• NOWINY, 28/29.03.19. FINAŁY TYMBARKA

  Finały XIX edycji pucharu "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" odbędą się w dnia 28 - 29.03.2019 w Nowinach. - Zaraszam serdecznie. Cieszę się ogromnie, że święto młodzieżowego futbolu, po rocznej przerwie wraca do nas - mówi Sebastain Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny. 

  czytaj więcej » archiwum
 • WARSZAWSKIE SUKCESY MŁODZIEŻY

  Z sukcesami wrócili z Warszawy młodzi piłkarze Juventy Starachowice i KKP Korona Kielce. W finale pucharu Prezesa PZPN, Juventa uplasowała się na miejsu 5 - 8, KKP Korona wywalczyła 3. pozycję.

  czytaj więcej » archiwum
 • KARINA W KADRZE

  Karina Kosiarska z Łysicy Bodzentyn otrzymała powolanie do reprezentacji Polski kobiet U-17.

  czytaj więcej » archiwum
 • SĘDZIOWSKI MEMORIAŁ

  W Szewnej rozegrany został kolejny memoriał Zbigniewa Hińczy, Zbigniewa Lisa i Jerzego Kuchcińskiego.

  czytaj więcej » archiwum
 • DLA ŁUKASZA. POD PATRONATEM ŚZPN

  W Pawłowie rozegrany został turniej charytatywny "Gramy Razem dla Łukasza". Jednym z patronów i fundatorów nagród był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. 

  czytaj więcej » archiwum
 

MIĘDZYNARODOWO WE WŁOSZCZOWIE. HETMAN CUP

data: 2019-01-28

Klub Sportowy HETMAN Włoszczowa serdecznie zaprasza na XII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „HETMAN CUP 2019”, który odbędzie się w sobotę 02.02.2019r. w Hali Sportowej OSiR we Włoszczowie. Początek rywalizacji o godzinie 9.00, oficjalne otwarcie nastąpi o godzinie 11.40, a planowane zakończenie Turnieju ok. godziny 16.00.
W Turnieju tym, organizowanym przez Klub Sportowy HETMAN Włoszczowa przy współpracy z Gminą Włoszczowa, Starostwem Włoszczowskim, Ośrodkiem Sportu i Rekreacji we Włoszczowie, Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie oraz Świętokrzyskim Związkiem Piłki Nożnej, będą uczestniczyć dzieci z rocznika 2007 i młodsi, nie tylko z naszego kraju, ale także z zagranicy. Swój udział zapowiedziały: Szkoła Mistrzostwa Sportowego Mościska (Ukraina), Korona Kielce, Wierna Małogoszcz, Energetic Neteshin (Ukraina), FA Jędrzejów, DAP Kielce, Arka Kluczewskoi oczywiście gospodarze - K.S. HETMAN Włoszczowa - w sumie około 120 młodych sportowców. 
Jak co roku zadbamy również o to, aby każda drużyna i jej zawodnicy otrzymali puchary oraz symboliczne pamiątki. Nie zabraknie również innych niespodzianek i atrakcji. Turniej ma na celu propagowanie zdrowego trybu życia wśród dzieci, zachęcanie do aktywnego uczestnictwa w rywalizacji sportowej, profilaktykę przeciw nałogom oraz promocję Gminy Włoszczowa i Powiatu Włoszczowskiego.
Patronat honorowy objęli: Burmistrz Gminy Włoszczowa, Starosta Włoszczowski oraz Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach.

                                      

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook