• ZAPRASZAMY DO NOWIN. DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY

  Sebastian Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny oraz dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach zapraszają na Dni Otwarte Szkoły - sobota, 23.03.2019, od godz. 10.00, ul. Gimnazjalna 1 w Nowinach.

  czytaj więcej » archiwum
 • PODZIEKOWANIA DLA ŚZPN

  Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach otrzymaliśmy kilka podziękowań za pomoc okazaną klubom, stowarzyszeniom, itp. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN ROCZNIK 2010. LAUREATEM KKP KORONA II KIELCE

  czytaj więcej » archiwum
 • KONFERENCJA SZKOLENIOWA TRENERÓW

  czytaj więcej » archiwum
 • BADANIA LEKARSKIE ZAWODNIKÓW

  Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w dniu 11 marca 2019 r., Komisja ds. Nagłych PZPN przyjęła zmiany do Uchwały nr IX/140 z 3 i 7 lipca 2008 roiku Zarządu PZPN w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną, w zakresie dotyczącym badań lekarskich zawodników.

  czytaj więcej » archiwum
 

PIERWSZE MISTRZOSTWA MŁODZIEŻY. W FUTSALU

data: 2019-02-26

W hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowinach odbyły się pierwsze, młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskego w Futsalu. Rywalizowano w kategoriach:  U-12, U-14 oraz U-15. - Rzeczywistość przerosła oczekiwania - mówi Piotr Lichota, przewodniczący Komisji ds. Fiutsalu i Piłki Plażowej ŚZPN. Co najważniejsze, w turnieju wzięło udział aż 20 drużyn! Były piękne bramki, składne akcje, rzuty karne. Każdemu pojedynkowi towarzyszyły niesamowite emocje!
Wszystkim drużynom gratulujemy i zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez KFiPP ŚZPN.
Mistrzem województwa w kategorii U-15 została drużyna - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny.
Mistrzem województwa w kategorii U-14 zostały Orlęta Kielce.
Mistrzem województwa w kategorii U-12 została KKP Korona Kielce.
Za pomoc w organizacji imprezy dziękujemy Sebastianowi Nowaczkiewiczowi, wójtowi gminy Sitkówka Nowiny raz p. Kornelii Bem Kozieł, dyrektor ZSP w Nowinach. 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook