• Z PODWÓRKA NA STADION. RUSZAMY!!!

  Zakończyliśmy pryjmowanie zgłoszeń do XX edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku". W przyszłym tygodniu ruszamy z finałami powiatowymi.

  czytaj więcej » archiwum
 • BEZPŁATNY KURS SĘDZIOWSKI.

  czytaj więcej » archiwum
 • POLSKA - BRAZYLIA 1:3 (0:1)

  W rozegranym w Kielcach, towarzyskim meczu kobiet, reprezentacja Polski uległa Brazylii 1:3 (0:1).

  czytaj więcej » archiwum
 • KSZO OSTROWIEC ŚW. Z PUCHAREM

  W rozegranym w Morawicy meczu finałowym Pucharu Polski kobiet drużyna KSZO Ostrowiec ...

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHARY DLA BENIAMINKÓW

  Ostatnią drużyną, która otrzymała nagrodę za awans do wyższej ligi była ekipa drugoligowych Hetmanek Włoszczowa. Puchar za awans wręczył, kapitan zespołu członek zarządu ŚZPN, Mariusz Słabiak. 

  czytaj więcej » archiwum
 

PREZES MIROSŁAW MALINOWSKI W UEFA

data: 2019-04-10

To była kolejna, w 2019 roku wizyta w siedzibie UEFA. Tym razem, Mirosław Malinowki, prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej brał udział w spotkaniu, które poświęcone było w głównej mierze futbolowi kobiecemu. - Analizowaliśmy sytuację piłki kobiecej, zastanwialiśmy się dlaczego w niektórych krajach żeński futbol rozwija się znkomicie, w innych znacznie wolniej. Wiele wskazuje na to, że UEFA przeznaczy, zwłaszcza dla najmłodszych futbolistek kolejne fundusze. Polska oczywiście skorzysta na tej inicjatywie. Jeżeli tylko uda się załatwić pozytywnie wszystkie szczegóły - na szkolenie i rozwój klubów dziewczęcych będzie jeszcze więcej funduszy - podkreśla M. Malinowski. Dodajmy, że sternik świętokrzyskiego futbolu negocjował ostatnio z przedstawicielami Unii Europejskiej w Brukseli. - To były rozmowy wstępne, dotyczące rozwoju futbolu na wielu płaszczyznach. Mam nadzieję, że niebawem moje wyjazdy do Szwajcarii czy Belgii przyniosą wymierne i konkretne efekty - podsumował prezes Malinowski,

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook