• ZAPRASZAMY DO NOWIN. DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY

  Sebastian Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny oraz dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach zapraszają na Dni Otwarte Szkoły - sobota, 23.03.2019, od godz. 10.00, ul. Gimnazjalna 1 w Nowinach.

  czytaj więcej » archiwum
 • PODZIEKOWANIA DLA ŚZPN

  Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach otrzymaliśmy kilka podziękowań za pomoc okazaną klubom, stowarzyszeniom, itp. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN ROCZNIK 2010. LAUREATEM KKP KORONA II KIELCE

  czytaj więcej » archiwum
 • KONFERENCJA SZKOLENIOWA TRENERÓW

  czytaj więcej » archiwum
 • BADANIA LEKARSKIE ZAWODNIKÓW

  Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w dniu 11 marca 2019 r., Komisja ds. Nagłych PZPN przyjęła zmiany do Uchwały nr IX/140 z 3 i 7 lipca 2008 roiku Zarządu PZPN w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną, w zakresie dotyczącym badań lekarskich zawodników.

  czytaj więcej » archiwum
 

BEZPIECZNY STADION

data: 2018-10-26

Już po raz 18. w Targach Kielce odbyła się konferencja Bezpieczny Stadion. W jej trakcie omówiony został stan przygotowań i bezpieczeństwa przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata U-20. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, komendant główny Policji, Jarosław Szymczyk oraz Jan Tomaszewski wzięli udział w specjalnym panelu dyskusyjnym, dotyczącym stanu bezpieczeństwa na polskich stadionach piłkarskich. Na zakończenie wręczane były nagrody i wyróżnienia. Miło nam poinformować, że w gronie nagrodzonych znaleźli się również przedstawiciele świętokrzyskiego futbolu. Burmistrz Buska Zdroju, Waldemar Sikora, odebrał z rąk prezesa Bońka wyróżnienie za rozbudowę infrastruktry piłkarskiej. Z kolei Marcin Stasieczek otrzymał wyróżnienie w katgorii "najlepsi kierownicy ds. bezpieczeństwa".
- Jest mi niezmiernie miło, że Polski Związek Piłki Nożnej docenił naszą działalność na niwie futbolu. Już niebawem, Busko Zdrój wzbogaci się o nowy, piękny, wielofunkcyjny obiekt - nie ukrywał zadowolenia burmistrz Sikora. 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook