• PORTUGALSKIE SZKOLENIE TRENERÓW

  Wydział Szkolenia i Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej ŚZPN zapraszają ...

  czytaj więcej » archiwum
 • POMOC KLUBOM

  Przypominamy że zgodnie z Regulainem Pomocy Klubom, w dniu 31 sierpnia 2019, upływa termin składania wniosków o wsparcie finansowe.

  czytaj więcej » archiwum
 • OLDBOJE W KLIMONTOWIE

  czytaj więcej » archiwum
 • HISTORYCZNA WYGRANA SPARTY DALESZYCE

  Historyczne zwycięstwo stało się faktem. Na inaugurację rozgrywek o mistrzostwo I ligi kobiet, drużyna Sparty Daleszyce wygrała 4:2 (1:0) z Wandą Kraków. Przed meczem działacze Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej - prezes Mirosław Malinowski i wiceprezes, Marcin Gawron oraz burmistrz Daleszyc, Dariusz Meresiński wręczyli zawodniczkom pamiątkowe puchary i piłki. 

  czytaj więcej » archiwum
 • WICEMISTRZYNIE POLSKI U BURMISTRZA

  Wicemistrzynie Polski w beach soccer, futbolistki Sparty Daleszyce zostały przyjęte przez burmistrza, Dariusza Meresińskiego. 

  czytaj więcej » archiwum
 

TRENERSKIE SZKOLENIE W SKARŻYSKU KAM.

data: 2019-01-14

Krzysztof Myszka, zastępca prezydenta Skarżyska Kamiennej, witając zebranych, podziękował przedstawicielom Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej za zorganizowanie konferencji w "mieście, w którym tradycje piłkarskie mają długą historię". - Mam nadzieję, że wywieziecie państwo, od nas,  same pozytywne wrażenia - podsumował prezydent Myszka. Jak się później okazało - spotkanie, zarówno organzacyjnie, jak i merytorycznie było przygtowane znakomicie. 
W imieniu władz ŚZPN, zebranych powitał Tomasz Domaradzki, wiceprezes ŚZPN. Nim rozpoczęły się wykłady, na scenie pojawili się trenerzy - Waldemar Domagała i Marek Mierzwa. Pierwszy odebrał statuetkę "Trener Wychowawca Młodzieży", drugi - specjalne wyróżnienie. 
Rola i znaczenie trenera w klubie. Praktyczne aspekty - to tytuł prelekcji Bogdana Basałąja, zastępcy dyrektora sportowego PZPN. O "przygtowaniach do MŚ U-20, różnicach pracy w klubie i reprezentacji" mówił Jacek Magiera, były szkoleniowiec Legii Warszawa, aktualnie opiekun kadry U-20.
Zajęcia praktyczne, rozpoczął trener Magiera, pokazując przykłady "gier taktycznych, pozycyjnych oraz kształtujących myślenie na różnych etapach kariery". Ostatnim akordem były zajęcia dotyczące "kształtowania szybkości w treningu dzieci i młodzieży". Zaprezentował je Przemysław Kiczor.  

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook