• EGZAMIN KURSU UEFA B+A

  32 trenerów zaliczyło egzaminy końcowe zintegrowanego kursu UEFA B+A, który zorganzował Wydział Szkolenia Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Przewodniczącym komisji egzminacyjnej był Paweł Janas, były szkoleniowiec reprezentacji Polski. 

  czytaj więcej » archiwum
 • Ruszył Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich...

  czytaj więcej » archiwum
 • KONSULTACJE REGIONS CUP

  W Ostrowcu Świętokrzyskim, na obiektach KSZO odbyła się pierwsza konsultacja kadry Regions Cup. Podopieczni Pawła rybusa i Pawłą Czai przygotowują się do czerwcowych finałów makroregionalnych. Fot. Piotr Kowalski.

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA KLUBY. TABLICE DO ODEBRANIA

  Kluby IV ligi, ligi okręgowej, Klasy A i Klasy B, które alikowały o tablice ...

  czytaj więcej » archiwum
 • POWOŁANIA NA KONSULTACJĘ SZKOLENIOWĄ REGIONS CUP

  czytaj więcej » archiwum
 

Z PODWÓRKA NA STADION. PUCHAR TYMBARKU. LEPIEJ NIŻ PRZED ROKIEM

data: 2019-05-01

O wielkim pechu mogą mówić dziewczęta U-12 z KSP Kielce. Podopieczne Moniki Czerwiak, w spotkaniu ćwierćfinałowym trafiły na ubiegłoroczne triumfatorki, SMS Łódź. Trema była tak duża, że po pięciu minutach było 0:3. Ostatecznie ulegliśmy Łodzi 1:5. Dzięki ambiten postawie w kolejnych sspotkaniach debiutujące w finałach piłkarki KSP zajęły siódmą pozycję. Bardzo dobrą 10 lokatę zajęli inni debiutanci. Chłopcy (U-10) z Nowin uplasowali się na 10 miejscu. 11 miejsce przypadło w udziale SP Małogoszcz (U-12 chłopcy). Dziewczęta U-10 z Kunowa zakończyły rywalizaję na 12 miejscu.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook