• KLASY SPORTOWE W NOWINACH

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, Wójt Gminy Sitkówka Nowiny oraz Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowinach zapraszają do składania dokumentów do klas sportowych w roku szkolnym ...

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS TRENERSKI UEFA B+A

  Dziś ostatnią sesję zjazdową mieli uczestnicy kursu trenerskiego UEFA B+A. Sesja egzaminacyjna zaplanowana została na 18 maja br.

  czytaj więcej » archiwum
 • PREZES MIROSŁAW MALINOWSKI W UEFA

  Mirosław Malinowski, prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej przebywał ostatnio w seidzibie Europejskiej Federacji Piłki Nożnej. - Rozmawialiśmy o wielu ogniwach futoblu na starym kontynencie - wyjaśnia prezes ŚZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 • DZIEŃ OTWARTY W NOWINACH. ZAPRASZAMY DO NAUKI W KLASACH PIŁKARSKICH

  czytaj więcej » archiwum
 • DANIA WYGRAŁA!!!

  Reprezentacja Danii wygrała międzynarodowy turniej UEFA Development Cup. Spotkania finałowe cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Obserwowała je m. in. 85 letnia Anastasia Tsomaloglu, której prawnuczka występowała w reprezentacji Grecji ...

  czytaj więcej » archiwum
 

PODZIEKOWANIA DLA ŚZPN

data: 2019-03-18

- Zarząd Gminnego Klubu Sportowego w Wojciechowicach składa serdeczne podziękowania za materialne wspomożenie nas w meble biurowe, które bez wątpienia przydadzą się nam w pracy organizacyjnej - czytamy w piśmie otrzymanym z GKS Wojciechowice, podpisanym przez członków zarządu: Jana Pałasza, Romana Wadowskiego, Jacka Płeszkę i Władysława Dudę. Kolejne słowa podziękowań napłynęły od fundacji Dogadanka, będącej organizatorem II turnieju piłkarskiego dla niepełnosprawnych - (NIE)Pełnosprawni Megamocni. Z kolei od Artura Obarzanka, głównego organizatora Kieleckiej Ligi Firm otrzymaliśmy pamiątkowy grawerton. - Dziękuję serdecznie za okazałe wsparcie. Mam nadzieję, że za rok, ŚZPN, jako piewca idei futbolowych znów nam pomoże w organizacji - podkreślał A. Obarzanek.
- Jednym z naszych celów statutowych jest promocja i pomoc przy tego typu imprezach. Tak na dobrą sprawę, nikomu nie odmawiamy wsparcia. Może pomoc z naszej strony nie jest adekwatna do oczekiwań organizatorów, ale zawsze jesteśmy gotowi do współpracy - mówi Mirosław Malinowski, prezes ŚZPN.
Dodajmy, iż przez niecałe trzy miesiące, br. ŚZPN pomógł już, i wsparł poszczególne podmioty w 32 turniejach!!!

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook