• KARINA W KADRZE

  Karina Kosiarska z Łysicy Bodzentyn otrzymała powolanie do reprezentacji Polski kobiet U-17.

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS SPIKERÓW. ZAPRASZAMY

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej organizuje kurs dla kandydatów na spikerów zawodów sportowych - przede wszystkim meczów piłki nożnej, klasy rozgrywkowe III liga i niższe.

  czytaj więcej » archiwum
 • SĘDZIOWSKI MEMORIAŁ

  W Szewnej rozegrany został kolejny memoriał Zbigniewa Hińczy, Zbigniewa Lisa i Jerzego Kuchcińskiego.

  czytaj więcej » archiwum
 • DLA ŁUKASZA. POD PATRONATEM ŚZPN

  W Pawłowie rozegrany został turniej charytatywny "Gramy Razem dla Łukasza". Jednym z patronów i fundatorów nagród był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. 

  czytaj więcej » archiwum
 • HETMAN CUP. ŚZPN PATRONOWAŁ

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej był jednym z patronów XII edycji turnieju Hetman Cup, który rozegrano we Włoszczowie.

  czytaj więcej » archiwum
 

KURSOKONFERENCJA W OPATOWIE

data: 2018-12-06

Już po raz kolejny w Opatowie zorganizowana została kursokonferencja "Grassroots" dla trenerów. - Życzę wszystkim owocnych obrad. Mam nadzieję, że Opatów znów otrzyma pozytywne recenzje - mówił otwierając konferencję starosta Tomasz Staniek. Spotkanie podzielone zostało na dwie części - teoretyczną oraz praktyczną. W pierwszej swoje wykłady mieli między innymi przedstawiciele Polskiego Zwiążku Piłki Nożnej, Przemysław Prękiewicz oraz Tomasz Libich. O nowym projekcie - Mobolnej Akademii Młodych Orłów poinformował z kolei Paweł Rybiński. Po południu, w części praktycznej odbyły się treningi pokazowe, z udziałem kieleckiej młodzieżey ćwiczącej w Akademii Młodych Orłów. 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook