• EGZAMIN KURSU UEFA B+A

  32 trenerów zaliczyło egzaminy końcowe zintegrowanego kursu UEFA B+A, który zorganzował Wydział Szkolenia Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Przewodniczącym komisji egzminacyjnej był Paweł Janas, były szkoleniowiec reprezentacji Polski. 

  czytaj więcej » archiwum
 • Ruszył Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich...

  czytaj więcej » archiwum
 • KONSULTACJE REGIONS CUP

  W Ostrowcu Świętokrzyskim, na obiektach KSZO odbyła się pierwsza konsultacja kadry Regions Cup. Podopieczni Pawła rybusa i Pawłą Czai przygotowują się do czerwcowych finałów makroregionalnych. Fot. Piotr Kowalski.

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA KLUBY. TABLICE DO ODEBRANIA

  Kluby IV ligi, ligi okręgowej, Klasy A i Klasy B, które alikowały o tablice ...

  czytaj więcej » archiwum
 • POWOŁANIA NA KONSULTACJĘ SZKOLENIOWĄ REGIONS CUP

  czytaj więcej » archiwum
 

ŁYSICA BODZENTYN MA 70 LAT

data: 2018-11-28

W Bodzentynie hucznie świętowano jubileusz 70-lecia Ludowego Klubu Sportowego Łysica. Rozpoczęło się od powitania gości przez Stanisława Kucałę, prezesa klubu. Wiele żartobliwych komentarzy można było usłyszeć w trakcie projekcji, krótkiego rysu historycznego. Najwięcej miejsca poświęcono w tym rozdziale spotkaniu z Narzodem Jędrzejów, które zapewniło ekipie z Bodzentyna awans do grona trzecioligowców.
O dostojnej Jubilatce, pamiętali Polski Związek Piłki Nożnej i Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Z PZPN klub otrzymał pamiątkową paterę, od władz lokalnego futbolu - grawerton i odznaczenia, które wręczali, Tomasz Domaradzki, wiceprezes ŚZPN oraz Maciej Cender, sekretarz biura ŚZPN. Z kolei, Andrzej Jarosiński, wiceburmistrz Bodzentyna, w imieniu lokalnych władz wręczył prezesowi Kucale ogromy puchar i komplet strojów piłkarskich. 
Po zakończeniu oficjalnego spotkania, zaproszeni goście oglądali mecz kobiet Łysica - KSZO Ostrowiec. Drugim elementem sportowych zmagań był pojedynek oldbojów Łysicy i KSZO. - Cieszę się, że tak wielu byłych i aktualnych ludzi związanych z Łysicą mogło się spotkać, jednocześnie, w tym samym miejscu. Impreza pokazała, że nasza, lokalna piłka nożna jednoczy ludzi. Właśnie ten element jednoczenia to bez wątpienia nasza największa zdobycz - podsumował Stanisław Kucała. 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook