• KARNETY NA KORONĘ

  Nie masz jeszcze pomysłu na prezent na święta? A może sam lub sama chcesz sprawić sobie przyjemność?  W tym roku Korona Kielce wcześniej rozpoczyna sprzedaż karnetów na rundę wiosenną i finałową Lotto Ekstraklasy! Zakup pod choinkę stałe miejsce na Suzuki Arenie!

  czytaj więcej » archiwum
 • PODOKRĘG NAJLEPSZY W KLIMONTOWIE

  Oldboje Podokręgu Sandomierz wygrali halowy turniej, który rozgrywany był w Klimontowie.

  czytaj więcej » archiwum
 • 14.XII. WIGILIA, HOTEL BINKOWSKI

  W piątek, 14.grudnia, o godz. 17.00 w Hotelu Binkowski w Kielcach rozpocznie się spotkanie wigilijne Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej,

  czytaj więcej » archiwum
 • KURSOKONFERENCJA W OPATOWIE

  W Opatowie odbyła się kursokonferencja trenerów. Patronował jej starosta opatowski - Tomasz Staniek.

  czytaj więcej » archiwum
 • POCHWAŁY DLA ŚZPN! ZA AMO

  Bardzo pochlebne recenzje o działalności świętokrzyskich Akademii Młodych Orłów otrzymaliśmy od Polskiego Związku Piłki Nożnej.
   

  czytaj więcej » archiwum
 

PIAST CHĘCINY ŚWIĘTOWAŁ JUBILEUSZ 70 LECIA

data: 2018-11-29

- Nasza historia jest burzliwa. Byly wzloty i chwile gorsze. Jak to w życiu. Jedno jest pewne - Piast zawsze skupiał w sobie ludzi z pasją. Kilka pokoleń mieszkańców naszego miasta pracowało i pracuje nad rozwojem lokalnego futbolu - mówił podczas obchodzów Robert Jaworski, burmistrz miasta Chęciny. Już podczas nieoficjalnych uroczystości, burmistrz Jaworski stwierdził, że "w rozpoczętej właśie kadencji, jednym z priorytetów jest dla niego wybudowanie nowego obiektu dla klubu!
Z ramienia Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Chęcinach obecni byli, Marcin Gawron, wiceprezes ŚZPN oraz Maciej Cender, seretarz biura. Prezes M. Gawron wręczył przedstawicielom Piasta odznaki zasłużonego działacza oraz - ufundowaną przez Polski Związek Piłki Nożnej pamiątkową paterę i grawerton. - Takie kluby są solą piłki nożnej. W takich klubach rodzą się często wielkie piłkarskie talenty. Dziękuję za to, że kosztem prywatnego czasu poplaryzujecie piłkę nożną - podsumował prezes Gawron. 
Po uroczystościach oficjalnych, goście pałaszowali między innymi, specjalnie przygotowany na tą okazję tort jubileuszowy.
Fot.: CKiS Chęciny.
 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook