• ZAPRASZAMY DO NOWIN. DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY

  Sebastian Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny oraz dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach zapraszają na Dni Otwarte Szkoły - sobota, 23.03.2019, od godz. 10.00, ul. Gimnazjalna 1 w Nowinach.

  czytaj więcej » archiwum
 • PODZIEKOWANIA DLA ŚZPN

  Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach otrzymaliśmy kilka podziękowań za pomoc okazaną klubom, stowarzyszeniom, itp. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN ROCZNIK 2010. LAUREATEM KKP KORONA II KIELCE

  czytaj więcej » archiwum
 • KONFERENCJA SZKOLENIOWA TRENERÓW

  czytaj więcej » archiwum
 • BADANIA LEKARSKIE ZAWODNIKÓW

  Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w dniu 11 marca 2019 r., Komisja ds. Nagłych PZPN przyjęła zmiany do Uchwały nr IX/140 z 3 i 7 lipca 2008 roiku Zarządu PZPN w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną, w zakresie dotyczącym badań lekarskich zawodników.

  czytaj więcej » archiwum
 

KURS TRENERSKI UEFA B+A

data: 2018-10-23

Trwa pierwsza sesja, zorganizowanego przez Wydział Szkolenia Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej - zintegrowanego kursu trenerskiego UEFA B+A. - W zajęciach bierze udział 32 szkoleniowców, z regionu świętokrzyskiego, Małopolski i Podkarpacia - informuje Michał Gębua, trener edukator. Uczestnicy zajęć podnoszą poziom swojej wiedzy między innymi w: fizjologii wysiłku w piłce nożnej, teorii i metodyce treningu czy karcie UEFA Grassroots. 
Kurs trwał będzie do maja 2019 roku i zakończy się stosownymi egzaminami. - Otwieramy się szerokim frontem do szkoleniowców, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje. Bez wątpienia, wiedza, którą uczestnicy zdobędą w czasie trwania nauki przyda im się mocno podczas pracy w klubach - uważa Marcin Gawron, wiceprezes ŚZPN.  

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook