• KARNETY NA KORONĘ

  Nie masz jeszcze pomysłu na prezent na święta? A może sam lub sama chcesz sprawić sobie przyjemność?  W tym roku Korona Kielce wcześniej rozpoczyna sprzedaż karnetów na rundę wiosenną i finałową Lotto Ekstraklasy! Zakup pod choinkę stałe miejsce na Suzuki Arenie!

  czytaj więcej » archiwum
 • PODOKRĘG NAJLEPSZY W KLIMONTOWIE

  Oldboje Podokręgu Sandomierz wygrali halowy turniej, który rozgrywany był w Klimontowie.

  czytaj więcej » archiwum
 • 14.XII. WIGILIA, HOTEL BINKOWSKI

  W piątek, 14.grudnia, o godz. 17.00 w Hotelu Binkowski w Kielcach rozpocznie się spotkanie wigilijne Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej,

  czytaj więcej » archiwum
 • KURSOKONFERENCJA W OPATOWIE

  W Opatowie odbyła się kursokonferencja trenerów. Patronował jej starosta opatowski - Tomasz Staniek.

  czytaj więcej » archiwum
 • POCHWAŁY DLA ŚZPN! ZA AMO

  Bardzo pochlebne recenzje o działalności świętokrzyskich Akademii Młodych Orłów otrzymaliśmy od Polskiego Związku Piłki Nożnej.
   

  czytaj więcej » archiwum
 

14.XII. WIGILIA, HOTEL BINKOWSKI

data: 2018-12-06

W piątek, 14.grudnia, o godz. 17.00 w Hotelu Binkowski w Kielcach rozpocznie się spotkanie wigilijne Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, - Spotkanie będzie, jednym z ostatnich elementów obchodów 90 lecia ŚZPN. Liczymy, że w ekskluzywnych warunkach, przy wspólnej kolacji spotka się około 200 osób reprezentujących świętokrzyską piłkę nożną - mówi Mirosław Malinowski, prezes ŚZPN. 
Tradycyjnie, nim zebrani połamią się opłatkiem, rozstrzygnięte zostaną konkursy Fair Play, Trener Przyjaciel Młodzieży. Wręczone będą również ostatnie odznaczenia - włącznie z ministerialnymi - za zasługi w rozwój futbolu.  

 

 

 

 

 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook