• KARINA W KADRZE

  Karina Kosiarska z Łysicy Bodzentyn otrzymała powolanie do reprezentacji Polski kobiet U-17.

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS SPIKERÓW. ZAPRASZAMY

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej organizuje kurs dla kandydatów na spikerów zawodów sportowych - przede wszystkim meczów piłki nożnej, klasy rozgrywkowe III liga i niższe.

  czytaj więcej » archiwum
 • SĘDZIOWSKI MEMORIAŁ

  W Szewnej rozegrany został kolejny memoriał Zbigniewa Hińczy, Zbigniewa Lisa i Jerzego Kuchcińskiego.

  czytaj więcej » archiwum
 • DLA ŁUKASZA. POD PATRONATEM ŚZPN

  W Pawłowie rozegrany został turniej charytatywny "Gramy Razem dla Łukasza". Jednym z patronów i fundatorów nagród był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. 

  czytaj więcej » archiwum
 • HETMAN CUP. ŚZPN PATRONOWAŁ

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej był jednym z patronów XII edycji turnieju Hetman Cup, który rozegrano we Włoszczowie.

  czytaj więcej » archiwum
 

ŁYSICA BODZENTYN MA 70 LAT

data: 2018-11-28

W Bodzentynie hucznie świętowano jubileusz 70-lecia Ludowego Klubu Sportowego Łysica. Rozpoczęło się od powitania gości przez Stanisława Kucałę, prezesa klubu. Wiele żartobliwych komentarzy można było usłyszeć w trakcie projekcji, krótkiego rysu historycznego. Najwięcej miejsca poświęcono w tym rozdziale spotkaniu z Narzodem Jędrzejów, które zapewniło ekipie z Bodzentyna awans do grona trzecioligowców.
O dostojnej Jubilatce, pamiętali Polski Związek Piłki Nożnej i Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Z PZPN klub otrzymał pamiątkową paterę, od władz lokalnego futbolu - grawerton i odznaczenia, które wręczali, Tomasz Domaradzki, wiceprezes ŚZPN oraz Maciej Cender, sekretarz biura ŚZPN. Z kolei, Andrzej Jarosiński, wiceburmistrz Bodzentyna, w imieniu lokalnych władz wręczył prezesowi Kucale ogromy puchar i komplet strojów piłkarskich. 
Po zakończeniu oficjalnego spotkania, zaproszeni goście oglądali mecz kobiet Łysica - KSZO Ostrowiec. Drugim elementem sportowych zmagań był pojedynek oldbojów Łysicy i KSZO. - Cieszę się, że tak wielu byłych i aktualnych ludzi związanych z Łysicą mogło się spotkać, jednocześnie, w tym samym miejscu. Impreza pokazała, że nasza, lokalna piłka nożna jednoczy ludzi. Właśnie ten element jednoczenia to bez wątpienia nasza największa zdobycz - podsumował Stanisław Kucała. 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook