• EGZAMIN KURSU UEFA B+A

  32 trenerów zaliczyło egzaminy końcowe zintegrowanego kursu UEFA B+A, który zorganzował Wydział Szkolenia Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Przewodniczącym komisji egzminacyjnej był Paweł Janas, były szkoleniowiec reprezentacji Polski. 

  czytaj więcej » archiwum
 • Ruszył Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich...

  czytaj więcej » archiwum
 • KONSULTACJE REGIONS CUP

  W Ostrowcu Świętokrzyskim, na obiektach KSZO odbyła się pierwsza konsultacja kadry Regions Cup. Podopieczni Pawła rybusa i Pawłą Czai przygotowują się do czerwcowych finałów makroregionalnych. Fot. Piotr Kowalski.

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA KLUBY. TABLICE DO ODEBRANIA

  Kluby IV ligi, ligi okręgowej, Klasy A i Klasy B, które alikowały o tablice ...

  czytaj więcej » archiwum
 • POWOŁANIA NA KONSULTACJĘ SZKOLENIOWĄ REGIONS CUP

  czytaj więcej » archiwum
 

REKRUTACJA DO KLAS MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

data: 2019-05-07

Od 6 do 14 maja trwa rekrutacja do klas mistrzostwa sportowego w dyscyplinie piłka nożna w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach. Szkoła działa pod patronatem ŚZPN a swoim doświadczeniem szkołę wspiera Paweł Golański były reprezentant Polski oraz Dagmara Grad  piłkarka ekstraligi kobiet. Zarówno Dagmara jak i Paweł będą prowadzić gościnne treningi i wykłady. Szczególnie zapraszamy do szkoły młode piłkarki. Poniżej stosowne dokumenty oraz regulaminy:

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY klasa Mistrzostwa Sportowego

Podanie- PODSTAWÓWKA 

Podanie- GIMNAZJUM

Regulamin SMS Podstawówka

Regulamin SMS Gimnazjum

Dokumenty można składać w sekretariacie szkoły od godziny 8:00 do 17:00. Szczegółowe informacje pod numerem tel. (041) 346-53-56 lub na stronie https://www.zsp-nowiny.pl/index.php/rekrutacja.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook