• WERYFIKACJA BOISK CZ.III

  W rozwinęciu prezentujemy marszrutę weryfikacjo boisku cz. III ...

  czytaj więcej » archiwum
 • TERMINARZ KLASA OKRĘGOWA. JESIEŃ 2019/20

  Informujemy, że w zakładce Wydziały/Wydział Gier zamieszczony został terminarz klasy okręgowej, runda jesienna 2019/20.

  czytaj więcej » archiwum
 • WERYFIKACJA BOISK CZ. II

  W rozwinięciu prezentujemy kolejne terminy weryfikacji boisk. 

  czytaj więcej » archiwum
 • TERMINARZ IV LIGA. JESIEŃ 2019/20

  Informujemy, że w zakładce Wydziały/Wydział Gier zamieszczony został terminarz IV ligi, runda jesienna 2019/20.

  czytaj więcej » archiwum
 • 40 LAT ŁKS. ŚWIETNA IMPREZA W ŁAGOWIE

  Znakomitą imprezę przygotowali na 40 lecie istnienia działacze Łagowskiego Klubu Sportowego.

  czytaj więcej » archiwum
 

KSP W "ÓSEMCE". KUNÓW I MAŁOGOSZCZ PECHOWO

data: 2019-04-30

Drużyna KSP przeszła przez eliminacyjne sito jak burza. W pierwszym spotkaniu podopieczne Moniki Czerwiak wygrały najpierw z Unią Opole 3:1, potem 4:3 z SP Poświętne a na koniec zremisowały z ubiegłorocznym wicemistrzem Polski - Tęczą Bydgoszcz 1:1. Kielczanki były zdecydowanie lepsze, ale miały rozregulowane celowniki, trafiając między innymi w przedostatniej minucie w poprzeczkę!! Podział punktów sprawił, że jutro nasza drużyna zmierzy się w ćwierćfinale z mistrzyniami Polski - SMS Łódź. - Z jednej strony szkoda, z drugiej - na pewno nie oddamy łatwo skóry - zapowiada prezes klubu, Łukasz Tekiel.
Druga, żeńska ekipa województwa świętokrzyskiego, UKS Kunów miała ogromnego pecha. W pierwszym pojedynku, kunowianki zremisowały 1:1 z Diamond Pisz, mając w całym spotkaniu ogromną przewagę. Remisem 1:1 zakończyła się również druga konfrontacja z Olimpią Szczecin. Również w tym meczu team z Kunowa zdecydowanie przeważał, ale obijał bramkarkę rywalek. Ostatniego pojedynku, z Unią Opole, nasze dziewczęta nie wytrzymaly kondycyjnie. Do przerwy było 0;0, ale po zmianie stron rywalki zaaplikowały nam cztery gole a my - żadnego. 
- Powinniśmy długo pluć sobie w brodę. Spokojnie powinniśmy grać w najlepszej ósemce. Niestety, nie wytrzymaliśmy presji - tak występy chłopców, kategorii U-12 podsumował Mariusz Rudkiewicz, opiekun SP Małogoszcz. I miał zupełną rację. Co prawda, w pierwszym spotkaniu małogoszczanie przegrali wyraźnie 0:4 z Wrocławiem, to chwilę potem powinni spokojnie ograć Avię Świdnik. Mimo dominacji, przegrali ostatecznie 1:3, po ... indywidualnych kiksach. O tym, że mogło i powinno być zdecydowanie lepiej świadczy pewna wygrana na otarcie łez 2:0 z SP 137 Łódź.
Czwarty nasz reprezentant, SP  Nowiny, dopingowany między innymi przez wójta, Sebastiana Nowaczkieiwcza też walczył bardzo dzielnie. Na dzień dobry, Nowiny wygrały 2:1 z Ełkiem. Potem przyszła porażka 0:8 z SP 78 Poznań. Na koniec, w decydującym o awansie pojedynku, ekipa Szymona Ubożaka przegrała 1:3 z Pruszczem Gdańskim.
 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook