• NOWINY, 28/29.03.19. FINAŁY TYMBARKA

Finały XIX edycji pucharu "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" odbędą się w dnia 28 - 29.03.2019 w Nowinach. - Zaraszam serdecznie. Cieszę się ogromnie, że święto młodzieżowego futbolu, po rocznej przerwie wraca do nas - mówi Sebastain Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny.

• WARSZAWSKIE SUKCESY MŁODZIEŻY

Z sukcesami wrócili z Warszawy młodzi piłkarze Juventy Starachowice i KKP Korona Kielce. W finale pucharu Prezesa PZPN, Juventa uplasowała się na miejsu 5 - 8, KKP Korona wywalczyła 3. pozycję.

• KARINA W KADRZE

Karina Kosiarska z Łysicy Bodzentyn otrzymała powolanie do reprezentacji Polski kobiet U-17.

• SĘDZIOWSKI MEMORIAŁ

W Szewnej rozegrany został kolejny memoriał Zbigniewa Hińczy, Zbigniewa Lisa i Jerzego Kuchcińskiego.

• DLA ŁUKASZA. POD PATRONATEM ŚZPN

W Pawłowie rozegrany został turniej charytatywny "Gramy Razem dla Łukasza". Jednym z patronów i fundatorów nagród był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.

SĘDZIOWSKI MEMORIAŁ

data: 2019-02-11

- Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim kolegom biorącym udział w zawodach. Na pewno, wyniesiemy z kolejnego memoriału wiele doświadczeń. Przecież w Szewnej spotkało się kilka pokoleń piłkarskich arbitrów – mówi przewodniczący Kolegium Sędziów, Marcin Bąk