• ZAPRASZAMY DO NOWIN. DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY

  Sebastian Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny oraz dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach zapraszają na Dni Otwarte Szkoły - sobota, 23.03.2019, od godz. 10.00, ul. Gimnazjalna 1 w Nowinach.

  czytaj więcej » archiwum
 • PODZIEKOWANIA DLA ŚZPN

  Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach otrzymaliśmy kilka podziękowań za pomoc okazaną klubom, stowarzyszeniom, itp. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN ROCZNIK 2010. LAUREATEM KKP KORONA II KIELCE

  czytaj więcej » archiwum
 • KONFERENCJA SZKOLENIOWA TRENERÓW

  czytaj więcej » archiwum
 • BADANIA LEKARSKIE ZAWODNIKÓW

  Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w dniu 11 marca 2019 r., Komisja ds. Nagłych PZPN przyjęła zmiany do Uchwały nr IX/140 z 3 i 7 lipca 2008 roiku Zarządu PZPN w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną, w zakresie dotyczącym badań lekarskich zawodników.

  czytaj więcej » archiwum
 

GRAMY Z "ORKIESTRĄ"

data: 2019-01-11

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej ufundował kilkanaście piłkarskich upominków, które będą licytowane podczas WOŚP. Znalazły się wśród nich koszulki z podpisami reprezentantów Polski w piłce nożnej, koszulki z autografami prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka, piłka z podpisami szczypiornistów PGE VIVE Kielce, futbolówki z podpisami piłkarzy Korony Kielce i Lecha Poznań, kalendarze. Nasze gadżety licytowane będą nie tylko w województwie świętokrzyskim, ale i w województwie małopolskim oraz mazowieckim.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook