• ZAPRASZAMY DO NOWIN. DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY

  Sebastian Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny oraz dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach zapraszają na Dni Otwarte Szkoły - sobota, 23.03.2019, od godz. 10.00, ul. Gimnazjalna 1 w Nowinach.

  czytaj więcej » archiwum
 • PODZIEKOWANIA DLA ŚZPN

  Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach otrzymaliśmy kilka podziękowań za pomoc okazaną klubom, stowarzyszeniom, itp. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN ROCZNIK 2010. LAUREATEM KKP KORONA II KIELCE

  czytaj więcej » archiwum
 • KONFERENCJA SZKOLENIOWA TRENERÓW

  czytaj więcej » archiwum
 • BADANIA LEKARSKIE ZAWODNIKÓW

  Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w dniu 11 marca 2019 r., Komisja ds. Nagłych PZPN przyjęła zmiany do Uchwały nr IX/140 z 3 i 7 lipca 2008 roiku Zarządu PZPN w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną, w zakresie dotyczącym badań lekarskich zawodników.

  czytaj więcej » archiwum
 

MARSZAŁEK GRATULOWAŁ

data: 2019-02-25

W Zbigniewicach odbyła się ostatnio miła uroczystość. - Nasz zawodnik, Łukasz Bogdański wygrał doroczny plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Sandomierz - mówi Bogusław Bulira, prezes Zrywu Zbigniewice. Do licznych życzeń dla futbolisty dołączył również Marek Jońca, członek Zarządu Województwa. - Cieszę się ogromnie, że tytuł najpopularniejszego sportowca pozostał w gminie Koprzywnica. Piłka nożna jest u nas bardzo popularna, co widać doskonale w liczbach. Mam nadzieję, że triumf Łukasza przyczyni się do jeszcze większej popularyzacji dyscypliny - powiedział marszałek Jońca. W spotkaniu wzięli również udział: Marek Kubicki, przewodniczący Rady Miasta w Koprzywnicy i Nina Szymańska, wiceprzewodnicząca RM.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook