• KARINA W KADRZE

  Karina Kosiarska z Łysicy Bodzentyn otrzymała powolanie do reprezentacji Polski kobiet U-17.

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS SPIKERÓW. ZAPRASZAMY

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej organizuje kurs dla kandydatów na spikerów zawodów sportowych - przede wszystkim meczów piłki nożnej, klasy rozgrywkowe III liga i niższe.

  czytaj więcej » archiwum
 • SĘDZIOWSKI MEMORIAŁ

  W Szewnej rozegrany został kolejny memoriał Zbigniewa Hińczy, Zbigniewa Lisa i Jerzego Kuchcińskiego.

  czytaj więcej » archiwum
 • DLA ŁUKASZA. POD PATRONATEM ŚZPN

  W Pawłowie rozegrany został turniej charytatywny "Gramy Razem dla Łukasza". Jednym z patronów i fundatorów nagród był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. 

  czytaj więcej » archiwum
 • HETMAN CUP. ŚZPN PATRONOWAŁ

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej był jednym z patronów XII edycji turnieju Hetman Cup, który rozegrano we Włoszczowie.

  czytaj więcej » archiwum
 

PIAST CHĘCINY ŚWIĘTOWAŁ JUBILEUSZ 70 LECIA

data: 2018-11-29

- Nasza historia jest burzliwa. Byly wzloty i chwile gorsze. Jak to w życiu. Jedno jest pewne - Piast zawsze skupiał w sobie ludzi z pasją. Kilka pokoleń mieszkańców naszego miasta pracowało i pracuje nad rozwojem lokalnego futbolu - mówił podczas obchodzów Robert Jaworski, burmistrz miasta Chęciny. Już podczas nieoficjalnych uroczystości, burmistrz Jaworski stwierdził, że "w rozpoczętej właśie kadencji, jednym z priorytetów jest dla niego wybudowanie nowego obiektu dla klubu!
Z ramienia Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Chęcinach obecni byli, Marcin Gawron, wiceprezes ŚZPN oraz Maciej Cender, seretarz biura. Prezes M. Gawron wręczył przedstawicielom Piasta odznaki zasłużonego działacza oraz - ufundowaną przez Polski Związek Piłki Nożnej pamiątkową paterę i grawerton. - Takie kluby są solą piłki nożnej. W takich klubach rodzą się często wielkie piłkarskie talenty. Dziękuję za to, że kosztem prywatnego czasu poplaryzujecie piłkę nożną - podsumował prezes Gawron. 
Po uroczystościach oficjalnych, goście pałaszowali między innymi, specjalnie przygotowany na tą okazję tort jubileuszowy.
Fot.: CKiS Chęciny.
 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook