• PORTUGALSKIE SZKOLENIE TRENERÓW

  Wydział Szkolenia i Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej ŚZPN zapraszają ...

  czytaj więcej » archiwum
 • POMOC KLUBOM

  Przypominamy że zgodnie z Regulainem Pomocy Klubom, w dniu 31 sierpnia 2019, upływa termin składania wniosków o wsparcie finansowe.

  czytaj więcej » archiwum
 • OLDBOJE W KLIMONTOWIE

  czytaj więcej » archiwum
 • HISTORYCZNA WYGRANA SPARTY DALESZYCE

  Historyczne zwycięstwo stało się faktem. Na inaugurację rozgrywek o mistrzostwo I ligi kobiet, drużyna Sparty Daleszyce wygrała 4:2 (1:0) z Wandą Kraków. Przed meczem działacze Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej - prezes Mirosław Malinowski i wiceprezes, Marcin Gawron oraz burmistrz Daleszyc, Dariusz Meresiński wręczyli zawodniczkom pamiątkowe puchary i piłki. 

  czytaj więcej » archiwum
 • WICEMISTRZYNIE POLSKI U BURMISTRZA

  Wicemistrzynie Polski w beach soccer, futbolistki Sparty Daleszyce zostały przyjęte przez burmistrza, Dariusza Meresińskiego. 

  czytaj więcej » archiwum
 

MIĘDZYNARODOWO WE WŁOSZCZOWIE. HETMAN CUP

data: 2019-01-28

Klub Sportowy HETMAN Włoszczowa serdecznie zaprasza na XII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „HETMAN CUP 2019”, który odbędzie się w sobotę 02.02.2019r. w Hali Sportowej OSiR we Włoszczowie. Początek rywalizacji o godzinie 9.00, oficjalne otwarcie nastąpi o godzinie 11.40, a planowane zakończenie Turnieju ok. godziny 16.00.
W Turnieju tym, organizowanym przez Klub Sportowy HETMAN Włoszczowa przy współpracy z Gminą Włoszczowa, Starostwem Włoszczowskim, Ośrodkiem Sportu i Rekreacji we Włoszczowie, Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie oraz Świętokrzyskim Związkiem Piłki Nożnej, będą uczestniczyć dzieci z rocznika 2007 i młodsi, nie tylko z naszego kraju, ale także z zagranicy. Swój udział zapowiedziały: Szkoła Mistrzostwa Sportowego Mościska (Ukraina), Korona Kielce, Wierna Małogoszcz, Energetic Neteshin (Ukraina), FA Jędrzejów, DAP Kielce, Arka Kluczewskoi oczywiście gospodarze - K.S. HETMAN Włoszczowa - w sumie około 120 młodych sportowców. 
Jak co roku zadbamy również o to, aby każda drużyna i jej zawodnicy otrzymali puchary oraz symboliczne pamiątki. Nie zabraknie również innych niespodzianek i atrakcji. Turniej ma na celu propagowanie zdrowego trybu życia wśród dzieci, zachęcanie do aktywnego uczestnictwa w rywalizacji sportowej, profilaktykę przeciw nałogom oraz promocję Gminy Włoszczowa i Powiatu Włoszczowskiego.
Patronat honorowy objęli: Burmistrz Gminy Włoszczowa, Starosta Włoszczowski oraz Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach.

                                      

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook