OLIMPIA-POGOŃ Staszów

-

SOKÓŁ GÓRNIK Rykoszyn

Podyma

 

 

 

KLASA OKRĘGOWA

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwar

1.

27.08.2011 (sobota)

11:00

GKS Rudki

-

ASTRA Piekoszów

Wydra S

 

 

 

2.

27.08.2011 (sobota)

14:30

PIAST Stopnica

-

SPARTA Dwikozy

Kwapisz T

Rudkiewicz M

 

Łodej K

3.

27.08.2011 (sobota)

11:00

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

- stadion KSZO

MORAVIA Morawica

Frydryk D

 

 

 

4.

28.08.2011 (niedziela)

17:00

NEPTUN Końskie

-

WICHER Miedziana Góra

Borek

 

 

 

5.

28.08.2011 (niedziela)

17:00

ZENIT Chmielnik

-

VICTORIA Skalbmierz

Dobosz J

Śliwa A

 

Śliwa M

6.

28.08.2011 (niedziela)

17:00

KOPRZYWIANKA Koprzywnica

-

SAMSON Samsonów

Dywan K

 

 

 

7.

28.08.2011 (niedziela)

17:00

LECHIA Strawczyn

-

ZDRÓJ Busko Zdrój

Rękawik

 

 

 

8.

28.08.2011 (niedziela)

17:00

SKAŁA Tumlin

-

LZS Samborzec

Gawęcki D

Kowalski M

 

Pieron J

KLASA A – grupa I

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

15:00

ZIELEŃ Żelisławice

-

Victoria Górki Szczukowskie

Jakubowski M

Szynal P

 

Bielecki M

2.

27.08.2011 (sobota)

15:00

GRANAT II Skarżysko

- stadion Ruchu

Gród Cmińsk

Niebudek D

Kierzkowski K

 

Lasota B

3.

28.08.2011 (niedziela)

15:00

GKS Górno

-

ASTRA Suchedniów

Frączkiewicz

 

 

 

4.

28.08.2011 (niedziela)

15:00

LKS Bolmin

-

ZRYW Skroniów

Olszak T

Kierzkowski K

 

Białacki P

5.

28.08.2011 (niedziela)

15:00

NIDZIANKA Bieliny

-

POLANIE Pierzchnica

Dudek P

Tel.889627601

Sędzia gł

Sarachowice

Chwastek J Kielce

6.

28.08.2011 (niedziela)

15:00

MKS Stąporków

-

VICTORIA Mniów

Sokołowski

 

 

 

7.

28.08.2011 (niedziela)

15:00

DĄB Nagłowice

-

PIAST Chęciny

Michalski M

Prokop M

 

Kurzątkowski K

KLASA A – grupa II

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

17:00

BASZTA Rytwiany

-

KAMIENNA Brody

Moryto J

 

 

 

2.

28.08.2011 (niedziela)

15:00

AGRICOLA Łoniów

-

KLONÓWKA Masłów

Przyłucki K

 

 

 

3.

28.08.2011 (niedziela)

15:00

GOKiS Masłów

-

ZRYW Zbigniewice

Kowalicki M

Gajda M

 

Łukasik P

4.

28.08.2011 (niedziela)

15:00

ZORZA TEMPO Pacanów

-

WISŁA Nowy Korczyn

Zdyb T

 

 

 

5.

28.08.2011 (niedziela)

15:00

OKS Opatów

-

STAL Kunów

Barański J

 

 

 

6.

28.08.2011 (niedziela)

15:00

KLIMONTOWIANKA Klimontów

-

ŚWIT Cmielów

Świątkiewicz S

 

 

 

7.

28.08.2011 (niedziela)

15:00

STAR Starachowice

-

PIAST Osiek

Żołądek T

Białogoński K

 

Gos S

KLASA B – grupa I

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

14:00

ORLICZ II Suchedniów

-

LUBRZANKA II Kajetanów

Błach W

 

 

 

2.

28.08.2011 (niedziela)

11:00

CZARNOVIA Kielce

-

AZS POLITECHNIKA Świętok.

Łukasik P

Kowalicki M

 

Gajda M

3.

28.08.2011 (niedziela)

11:00

POLONIA BIAŁOGON Kielce

-

ULKS Łączna

Piekarski K

 

Smolanko M

 

Stelmaszczyk M

4.

28.08.2011 (niedziela)

11:00

OLIMP Serbinów

-

KS Czermno

Kurowski

 

 

 

5.

28.08.2011 (niedziela)

11:00

WICHER II Miedziana Góra

-

TĘCZA Gowarczów

Wydra S

 

 

 

KLASA B – grupa II

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

17:00

NIDA Sobków

-

GKS Kluczewsko

 

 

 

 

2.

28.08.2011 (niedziela)

11:00

UNIA II Sędziszów

-

?

 

 

 

 

3.

28.08.2011 (niedziela)

17:00

WIERNA II Małogoszcz

-

VICTORIA Górki Szczukowskie

Ta grupa

Odwołana !!!

 

 

 

4.

28.08.2011 (niedziela)

11:00

GLKS Krasocin

-

START Słupia Jędrzejowska

 

 

 

 

5.

28.08.2011 (niedziela)

17:00

HETMAN II Włoszczowa

-

PARTYZANT Wodzisław

 

 

 

 

KLASA B – grupa III

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

28.08.2011 (niedziela)

17:00

VICTORIA BIZON Kurozwęki

-

ZORZA Czajków

Gospodarczyk T

 

 

 

2.

28.08.2011 (niedziela)

11:00

ZDRÓJ II Busko Zdrój

-

ŹRÓDŁO Solec Zdrój

Niebudek D

Lasota B

 

Kaczmarczyk P

3.

28.08.2011 (niedziela)

15:00

GKS Szydłów

-

PIAST II Stopnica

Saniawa P

 

 

 

4.

28.08.2011 (niedziela)

11:00

GTS Raków

-

NIDZICA Dobiesławice

Suska

 

 

 

5.

28.08.2011 (niedziela)

14:00

SPARTA II Kazimierza Wielka

-

Gród Wiślica

Kubicki J

Bąk M

 

Górnicki Z

6.

28.08.2011 (niedziela)

15:00

JAWORNIK Gorzków

-

VICTORIA II Skalbmierz

Lasota B

Niebudek D

 

Kaczmarczyk P

KLASA B – grupa IV

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

28.08.2011 (niedziela)

11:00

HURAGAN Wilczyce

-

SOKÓŁ Jachimowice

Barański J

 

 

 

2.

28.08.2011 (niedziela)

11:00

OLIMPIA Kleczanów

-

CUKROWNIK Włostów

Cena R

 

 

 

3.

28.08.2011 (niedziela)

11:00

ALIT II Ożarów

-

GKS Świniary

Adamski K

 

 

 

4.

28.08.2011 (niedziela)

13:00

ESTER Wojciechowice

-

ŁKS II Łagów

Pietruszka T

 

 

 

5.

28.08.2011 (niedziela)

15:00

STRAŻAK Bidziny

-

ARKA Pawłów

     Klimek S

 

 

 

6.

28.08.2011 (niedziela)

16:00

KS Tarłów

-

WISŁA II Sandomierz

Rybus P

 

 

 

7.

28.08.2011 (niedziela)

16:00

MAROL Jacentów

-

JANDAR II Bodzechów

Buglewski M

 

 

 

ŚWIĘTOKRZYSKA LIGA – JUNIOR STARSZY

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

28.08.2011 (niedziela)

13:00

WIERNA Małogoszcz

-

SPARTAKUS Daleszyce

Jakubowski M

Sitarz Kam

 

Sitarz Adr

2.

27.08.2011 (sobota)

13:00

GRANAT Skarżysko

-

ORLĘTA Kielce

Sokołowski

 

 

 

3.

27.08.2011 (sobota)

12:00

KORONA SA Kielce

-Prosta

NIDA Pińczów

Mądzik M

Gawęcki D

 

Kowalski R

4.

27.08.2011 (sobota)

13:00

SOKÓŁ GÓRNIK Rykoszyn

-

RODZINA Kielce

Śliwa M

Dobosz J

 

Wysocki P

5.

27.08.2011 (sobota)

13:00

OLIMPIA-POGOŃ Staszów

-

JUVENTA Starachowice

Świątkiewicz S

 

 

 

6.

27.08.2011 (sobota)

13:00

KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św

-

NAPRZÓD Jędrzejów

Klimek

 

 

 

ŚWIĘTOKRZYSKA LIGA – JUNIOR MŁODSZY

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

11:00

KAMIENNA Brody

-

JUVENTA Starachowice

 

 

 

 

2.

27.08.2011 (sobota)

11:00

KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.

-

NAPRZÓD Jędrzejów

Sprzęczka

 

 

 

3.

27.08.2011 (sobota)

16:30

JANDAR Bodzechów

-

MORAVIA Morawica

Adamski K

 

 

 

4.

27.08.2011 (sobota)

11:00

HETMAN Włoszczowa

-

UKS TRÓJKA Sandomierz

Kowalicki M

Białacki P

 

Gos S

5.

27.08.2011 (sobota)

10:00

KORONA SA Kielce

-Prosta

TS 1946 NIDA Pińczów

Gawęcki D

Mądzik M

 

Kowalski R

6.

27.08.2011 (sobota)

11:00

PIASKOWIANKA Piaski

-

KKP KORONA Kielce

Olszak T

Szymczak Ł

 

Tacij M

KLASA OKRĘGOWA JUNIOR STARSZY – grupa I

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

13:00

SKAŁA Tumlin

-

NIDA Oksa

Gajda M

Półchłopek Ł

 

Półchłopek J

2.

27.08.2011 (sobota)

13:00

ZRYW Skroniów

-

PIASKOWIANKA Piaski

Krupa Z

Chuptyś Ł

 

Łoboda R

3.

27.08.2011 (sobota)

13:00

GKS Górno

-

VICTORIA Mniów

Wrona D

Czyż P

 

Sobczyk M

4.

27.08.2011 (sobota)

13:00

POLANIE Pierzchnica

-

GRÓD Cmińsk

Majcher K

Musiał P

 

Stępień J

KLASA OKRĘGOWA JUNIOR STARSZY – grupa II

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

13:00

PARTYZANT Radoszyce

-

DEKO Włoszczowa

Michalski M

Chmielewski J

 

Cedro M

2.

27.08.2011 (sobota)

13:00

MKS Stąporków

-

GLKS Krasocin

Piekarski K

 

 

Wójcik J

3.

27.08.2011 (sobota)

13:00

GKS BUCOVIA Bukowa

-

MKS NEPTUN Końskie

Smolanko M

Kaczmarczyk P

 

Komada S

KLASA OKRĘGOWA JUNIOR STARSZY – grupa III

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

13:00

PIAST Osiek

-

GKS Rudki

Gospodarczyk T

 

 

 

2.

27.08.2011 (sobota)

13:00

SPARTA Dwikozy

-

STAL Kunów

Pietruszka

 

 

 

3.

27.08.2011 (sobota)

13:00

AGRICOLA Łoniów

-

KLIMONTOWIANKA Klimontów

Barański

 

 

 

4.

27.08.2011 (sobota)

13:00

OKS Opatów

-

LZS Samborzec

Zdyb

 

 

 

5.

27.08.2011 (sobota)

13:00

STAR Starachowice

-

CZARNI Połaniec

 

 

 

 

KLASA OKRĘGOWA JUNIOR MŁODSZY – grupa I

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

11:00

NIDZIANKA Bieliny

-

SPARTA Zagnańsk

Sitarz K

Sitarz K

 

Sitarz A

2.

27.08.2011 (sobota)

11:00

GRANAT Skarżysko

-

KLONÓWKA Masłów

Odwołany

 

 

 

3.

27.08.2011 (sobota)

11:00

WICHER Miedziana Góra

-

ŁYSICA Bodzentyn

Prokop M

Leszczyński A

 

Adach K

4.

27.08.2011 (sobota)

11:00

SAMSON Samsonów

-

ARKA Pawłów

Kierzkowski K

Niebudek D

 

Lasota B

5.

27.08.2011 (sobota)

12:00

ORLICZ Suchedniów

-

JUVENTA Starachowice

Adamska A

 

 

 

6.

27.08.2011 (sobota)

13:00

ŁKS Łagów

-

KKP KORONA II Kielce

Przyłucki K

 

 

 

KLASA OKRĘGOWA JUNIOR MŁODSZY – grupa II

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

11:00

DEKO Włoszczowa

-

GKS Kluczewsko

Sitkowski G

 

 

 

2.

27.08.2011 (sobota)

11:00

LKS Bolmin

-

ORLĘTA Kielce

Pindal M

Wiącek K

 

Równick   M

3.

28.08.2011 (nidziela)

10:00

WIERNA Małogoszcz

-

ŁKS Łopuszno

Sitarz Kam

Jakubowski M

 

Sitarz A

4.

27.08.2011 (sobota)

15:00

MKS NEPTUN Końskie

-

ZIELEŃ Żelisławice

Pindral M

WięcekK

 

Skarżysko

KLASA OKRĘGOWA JUNIOR MŁODSZY – grupa IV

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

31.08.2011 (środa)

11:00

CZARNI Połaniec

-

KS Tarłów

odwołany

 

 

 

2.

27.08.2011 (sobota)

11:00

MAROL Jacentów

-

POWIŚLE Zawichost

Mierzwa

 

 

 

3.

27.08.2011 (sobota)

11:00

KOPRZYWIANKA Koprzywnica

-

ESTER Wojciechowice

Gach

 

 

 

4.

07.09.2011 (środa)

16:30

HURAGAN Wilczyce

-

ZRYW Zbigniewice

Jachowski

 

 

 

5.

27.08.2011 (sobota)

15:00

SPARTA Dwikozy

-

CUKROWNIK Włostów

Skórski D

 

 

 

6.

27.08.2011 (sobota)

11:00

ALIT Ożarów

-

BASZTA Rytwiany

Żeber K

 

 

 

TRAMPKARZ STARSZY – grupa I

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

10:00

ORLICZ Suchedniów

-

GKS Nowiny

Chrzanowska

 

 

 

2.

27.08.2011 (sobota)

11:00

KKP KORONA Kielce

-

VICTORIA Mniów

Kurzątkowski K

Gonciarz R

 

Jakubowicz M

3.

27.08.2011 (sobota)

11:00

LECHIA Strawczyn

-

ASTRA Piekoszów

Półchłopek J

 

 

 

TRAMPKARZ STARSZY – grupa II

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

11:00

GKS BUCOVIA Bukowa

-

MKS NEPTUN Końskie

Smolanko M

Kaczmarczyk P

 

Komada S

2.

27.08.2011 (sobota)

11:00

PARTYZANT Radoszyce

-

KS Czermno

Michalski M

Chmielewski J

 

Cedro M

3.

27.08.2011 (sobota)

11:00

MKS Stąporków

-

KKP KORONA II Kielce

Piekarski K

Wójcik J

 

 

TRAMPKARZ STARSZY – grupa III

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

11:00

OKS Opatów

-

SOKÓŁ Starachowice

 

 

 

 

2.

27.08.2011 (sobota)

11:00

KLIMONTOWIANKA Klimontów

-

SPARTAKUS Daleszyce

Ciach Sz

 

 

 

3.

27.08.2011 (sobota)

11:00

JUVENTA Starachowice

-

KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.

 

 

 

 

4.

27.08.2011 (sobota)

13:00

ALIT Ożarów

-

KS Tarłów

Zagraj M

 

 

 

5.

27.08.2011 (sobota)

15:00

OLIMPIA-POGOŃ Staszów

-

UKS TRÓJKA Sandomierz

Suska

 

 

 

TRAMPKARZ MŁODSZY – grupa I

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

11:30

HETMAN Włoszczowa

-

GRANAT Skarżysko

Gos S

Białacki

 

Kowalicki M

2.

27.08.2011 (sobota)

13:30

UKS Chęciny

-

ORLĘTA Kielce

Chwastek J

 

 

 

3.

27.08.2011 (sobota)

11:30

ŁKS Łopuszno

-

SOKÓŁ GÓRNIK Rykoszyn

Bielecki M

 

 

 

4.

27.08.2011 (sobota)

11:30

MKS NEPTUN Końskie

-

POLONIA Białogon Kielce

Lisowski

 

 

 

5.

27.08.2011 (sobota)

16:00

KKP KORONA Kielce

-Prosta

LECHIA Strawczyn

Szymczak Ł

Tacij M

 

Waśko J

TRAMPKARZ MŁODSZY – grupa II

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

11:30

SPARTA Kazimierza Wielka

-

TS 1946 NIDA Pińczów

Pieron J

 

 

 

2.

27.08.2011 (sobota)

11:30

WISŁA Nowy Korczyn

-

ZDRÓJ Busko Zdrój

Odwołany

 

 

 

3.

27.08.2011 (sobota)

11:30

MORAVIA Morawica

-

ZENIT Chmielnik

Kubicki J

 

 

 

4.

27.08.2011 (sobota)

11:30

UNIA Sędziszów

-

NAPRZÓD Jędrzejów

Krupa Z

Chuptyś Ł

 

 

5.

27.08.2011 (sobota)

15:00

PIASKOWIANKA Piaski

-

WIERNA Małogoszcz

Olszak T

 

 

 

TRAMPKARZ MŁODSZY – grupa III

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

11:00

PIAST Osiek

-

CZARNI Połaniec

Wojtyś

 

 

 

2.

27.08.2011 (sobota)

11:00

SPARTA Dwikozy

-

WISŁA Sandomierz

Pater

 

 

 

3.

27.08.2011 (sobota)

9:00

BASZTA Rytwiany

-

HURAGAN Wilczyce

Zioło Sz

 

 

 

4.

27.08.2011 (sobota)

11:00

ŁKS Łagów

-

KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.

Buglewski

 

 

 

5.

27.08.2011 (sobota)

11:00

STAR Starachowice

-

ŁYSICA Bodzentyn

 

 

 

 

MŁODZIK STARSZY – grupa I

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

10:00

RODZINA Kielce

-Ściegiennego

PARTYZANT Radoszyce

Półchłopek Ł

 

 

 

2.

27.08.2011 (sobota)

10:00

TS 1946 NIDA Pińczów

-

ZENIT Chmielnik

Śliwa M

 

 

 

3.

27.08.2011 (sobota)

10:00

GLKS Krasocin

-

GRANAT Skarżysko

Rudkiewicz M

 

 

 

4.

27.08.2011 (sobota)

10:00

ASTRA Piekoszów

-

GOKiS Masłów

Chwastek J

 

 

 

5.

27.08.2011 (sobota)

18:00

KKP KORONA Kielce

-

MKS Stąporków

Odwołany

 

 

 

MŁODZIK STARSZY – grupa II

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

10:00

KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.

-

JUVENTA Starachowice

Budzeń

 

 

 

2.

27.08.2011 (sobota)

10:00

LZS Samborzec

-

ESTER Wojciechowice

Saniawa

 

 

 

3.

27.08.2011 (sobota)

10:00

SOKÓŁ Starachowice

-

OLIMPIA Kleczanów

 

 

 

 

4.

27.08.2011 (sobota)

13:00

KOPRZYWIANKA Koprzywnica

-

ALIT Ożarów

Hamer

 

 

 

MŁODZIK MŁODSZY – grupa I

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

10:00

GKS Nowiny

-

SPARTAKUS Daleszyce

Szynal P

 

 

 

2.

27.08.2011 (sobota)

10:00

ŁYSICA Bodzentyn

-

HETMAN Włoszczowa

Kądziela Ł

 

 

 

3.

27.08.2011 (sobota)

10:00

MKS NEPTUN Końskie

-

KKP KORONA Kielce

Lisowski

 

 

 

MŁODZIK MŁODSZY – grupa II

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Obserwator

1.

27.08.2011 (sobota)

10:00

MORAVIA Morawica

-

PIASKOWIANKA Piaski

Kubicki J

 

 

 

2.

27.08.2011 (sobota)

10:00

ZDRÓJ BUSKO Zdrój

-

PIAST Stopnica

Wysocki P

 

 

 

3.

27.08.2011 (sobota)

10:00

NAPRZÓD Jędrzejów

-

DĄB Nagłowice

Olszak T

 

 

 

 

 

 
« wstecz
 
Ładowanie...

Odwiedziło Nas

  • Dzisiaj: 249
  • Wczoraj: 1736
  • W tym miesiącu: 38374
  • Wszystkich: 101988
 
 
Facebook