• KARNETY NA KORONĘ

  Nie masz jeszcze pomysłu na prezent na święta? A może sam lub sama chcesz sprawić sobie przyjemność?  W tym roku Korona Kielce wcześniej rozpoczyna sprzedaż karnetów na rundę wiosenną i finałową Lotto Ekstraklasy! Zakup pod choinkę stałe miejsce na Suzuki Arenie!

  czytaj więcej » archiwum
 • PODOKRĘG NAJLEPSZY W KLIMONTOWIE

  Oldboje Podokręgu Sandomierz wygrali halowy turniej, który rozgrywany był w Klimontowie.

  czytaj więcej » archiwum
 • 14.XII. WIGILIA, HOTEL BINKOWSKI

  W piątek, 14.grudnia, o godz. 17.00 w Hotelu Binkowski w Kielcach rozpocznie się spotkanie wigilijne Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej,

  czytaj więcej » archiwum
 • KURSOKONFERENCJA W OPATOWIE

  W Opatowie odbyła się kursokonferencja trenerów. Patronował jej starosta opatowski - Tomasz Staniek.

  czytaj więcej » archiwum
 • POCHWAŁY DLA ŚZPN! ZA AMO

  Bardzo pochlebne recenzje o działalności świętokrzyskich Akademii Młodych Orłów otrzymaliśmy od Polskiego Związku Piłki Nożnej.
   

  czytaj więcej » archiwum
 

POCHWAŁY DLA ŚZPN! ZA AMO

data: 2018-11-30

Bardzo pochlebne recenzje o działalności świętokrzyskich Akademii Młodych Orłów otrzymaliśmy od Polskiego Związku Piłki Nożnej.

PZPN prowadzi regularny monitoring funkcjonowania poszczególnych Akademii Młodych Orłów. W 2018 przeprowadzono aż 40 wizyt monitorujących AMO w Kielcach i Sandomierzu.
Kielce, na 21 punktów, które można uzyskać za ocenę merytoryczną otrzymały 21 pkt.! Średnia punktów za tzw. cenę operacyjną wyniosła 26 (maksymalna ilość – 27 pkt.)! Pracę trenera koordynatora, Marcina Gawrona oceniono na 53 pkt. (max. 54 pkt.), trener Bartłomiej Strzębski otrzymał 52 pkt. Średnia ocena drugiego trenera wyniosła 53 punkty. AMO Kielce, jak napisała Magdalena Urbańska, dyrektor Departamentu Grassroots PZPN otrzymało „wysokie noty za pracę całej Akademii oraz poszczególnych trenerów. Nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości merytorycznych ani operacyjnych w funkcjonowaniu AMO”.
Niemal identyczne noty zebrała Akademia Młodych Orłów w Sandomierzu.
Średnia ocena merytoryczna – 19 pkt. (max. 21);
Średnia ocena operacyjna – 26 pkt. (max. 27);
Średnia ocena trenera koordynatora – 51 pkt. (max. 54);
Średnia ocena drugiego trenera – 50 pkt. (max. 54).
W opinii konkludującej pracę AMO w Sandomierzu czytamy: - Dobre oceny za pracę całej Akademii oraz poszczególnych trenerów. Nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości merytorycznych ani operacyjnych w funkcjonowaniu Akademii.    

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook