• ZAPRASZAMY DO NOWIN. DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY

  Sebastian Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny oraz dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach zapraszają na Dni Otwarte Szkoły - sobota, 23.03.2019, od godz. 10.00, ul. Gimnazjalna 1 w Nowinach.

  czytaj więcej » archiwum
 • PODZIEKOWANIA DLA ŚZPN

  Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach otrzymaliśmy kilka podziękowań za pomoc okazaną klubom, stowarzyszeniom, itp. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN ROCZNIK 2010. LAUREATEM KKP KORONA II KIELCE

  czytaj więcej » archiwum
 • KONFERENCJA SZKOLENIOWA TRENERÓW

  czytaj więcej » archiwum
 • BADANIA LEKARSKIE ZAWODNIKÓW

  Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w dniu 11 marca 2019 r., Komisja ds. Nagłych PZPN przyjęła zmiany do Uchwały nr IX/140 z 3 i 7 lipca 2008 roiku Zarządu PZPN w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną, w zakresie dotyczącym badań lekarskich zawodników.

  czytaj więcej » archiwum
 

KKP KORONA I Z PUCHAREM PREZESA ŚZPN

data: 2019-03-05

Dziecięca Akademia Piłkarska Kielce była organizatorem turnieju finałowego o Puchar Prezesa ŚZPN w roczniku 2011. - Chciałem podziękować i pogratulować Adrianowi Leszczyńskiemu, i jego kolegom z DAP za znakomitą organizację zawodów - mówił na zakończenie imprezy Marcin Gawron, wiceprezes ŚZPN. - Cieszę się, że fajnie, na sportowo spędziliście czas. Że pokazaliście naprawdę wysokie umiejętności - podsumował prezes Gawron.
Na starcie rywalizacji stanęło sześć drużyn. Pierwsze miejsce przypadło ekipie KKP Korona I Kielce. Kolejne lokaty wywalczyli: DAP Kielce, PAS I Skarżysko Kamienna, Juventa I Starachowice, AP SKS Star Starachowice, AP Champions II Końskie,
Najlepszy zawodnik: Adam Kózka (DAP);
Najlepszy bramkarz: Marcin Kukła (PAS);
Najlepsi strzelcy: Franciszek Czekaj, Jakub Dzigman (KKP Korona).

Więcej zdjęć na Facebook'u.
Fot.: DAP Kielce
 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook