• TYMBARK. AKTUALIZACJA TERMINÓW

  W rozwinięciu prezentujemy aktualne terminy turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku". 

  czytaj więcej » archiwum
 • TYMBARK, KAZIMIERZA WLK. SP 1 I VICTORIA JADĄ NA FINAŁY!

  Za nami pierwszy turniej eliminacji powiatowych XIX edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku". Rozegraliśmy go w Kazimierzy Wielkiej... 

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA SĘDZIOWIE

  W związku z licznymi prośbami przedstawicieli Kolegium Sędziów ŚZPN informujemy, że biuro ŚZPN ...

  czytaj więcej » archiwum
 • GRAMY!!! XIX EDYCJA TYMBARKU

  Ruszamy z powiatowymi turniejami XIX edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku". Poniżej terminarz pierwszych imprez.

  czytaj więcej » archiwum
 • JUBILEUSZ CZARNYCH POŁANIEC

  Jubileusz 70-lecia Czarnych, świętowano w miniony piąte w Połańcu. W uroczystościach udiał wzięli przedstawiciele Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. 

  czytaj więcej » archiwum
 

JUBILEUSZ CZARNYCH POŁANIEC

data: 2018-10-08

- 70 lat to piękny wiek. Na ten jubileusz pracowało wiele pokoleń działaczy, trenerów, piłkarzy, przyjaciół klubu. Gratuluję Wam serdecznie, trzymam mocno kciuki za dalszy rozwój. Drużynie futbolowej Czarnych życzę, w imieniu Zarządu Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej - przede wszystkim utrzymania w III lidze - mówił do zebranych w Połanieckim Centrum Kultury, Mirosław Malinowski, prezes ŚZPN. Po chwili, sternik lokalnego futbolu wręczył prezesowi klubu, Zbigniewowi Kolerze, brązowy medal PZPN i - wspólnie, z wiceprezesm, Tomaszem Domaradzkim - odznaczenia i upominki ufundowane przez ŚZPN. Po oficjalnych uroczystościach, zaproszeni gości, podczas wieczoru wspomnień, długo rozmawiali o przeszłości i pnanach na przyszłość. Prawdziwym przebojem nieoficjalnego spotkania były dwa, jubieluszowe torty. 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook