• KARNETY NA KORONĘ

  Nie masz jeszcze pomysłu na prezent na święta? A może sam lub sama chcesz sprawić sobie przyjemność?  W tym roku Korona Kielce wcześniej rozpoczyna sprzedaż karnetów na rundę wiosenną i finałową Lotto Ekstraklasy! Zakup pod choinkę stałe miejsce na Suzuki Arenie!

  czytaj więcej » archiwum
 • PODOKRĘG NAJLEPSZY W KLIMONTOWIE

  Oldboje Podokręgu Sandomierz wygrali halowy turniej, który rozgrywany był w Klimontowie.

  czytaj więcej » archiwum
 • 14.XII. WIGILIA, HOTEL BINKOWSKI

  W piątek, 14.grudnia, o godz. 17.00 w Hotelu Binkowski w Kielcach rozpocznie się spotkanie wigilijne Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej,

  czytaj więcej » archiwum
 • KURSOKONFERENCJA W OPATOWIE

  W Opatowie odbyła się kursokonferencja trenerów. Patronował jej starosta opatowski - Tomasz Staniek.

  czytaj więcej » archiwum
 • POCHWAŁY DLA ŚZPN! ZA AMO

  Bardzo pochlebne recenzje o działalności świętokrzyskich Akademii Młodych Orłów otrzymaliśmy od Polskiego Związku Piłki Nożnej.
   

  czytaj więcej » archiwum
 

ŁYSICA BODZENTYN MA 70 LAT

data: 2018-11-28

W Bodzentynie hucznie świętowano jubileusz 70-lecia Ludowego Klubu Sportowego Łysica. Rozpoczęło się od powitania gości przez Stanisława Kucałę, prezesa klubu. Wiele żartobliwych komentarzy można było usłyszeć w trakcie projekcji, krótkiego rysu historycznego. Najwięcej miejsca poświęcono w tym rozdziale spotkaniu z Narzodem Jędrzejów, które zapewniło ekipie z Bodzentyna awans do grona trzecioligowców.
O dostojnej Jubilatce, pamiętali Polski Związek Piłki Nożnej i Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Z PZPN klub otrzymał pamiątkową paterę, od władz lokalnego futbolu - grawerton i odznaczenia, które wręczali, Tomasz Domaradzki, wiceprezes ŚZPN oraz Maciej Cender, sekretarz biura ŚZPN. Z kolei, Andrzej Jarosiński, wiceburmistrz Bodzentyna, w imieniu lokalnych władz wręczył prezesowi Kucale ogromy puchar i komplet strojów piłkarskich. 
Po zakończeniu oficjalnego spotkania, zaproszeni goście oglądali mecz kobiet Łysica - KSZO Ostrowiec. Drugim elementem sportowych zmagań był pojedynek oldbojów Łysicy i KSZO. - Cieszę się, że tak wielu byłych i aktualnych ludzi związanych z Łysicą mogło się spotkać, jednocześnie, w tym samym miejscu. Impreza pokazała, że nasza, lokalna piłka nożna jednoczy ludzi. Właśnie ten element jednoczenia to bez wątpienia nasza największa zdobycz - podsumował Stanisław Kucała. 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook