• WERYFIKACJA BOISK CZ.III

  W rozwinęciu prezentujemy marszrutę weryfikacjo boisku cz. III ...

  czytaj więcej » archiwum
 • TERMINARZ KLASA OKRĘGOWA. JESIEŃ 2019/20

  Informujemy, że w zakładce Wydziały/Wydział Gier zamieszczony został terminarz klasy okręgowej, runda jesienna 2019/20.

  czytaj więcej » archiwum
 • WERYFIKACJA BOISK CZ. II

  W rozwinięciu prezentujemy kolejne terminy weryfikacji boisk. 

  czytaj więcej » archiwum
 • TERMINARZ IV LIGA. JESIEŃ 2019/20

  Informujemy, że w zakładce Wydziały/Wydział Gier zamieszczony został terminarz IV ligi, runda jesienna 2019/20.

  czytaj więcej » archiwum
 • 40 LAT ŁKS. ŚWIETNA IMPREZA W ŁAGOWIE

  Znakomitą imprezę przygotowali na 40 lecie istnienia działacze Łagowskiego Klubu Sportowego.

  czytaj więcej » archiwum
 

UEFA DEVELOPMENT CUP

data: 2019-04-04

UEFA Development CUP kobiet U-16 to kolejna, międzynarodowa impreza, którą współorganizuje Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. W Kielcach, Ostrowcu Świętokrzyskim, Nowinach i Suchedniowie rywalizują cztery drużyny: Dania, Grecja, Turcja i Polska. Po pierwszym dniu zawodów, na czele tabeli jest Turcja, która pokonała Grecję 1:0. Rywalizująca w Ostrowcu Św., Polska odniosła cenny sukces, pokonując, po serii rzutów karnych Danię 5:3 (w normalnym czasie był remis 1:1). 
Dziś młode futbolistki trenowały w Kielcach, na obiektach MOSiR, przy ul. Warszawskiej. Trener, Nina Patalon oprócz ćwiczeń taktycznych zaordynowała również sporo elementów związanych ze stałymi fragmentami. W Ćmińsku, na stadionie Grodu gościły Greczynki. - Przesympatyczne dziewczęta. Uśmiechnięte, zadowolone - mówił o gościach Jarosław Głuszek, prezes Grodu. Pozostałe ekipy - Dania i Turcja przygotowywały się do kolejnych gier w Miedzianej Górze. Na stadionie Wichra nie obyło się bez niespodzianek. Janusz Ślewa, działacz miejscowego Wichra przygotował dla futbolistek podwójny poczęstunek - banany i ... pączki. - Owoce dziewczyny pałaszowały chętnie. Miały również ochotę na pączki, ale niestety, trenerzy nie zezwolili na spróbowanie - żartował J. Ślewa.
Jutro (piątek, 05.04) kolejna porcja emocji. W Suchedniowie, na stadionie Orlicza Dania zmierzy się z Grecją (godz. 11.00) a w Kielcach (stadion ul. Szczepaniaka) Polska zagra z Turcją (16.00).
   

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook