• PORTUGALSKIE SZKOLENIE TRENERÓW

  Wydział Szkolenia i Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej ŚZPN zapraszają ...

  czytaj więcej » archiwum
 • POMOC KLUBOM

  Przypominamy że zgodnie z Regulainem Pomocy Klubom, w dniu 31 sierpnia 2019, upływa termin składania wniosków o wsparcie finansowe.

  czytaj więcej » archiwum
 • OLDBOJE W KLIMONTOWIE

  czytaj więcej » archiwum
 • HISTORYCZNA WYGRANA SPARTY DALESZYCE

  Historyczne zwycięstwo stało się faktem. Na inaugurację rozgrywek o mistrzostwo I ligi kobiet, drużyna Sparty Daleszyce wygrała 4:2 (1:0) z Wandą Kraków. Przed meczem działacze Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej - prezes Mirosław Malinowski i wiceprezes, Marcin Gawron oraz burmistrz Daleszyc, Dariusz Meresiński wręczyli zawodniczkom pamiątkowe puchary i piłki. 

  czytaj więcej » archiwum
 • WICEMISTRZYNIE POLSKI U BURMISTRZA

  Wicemistrzynie Polski w beach soccer, futbolistki Sparty Daleszyce zostały przyjęte przez burmistrza, Dariusza Meresińskiego. 

  czytaj więcej » archiwum
 

PUCHAR PREZESA ŚZPN ROCZ. 2008. NIESPODZIEWANY FINAŁ

data: 2019-01-28

Niespodzianka goniła niespodziankę - tak, najkrócej można scharakteryzować finałowy turniej rocznika 2008 turnieju o Puchar Prezesa ŚZPN, który odbył się w kieleckiej Hali Legionów. Największą sensacją był fakt, że w finałowej potyczce nie zagrała żadna, z trzech drużyn KKP Korona Kielce. - Na tym polega piękno futbolu. Gratuluję rywalom sukcesu. Nasi młodzi piłkarze mieli wyraźnie słabszy dzień - podsumował zmagania prezes KKP Korona, Robert Stachura.
Dwie, faworyzowane drużyny kieleckie przegraly po pasjonujących spotkanich półfinałowych. KKP Korona II uległa 0:1 Juvencie zaś KKP Korona III nie dała rady KSZO, ulegając po rzutach karnych 0:2. W decydującej rozgrywce, Juventa - KSZO, również po karnych lepsi okazli się gracze ze Starachowic, wygrywając 3:2.
Ostateczna kolejność:
1. Juventa Starachowice (najlepszy zawodnik - Daniel Zieja)
2. KSZO 1929 Ostrowiec (Paweł Połetek)
3. KKP Korona II (Patryk Plisak)
4. KKP Korona III (Jacek Bilski)
5. KKP Korona I (Franciszek Kurek)
6. Piast Chęciny (Karol Stelmaszczuk)
7. Akademia Piłkarska SKS Star Starachowice (Piotr Węgrzyn), Neptun Końskie (Mikołaj Wolski).
Zwycięzcy zagrają w połowie lutego w ogólnopolskim turnieju w Warszawie. Jego stawką będzie puchar Zbigniewa Bońka, prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.  

Najlepszy zawodnik turnieju: Michał Kasprowicz (KSZO);
Najlepszy bramkarz: Natan Zasobniak (KKP Korona II);
Król strzelców: Filip Kasperkiewicz (Juventa).

Organizatorzy (KKP Korona Kielce i Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej) za pomoc w organizacji dziękują piekarni Złoty Kłos oraz pizzerii "Do syta".  
 

   

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook