• WERYFIKACJA BOISK CZ.III

    W rozwinęciu prezentujemy marszrutę weryfikacjo boisku cz. III ...

    czytaj więcej » archiwum
  • TERMINARZ KLASA OKRĘGOWA. JESIEŃ 2019/20

    Informujemy, że w zakładce Wydziały/Wydział Gier zamieszczony został terminarz klasy okręgowej, runda jesienna 2019/20.

    czytaj więcej » archiwum
  • WERYFIKACJA BOISK CZ. II

    W rozwinięciu prezentujemy kolejne terminy weryfikacji boisk. 

    czytaj więcej » archiwum
  • TERMINARZ IV LIGA. JESIEŃ 2019/20

    Informujemy, że w zakładce Wydziały/Wydział Gier zamieszczony został terminarz IV ligi, runda jesienna 2019/20.

    czytaj więcej » archiwum
  • 40 LAT ŁKS. ŚWIETNA IMPREZA W ŁAGOWIE

    Znakomitą imprezę przygotowali na 40 lecie istnienia działacze Łagowskiego Klubu Sportowego.

    czytaj więcej » archiwum
 

FINAŁY WOJEWÓDZKIE. Z PODWÓRKA NA STADION. PUCHAR TYMBARKU

data: 2019-03-30

W Nowinach rozegrane zostały finały wojewódzkie turnieju Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku.
W tegorocznych zawodach wystartowało ponad 60 drużyn. Rywalizowało w nich 700 zawodników z 14 powiatów.

Za pomoc w organizacji serdecznie dziękujemy:
- Sebastian Nowazczkiewicz - wójt gminy Sitkówka Nowiny;
- Jacek Kania - dyrektor GOKiS Nowiny;
- Kornelia Bem Kozieł - dyrektor ZSP w Nowinach

U8 dziewcząt: 1. Czarodziejki Klimontów 2. SP Bieliny 3. PSP Baćkowice 4. UKS Kunów. 
Najlepsze zawodniczki: 
Bramkarka - Lena Włodarczyk 
Zawodniczka - Daria Filipczak 
Strzelczyni - Amelia Nowaczek

U12 chłopców: 1. SP Małogoszcz 2. SP 13 Skarżyko-Kamienna 3. SP Łopuszno 4. SP Mirzec.

Najlepsi zawodnicy: 
Bramkarz - Franek Kawalec (SP Mirzec)
Zawodnik - Aleksander Kosior ( SP Małogoszcz).
Strzelec - Konrad Ciszek (SP Łopuszno)

U12 dziewcząt: 1. SP Małogoszcz 2. SP 13 Skarżyko-Kamienna 3. SP Łopuszno 4. SP Mirzec.

Najlepsze zawodniczki: 
Bramkarka - Natalia Grochowina (SP Chlewice).
Zawodniczka - Aleksandra Adamczyk (Orlik Klimontów).
Strzelczyni - Patrycja Rejkowicz.

U-8 chłopcy: 1. KKP Korona Kielce, 2. PAS Skarżysko, 3. Baszta Rytwiany, 4. Piast Chęciny.

Najlepsi zawodnicy: 
Bramkarz - Marcin Kukla (Pas).
Zawodnik - Kuba Kuziel (Korona).
Król strzelców: Piotr Raczyński (SP Mirzec, 14 goli).

U10 chłopcy: 1. SP Nowiny, 2. SP 22 Kielce, 3. SP Mirzec, 4. Orlik Klimontów.

Najlepsi zawodnicy: 
Bramkarz: Bruno Chatys (SP Nowiny).
Zawodnik - Adam Kaczmarczyk (SP 22 Kielce).
Król strzelców: Piotr Węgrzyn (SP Mirzec, 10 goli).

U10 dziewczęta: 1. UKS Kunów, 2. SP Bieliny, 3. Stowarzyszenie Baćkowice, 4. SP Chlewice.
Najlepsze zawodniczki: 
Bramkarka - Anna Pasisz (Stowarzyszenie Baćkowice).
Zawodniczka - Nikola Pociecha (UKS Kunów).
Strzelczyni - Wiktoria Maciejska (SP Bieliny, 14 goli).

Triumfatorzy kategorii U-10 i U-12 zagrają w finałach ogólnopolskich, które w dniach 29.04 - 01.05 rozegrane zostaną w Warszawie,

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook