• PUCHAR PREZESA ŚZPN. TRIUMFATORZY ZOBACZĄ MECZ REPREZENTACJI!

  Zapraszamy do udziału w turniejach o Puchar Prezesa ŚZPN. Czekają atrakcyjne nagrody!!!

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS DLA KIEROWNIKÓW DS. BEZPIECZEŃSTWA

  Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach informuje...

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA TRENERZY.CERTYFIKATY MAMO

  Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o przyznawaniu certyfikatów uczestnikom szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Decyzja ta jest odpowiedzią na pytania trenerów, którzy wielokrotnie zgłaszali takie zapotrzebowanie.

  czytaj więcej » archiwum
 • WSPARCIE DLA BYŁYCH ZAWODNIKÓW I DZIAŁACZY

  Informujemy, iż decyzją Zarządu Fundacji  Piłkarstwa Polskiego  z dnia 23  października 2018  roku  przesunięto termin składnia wniosków ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ZAPISY DO TURNIEJÓW HALOWYCH O PUCHAR PREZESA ŚZPN ...

  czytaj więcej » archiwum
 

BEZPIECZNY STADION

data: 2018-10-26

Już po raz 18. w Targach Kielce odbyła się konferencja Bezpieczny Stadion. W jej trakcie omówiony został stan przygotowań i bezpieczeństwa przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata U-20. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, komendant główny Policji, Jarosław Szymczyk oraz Jan Tomaszewski wzięli udział w specjalnym panelu dyskusyjnym, dotyczącym stanu bezpieczeństwa na polskich stadionach piłkarskich. Na zakończenie wręczane były nagrody i wyróżnienia. Miło nam poinformować, że w gronie nagrodzonych znaleźli się również przedstawiciele świętokrzyskiego futbolu. Burmistrz Buska Zdroju, Waldemar Sikora, odebrał z rąk prezesa Bońka wyróżnienie za rozbudowę infrastruktry piłkarskiej. Z kolei Marcin Stasieczek otrzymał wyróżnienie w katgorii "najlepsi kierownicy ds. bezpieczeństwa".
- Jest mi niezmiernie miło, że Polski Związek Piłki Nożnej docenił naszą działalność na niwie futbolu. Już niebawem, Busko Zdrój wzbogaci się o nowy, piękny, wielofunkcyjny obiekt - nie ukrywał zadowolenia burmistrz Sikora. 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook