• ZAPRASZAMY DO NOWIN. DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY

  Sebastian Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny oraz dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach zapraszają na Dni Otwarte Szkoły - sobota, 23.03.2019, od godz. 10.00, ul. Gimnazjalna 1 w Nowinach.

  czytaj więcej » archiwum
 • PODZIEKOWANIA DLA ŚZPN

  Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach otrzymaliśmy kilka podziękowań za pomoc okazaną klubom, stowarzyszeniom, itp. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN ROCZNIK 2010. LAUREATEM KKP KORONA II KIELCE

  czytaj więcej » archiwum
 • KONFERENCJA SZKOLENIOWA TRENERÓW

  czytaj więcej » archiwum
 • BADANIA LEKARSKIE ZAWODNIKÓW

  Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w dniu 11 marca 2019 r., Komisja ds. Nagłych PZPN przyjęła zmiany do Uchwały nr IX/140 z 3 i 7 lipca 2008 roiku Zarządu PZPN w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną, w zakresie dotyczącym badań lekarskich zawodników.

  czytaj więcej » archiwum
 

BILETY NA ŁOTWĘ. BEZ KARTY KIBICA!

data: 2019-03-11

Bilety na mecz reprezentacji z Łotwą dostępne bez Karty Kibica!

Piłkarska reprezentacja Polski wraca do Warszawy. Biało-czerwoni rozpoczynają walkę o awans do turnieju finałowego EURO 2020, a pierwszym ich rywalem będzie kadra Łotwy. Bilety na to spotkanie są dostępne dla wszystkich kibiców – nie jest już wymagane posiadanie Karty Kibica Reprezentacji Polski.
W minionych miesiącach podopieczni Jerzego Brzęczka mierzyli się w rozgrywkach Ligi Narodów z Portugalią oraz Włochami, a w spotkaniach towarzyskich zagrała z Irlandią i Czechami. Na początku grudnia biało-czerwoni poznali natomiast rywali w walce o awans na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Drużyna Jerzego Brzęczka w kwalifikacjach zagra z Austrią, Izraelem, Słowenią, Macedonią oraz Łotwą.
Właśnie z tą ostatnią ekipą Robert Lewandowski i spółka powalczą o punkty w pierwszym meczu kwalifikacji na własnym terenie. Po spotkaniach rozgrywanych we Wrocławiu, Chorzowie i Gdańsku, biało-czerwoni wracają na PGE Narodowy w Warszawie. Ich przeciwnikiem będzie Łotwa – 131. reprezentacja świata w rankingu FIFA. Wszyscy liczymy, że będzie to okazja do zaprezentowania widowiskowego, ofensywnego futbolu.
Kibiców, którzy chcieliby wesprzeć reprezentację Polski z trybun informujemy, że trwa sprzedaż biletów na spotkanie z Łotwą, które odbędzie się 24 marca o 20:45 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie (al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1). Zakup biletów jest możliwy przez portal Łączy Nas Piłka pod adresem bilety.laczynaspilka.pl. Co ważne, nie jest wymagana Karta Kibica Reprezentacji Polski.
Istnieje również możliwość zakupów grupowych na ten mecz poprzez złożenie elektronicznego wniosku w systemie biletowym Łączy Nas Piłka.
Do zobaczenia w Warszawie!

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook