• ZAPRASZAMY DO NOWIN. DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY

  Sebastian Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny oraz dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach zapraszają na Dni Otwarte Szkoły - sobota, 23.03.2019, od godz. 10.00, ul. Gimnazjalna 1 w Nowinach.

  czytaj więcej » archiwum
 • PODZIEKOWANIA DLA ŚZPN

  Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach otrzymaliśmy kilka podziękowań za pomoc okazaną klubom, stowarzyszeniom, itp. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN ROCZNIK 2010. LAUREATEM KKP KORONA II KIELCE

  czytaj więcej » archiwum
 • KONFERENCJA SZKOLENIOWA TRENERÓW

  czytaj więcej » archiwum
 • BADANIA LEKARSKIE ZAWODNIKÓW

  Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w dniu 11 marca 2019 r., Komisja ds. Nagłych PZPN przyjęła zmiany do Uchwały nr IX/140 z 3 i 7 lipca 2008 roiku Zarządu PZPN w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną, w zakresie dotyczącym badań lekarskich zawodników.

  czytaj więcej » archiwum
 

TRZY MECZE, TRZY WYGRANE W FUTSALOWYM PP

data: 2019-01-07

Bardzo dobrze spisały się świętokrzyskie zespoły futsalowe w 1/32 finału Pucharu Polski. W komplecie awansowaliśmy do kolejnej rundy. 
Najwięcej emocji było w Pińczowie, gdzie absolutny debiutant, ekipa Domex, podejmował mocnego rywala - Heiro Rzeszów. Kibice, którzy do ostatniego miejsca zapełnili halę, tylko przez kilka minut przeżywali ogromne emocje. - Wiadomo, było trochę nerwów z naszej strony - analizuje Łukasz Biały, kapitan Domex-u. Im dłużej trwała rywalizacja, tym większa była dominacja gospodarzy. Ostatecznie, Domex wygrał 4:1, otwierając sobie drogę do 1/16 finału.
Do Lublina, na mecz z tamtejszym AZS pojechali futboliści Maxfarbex Busko Zdrój. Jak było do przewidzenia, ekipa Wiesława Francuza nie dała szans "studentom" wygrywając aż 8:3. Dobre wieści napłynęły z Tarnowa, gdzie z drużyną Metal Gawro, o awans walczyli futsalowcy GKS Ekom Invex Remedies Nowiny. - Wzorowo rozpoczęliśmy rok. Choć gospodarze bardzo się starali, nie mieli większych szans na korzystny wynok. Zwyciężyliśmy 7:2 - podsumował trener Nowin, Piotr Lichota. 
Dodajmy, że świętokrzyski futsal, po raz pierwszy w historii wprowadził aż trzy ekipy na ten szczebel rozgrywek.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook