• KLASY SPORTOWE W NOWINACH

    Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, Wójt Gminy Sitkówka Nowiny oraz Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowinach zapraszają do składania dokumentów do klas sportowych w roku szkolnym ...

    czytaj więcej » archiwum
  • KURS TRENERSKI UEFA B+A

    Dziś ostatnią sesję zjazdową mieli uczestnicy kursu trenerskiego UEFA B+A. Sesja egzaminacyjna zaplanowana została na 18 maja br.

    czytaj więcej » archiwum
  • PREZES MIROSŁAW MALINOWSKI W UEFA

    Mirosław Malinowski, prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej przebywał ostatnio w seidzibie Europejskiej Federacji Piłki Nożnej. - Rozmawialiśmy o wielu ogniwach futoblu na starym kontynencie - wyjaśnia prezes ŚZPN.

    czytaj więcej » archiwum
  • DZIEŃ OTWARTY W NOWINACH. ZAPRASZAMY DO NAUKI W KLASACH PIŁKARSKICH

    czytaj więcej » archiwum
  • DANIA WYGRAŁA!!!

    Reprezentacja Danii wygrała międzynarodowy turniej UEFA Development Cup. Spotkania finałowe cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Obserwowała je m. in. 85 letnia Anastasia Tsomaloglu, której prawnuczka występowała w reprezentacji Grecji ...

    czytaj więcej » archiwum
 

FINAŁY WOJEWÓDZKIE. Z PODWÓRKA NA STADION. PUCHAR TYMBARKU

data: 2019-03-30

W Nowinach rozegrane zostały finały wojewódzkie turnieju Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku.
W tegorocznych zawodach wystartowało ponad 60 drużyn. Rywalizowało w nich 700 zawodników z 14 powiatów.

Za pomoc w organizacji serdecznie dziękujemy:
- Sebastian Nowazczkiewicz - wójt gminy Sitkówka Nowiny;
- Jacek Kania - dyrektor GOKiS Nowiny;
- Kornelia Bem Kozieł - dyrektor ZSP w Nowinach

U8 dziewcząt: 1. Czarodziejki Klimontów 2. SP Bieliny 3. PSP Baćkowice 4. UKS Kunów. 
Najlepsze zawodniczki: 
Bramkarka - Lena Włodarczyk 
Zawodniczka - Daria Filipczak 
Strzelczyni - Amelia Nowaczek

U12 chłopców: 1. SP Małogoszcz 2. SP 13 Skarżyko-Kamienna 3. SP Łopuszno 4. SP Mirzec.

Najlepsi zawodnicy: 
Bramkarz - Franek Kawalec (SP Mirzec)
Zawodnik - Aleksander Kosior ( SP Małogoszcz).
Strzelec - Konrad Ciszek (SP Łopuszno)

U12 dziewcząt: 1. SP Małogoszcz 2. SP 13 Skarżyko-Kamienna 3. SP Łopuszno 4. SP Mirzec.

Najlepsze zawodniczki: 
Bramkarka - Natalia Grochowina (SP Chlewice).
Zawodniczka - Aleksandra Adamczyk (Orlik Klimontów).
Strzelczyni - Patrycja Rejkowicz.

U-8 chłopcy: 1. KKP Korona Kielce, 2. PAS Skarżysko, 3. Baszta Rytwiany, 4. Piast Chęciny.

Najlepsi zawodnicy: 
Bramkarz - Marcin Kukla (Pas).
Zawodnik - Kuba Kuziel (Korona).
Król strzelców: Piotr Raczyński (SP Mirzec, 14 goli).

U10 chłopcy: 1. SP Nowiny, 2. SP 22 Kielce, 3. SP Mirzec, 4. Orlik Klimontów.

Najlepsi zawodnicy: 
Bramkarz: Bruno Chatys (SP Nowiny).
Zawodnik - Adam Kaczmarczyk (SP 22 Kielce).
Król strzelców: Piotr Węgrzyn (SP Mirzec, 10 goli).

U10 dziewczęta: 1. UKS Kunów, 2. SP Bieliny, 3. Stowarzyszenie Baćkowice, 4. SP Chlewice.
Najlepsze zawodniczki: 
Bramkarka - Anna Pasisz (Stowarzyszenie Baćkowice).
Zawodniczka - Nikola Pociecha (UKS Kunów).
Strzelczyni - Wiktoria Maciejska (SP Bieliny, 14 goli).

Triumfatorzy kategorii U-10 i U-12 zagrają w finałach ogólnopolskich, które w dniach 29.04 - 01.05 rozegrane zostaną w Warszawie,

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook