• EGZAMIN KURSU UEFA B+A

  32 trenerów zaliczyło egzaminy końcowe zintegrowanego kursu UEFA B+A, który zorganzował Wydział Szkolenia Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Przewodniczącym komisji egzminacyjnej był Paweł Janas, były szkoleniowiec reprezentacji Polski. 

  czytaj więcej » archiwum
 • Ruszył Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich...

  czytaj więcej » archiwum
 • KONSULTACJE REGIONS CUP

  W Ostrowcu Świętokrzyskim, na obiektach KSZO odbyła się pierwsza konsultacja kadry Regions Cup. Podopieczni Pawła rybusa i Pawłą Czai przygotowują się do czerwcowych finałów makroregionalnych. Fot. Piotr Kowalski.

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA KLUBY. TABLICE DO ODEBRANIA

  Kluby IV ligi, ligi okręgowej, Klasy A i Klasy B, które alikowały o tablice ...

  czytaj więcej » archiwum
 • POWOŁANIA NA KONSULTACJĘ SZKOLENIOWĄ REGIONS CUP

  czytaj więcej » archiwum
 

KLASY SPORTOWE W NOWINACH

data: 2019-04-23

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, Wójt Gminy Sitkówka Nowiny oraz Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowinach zapraszają do składania dokumentów do klas sportowych w roku szkolnym 2019/20.
- Zainteresowanie naborem od klas sportowych chłopców jest duże - mówi na wstępie Kornelia Bem Koziłe dyrektor placówki w Nowinach. - Jeszcze tuż przed świętami wielkanocnymi mieliśmy sporo pytań o procedury składania dokumentów, uczestnictwa w testach sprawnościowych, itd. Jestem przekonana, że z kadym dniem ilość pytań będzie coraz większa - uważa dyrektor.
Przypomnijmy, że termin składania dokumentó rozpoczyna się w poniedziałek, 06 maja br. Dokumenty można składać w sekretariacie szkoły do dnia 14 maja (wtorek) 2019. Każdy, kto wykarze zainteresowaniem przyjęcia do placówki będzie zdawał egzaminy praktyczne, które  odbędą się w dniach 23 - 24 maja (czwartek - piątek). 
 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook