• ZAPRASZAMY DO NOWIN. DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY

  Sebastian Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny oraz dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach zapraszają na Dni Otwarte Szkoły - sobota, 23.03.2019, od godz. 10.00, ul. Gimnazjalna 1 w Nowinach.

  czytaj więcej » archiwum
 • PODZIEKOWANIA DLA ŚZPN

  Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach otrzymaliśmy kilka podziękowań za pomoc okazaną klubom, stowarzyszeniom, itp. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN ROCZNIK 2010. LAUREATEM KKP KORONA II KIELCE

  czytaj więcej » archiwum
 • KONFERENCJA SZKOLENIOWA TRENERÓW

  czytaj więcej » archiwum
 • BADANIA LEKARSKIE ZAWODNIKÓW

  Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w dniu 11 marca 2019 r., Komisja ds. Nagłych PZPN przyjęła zmiany do Uchwały nr IX/140 z 3 i 7 lipca 2008 roiku Zarządu PZPN w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną, w zakresie dotyczącym badań lekarskich zawodników.

  czytaj więcej » archiwum
 

TYMBARK. MAŁOGOSZCZ

data: 2018-10-26

Walka szła na całego. Najpierw w grupach eiminacyjnych, później w spotkaniach play off. Łącznie na obiektach Wiernej (podziękowania dla klubowych działaczy za pomoc w organizacji zawodów) rozegrano 31 spotkań. W każdym walka szła na całego. Mimo różnego poziomu sportowego, młodym futbolistom nie można odmówić ambicji, zadziorności, chęci pokazania się z jak najlepszej strony. Triumfatorzy - SP Małogoszcz, by cieszyć się z triumfu musieli rozegrać aż sześć meczów! - Faktycznie, trzeba było się nabiegać aby zająć pierwsze miejsce - mówi Mariusz Rudkiewicz, opiekun SP Małogoszcz.

Półfinały:
SP Małogoszcz I - SP Małogoszcz II 6:0; SP 2 Jędrzejów - SP 5 Jędrzejów 0:0, rzuty karne 2:1.

O III miejsce: SP Małogoszcz II - SP 5 Jędrzejów 6:0

O I. miejsce: SP Małogoszcz I - SP 2 Jędrzejów 4:0.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook