• Ruszył Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich...

  czytaj więcej » archiwum
 • KONSULTACJE REGIONS CUP

  W Ostrowcu Świętokrzyskim, na obiektach KSZO odbyła się pierwsza konsultacja kadry Regions Cup. Podopieczni Pawła rybusa i Pawłą Czai przygotowują się do czerwcowych finałów makroregionalnych. Fot. Piotr Kowalski.

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA KLUBY. TABLICE DO ODEBRANIA

  Kluby IV ligi, ligi okręgowej, Klasy A i Klasy B, które alikowały o tablice ...

  czytaj więcej » archiwum
 • POWOŁANIA NA KONSULTACJĘ SZKOLENIOWĄ REGIONS CUP

  czytaj więcej » archiwum
 • REKRUTACJA DO KLAS MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

  czytaj więcej » archiwum
 

BILETY NA ŁOTWĘ. BEZ KARTY KIBICA!

data: 2019-03-11

Bilety na mecz reprezentacji z Łotwą dostępne bez Karty Kibica!

Piłkarska reprezentacja Polski wraca do Warszawy. Biało-czerwoni rozpoczynają walkę o awans do turnieju finałowego EURO 2020, a pierwszym ich rywalem będzie kadra Łotwy. Bilety na to spotkanie są dostępne dla wszystkich kibiców – nie jest już wymagane posiadanie Karty Kibica Reprezentacji Polski.
W minionych miesiącach podopieczni Jerzego Brzęczka mierzyli się w rozgrywkach Ligi Narodów z Portugalią oraz Włochami, a w spotkaniach towarzyskich zagrała z Irlandią i Czechami. Na początku grudnia biało-czerwoni poznali natomiast rywali w walce o awans na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Drużyna Jerzego Brzęczka w kwalifikacjach zagra z Austrią, Izraelem, Słowenią, Macedonią oraz Łotwą.
Właśnie z tą ostatnią ekipą Robert Lewandowski i spółka powalczą o punkty w pierwszym meczu kwalifikacji na własnym terenie. Po spotkaniach rozgrywanych we Wrocławiu, Chorzowie i Gdańsku, biało-czerwoni wracają na PGE Narodowy w Warszawie. Ich przeciwnikiem będzie Łotwa – 131. reprezentacja świata w rankingu FIFA. Wszyscy liczymy, że będzie to okazja do zaprezentowania widowiskowego, ofensywnego futbolu.
Kibiców, którzy chcieliby wesprzeć reprezentację Polski z trybun informujemy, że trwa sprzedaż biletów na spotkanie z Łotwą, które odbędzie się 24 marca o 20:45 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie (al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1). Zakup biletów jest możliwy przez portal Łączy Nas Piłka pod adresem bilety.laczynaspilka.pl. Co ważne, nie jest wymagana Karta Kibica Reprezentacji Polski.
Istnieje również możliwość zakupów grupowych na ten mecz poprzez złożenie elektronicznego wniosku w systemie biletowym Łączy Nas Piłka.
Do zobaczenia w Warszawie!

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook