• WERYFIKACJA BOISK CZ.III

    W rozwinęciu prezentujemy marszrutę weryfikacjo boisku cz. III ...

    czytaj więcej » archiwum
  • TERMINARZ KLASA OKRĘGOWA. JESIEŃ 2019/20

    Informujemy, że w zakładce Wydziały/Wydział Gier zamieszczony został terminarz klasy okręgowej, runda jesienna 2019/20.

    czytaj więcej » archiwum
  • WERYFIKACJA BOISK CZ. II

    W rozwinięciu prezentujemy kolejne terminy weryfikacji boisk. 

    czytaj więcej » archiwum
  • TERMINARZ IV LIGA. JESIEŃ 2019/20

    Informujemy, że w zakładce Wydziały/Wydział Gier zamieszczony został terminarz IV ligi, runda jesienna 2019/20.

    czytaj więcej » archiwum
  • 40 LAT ŁKS. ŚWIETNA IMPREZA W ŁAGOWIE

    Znakomitą imprezę przygotowali na 40 lecie istnienia działacze Łagowskiego Klubu Sportowego.

    czytaj więcej » archiwum
 

POWOŁANIA NA KONSULTACJĘ SZKOLENIOWĄ REGIONS CUP

data: 2019-05-13

Wydział Szkolenia Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach przedstawia kadrę Świętokrzyskiego ZPN na konsultację szkoleniową
Regions Cup.

 

Dzień: 15.05.2019 r. (środa)

Zbiórka godz. 16:00

Miejsce zbiórki: stadion miejski KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. przy ul. Świętokrzyska 11

 

Lista powołanych zawodników REGIONS CUP

L.p.

Nazwisko i Imię

Klub

1.

Meszek Paweł

CZARNI Połaniec

2.

Rzeszowski Krzysztof

GRANAT Skarżysko-Kam.

3.

Miller Błażej

GRANAT Skarżysko-Kam.

4.

Ferenc Piotr

KLIMONTOWIANKA Klimontów

5.

Mężyk Damian

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

6.

Madej Mateusz

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

7.

Bełczowski Kamil

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

8.

Łokieć Kamil

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

9.

Miłek Maciej

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

10.

Ziółkowski Kacper

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

11.

Wróblewski Tomasz

ŁYSICA Bodzentyn

12.

Armata Karol

MKS NEPTUN Końskie

13.

Herda Łukasz

MKS NEPTUN Końskie

14.

Kwiecień Patryk

MKS NEPTUN Końskie

15.

Rzepa Krystian

OLIMPIA POGOŃ Staszów

16.

Rozmysłowski Ernest

OLIMPIA POGOŃ Staszów

17.

Staszewski Tomasz

ORLICZ Suchedniów

18.

Kokosza Mateusz

ORLICZ Suchedniów

19.

Pietras Szymon

SPARTAKUS AUREUS Daleszyce

20.

Cedro Michał

SPARTAKUS AUREUS Daleszyce

21.

Krzeszkowski Szczepan

SPARTAKUS AUREUS Daleszyce

22.

Jeziorski Michał

SPARTAKUS AUREUS Daleszyce

23.

Sot Bartosz

SPARTAKUS AUREUS Daleszyce

24.

Nowocień Jakub

STAR Starachowice

25.

Gołyski Emil

STAR Starachowice

26.

Gębura Bartosz

STAR Starachowice

27.

Nogaj Damian

WISŁA Sandomierz

28.

Marcin Sudy

WISŁA Sandomierz

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook