• WERYFIKACJA BOISK CZ.III

  W rozwinęciu prezentujemy marszrutę weryfikacjo boisku cz. III ...

  czytaj więcej » archiwum
 • TERMINARZ KLASA OKRĘGOWA. JESIEŃ 2019/20

  Informujemy, że w zakładce Wydziały/Wydział Gier zamieszczony został terminarz klasy okręgowej, runda jesienna 2019/20.

  czytaj więcej » archiwum
 • WERYFIKACJA BOISK CZ. II

  W rozwinięciu prezentujemy kolejne terminy weryfikacji boisk. 

  czytaj więcej » archiwum
 • TERMINARZ IV LIGA. JESIEŃ 2019/20

  Informujemy, że w zakładce Wydziały/Wydział Gier zamieszczony został terminarz IV ligi, runda jesienna 2019/20.

  czytaj więcej » archiwum
 • 40 LAT ŁKS. ŚWIETNA IMPREZA W ŁAGOWIE

  Znakomitą imprezę przygotowali na 40 lecie istnienia działacze Łagowskiego Klubu Sportowego.

  czytaj więcej » archiwum
 

UROCZYSTA KOLACJA

data: 2019-04-06
W hotelu Tęczowy Młyn odbyło się oficjalne spotkanie organizatorów i przedstawicieli drużyn uczestniczących w turnieju UEFA Development Cup Woman U-16.
- Kolejny raz Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej organizuje turniej, w którym rywalizują młode dziewczęta. Mam nadzieję, że jesteście państwo zadowoleni z warunków pobytowych i organizacji imprezy - mówił na wstępie Mirosław Malinowski, prezes ŚZPN. Z kolei, Zbigniew Bartnik, przewodniczący Komisji Piłki Kobiecej Polskiego Związku Piłki Nożnej, przekazał wszystkim pozdowienia od prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewa Bońka. - W piątek oglądałem mecz towarzyski narodowych ekip kobiecych Polski i Włoch. Na Lublin Arenie zasiadło ponad siedem tysięcy kibiców. Widać, że piłka nożna kobiet jest coraz popularniejsza. Służą temu turnieje jak ten, organizowany przez ŚZPN. Proszę przyjąć gorące pozdrowienia od prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka.
Leszek Wnętrzak, dyrektor Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego podkreślał, że "sport, wespół z turystyką" jest ważną gałęzią rozwoju regionu. - Mam nadzieję, że wiele z futbolistek biorących udział w turnieju, przyjedzie jeszcze na ziemię świętokrzyską ... Kto wie, może spotka tu swoją miłość ... - żartobliwie zakończył dyrektor Wnętrzak. W podobnym tonie wyrażał się również Mieczysław Tomala, dyrektor MOSiR Kielce, podkreślając fakt, iż "władze stolicy województwa mocno stawiają na sport".
Wiele pozytywnych słów o organizacji turnieju wyraził delegat UEFA, Roger Meichtry: - Dziękuję serdecznie za gościnność, dziękuję za bardzo dobre warunki hotelowe, za dopilnowanie wszelkich szczegółów. Cieszę się, że organizatorzy przygotowali bardzo dobre boiska do treningów i meczów - podkreślał Szwajcar.
 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook