• KARNETY NA KORONĘ

  Nie masz jeszcze pomysłu na prezent na święta? A może sam lub sama chcesz sprawić sobie przyjemność?  W tym roku Korona Kielce wcześniej rozpoczyna sprzedaż karnetów na rundę wiosenną i finałową Lotto Ekstraklasy! Zakup pod choinkę stałe miejsce na Suzuki Arenie!

  czytaj więcej » archiwum
 • PODOKRĘG NAJLEPSZY W KLIMONTOWIE

  Oldboje Podokręgu Sandomierz wygrali halowy turniej, który rozgrywany był w Klimontowie.

  czytaj więcej » archiwum
 • 14.XII. WIGILIA, HOTEL BINKOWSKI

  W piątek, 14.grudnia, o godz. 17.00 w Hotelu Binkowski w Kielcach rozpocznie się spotkanie wigilijne Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej,

  czytaj więcej » archiwum
 • KURSOKONFERENCJA W OPATOWIE

  W Opatowie odbyła się kursokonferencja trenerów. Patronował jej starosta opatowski - Tomasz Staniek.

  czytaj więcej » archiwum
 • POCHWAŁY DLA ŚZPN! ZA AMO

  Bardzo pochlebne recenzje o działalności świętokrzyskich Akademii Młodych Orłów otrzymaliśmy od Polskiego Związku Piłki Nożnej.
   

  czytaj więcej » archiwum
 

KURSOKONFERENCJA W OPATOWIE

data: 2018-12-06

Już po raz kolejny w Opatowie zorganizowana została kursokonferencja "Grassroots" dla trenerów. - Życzę wszystkim owocnych obrad. Mam nadzieję, że Opatów znów otrzyma pozytywne recenzje - mówił otwierając konferencję starosta Tomasz Staniek. Spotkanie podzielone zostało na dwie części - teoretyczną oraz praktyczną. W pierwszej swoje wykłady mieli między innymi przedstawiciele Polskiego Zwiążku Piłki Nożnej, Przemysław Prękiewicz oraz Tomasz Libich. O nowym projekcie - Mobolnej Akademii Młodych Orłów poinformował z kolei Paweł Rybiński. Po południu, w części praktycznej odbyły się treningi pokazowe, z udziałem kieleckiej młodzieżey ćwiczącej w Akademii Młodych Orłów. 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook