• BIURO CZYNNE DO 13.00

  Informujemy, że w piątek, 14.12.2018, biuro ŚZPN  w Kielcach czynne będzie o godziny 13.00. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN

  czytaj więcej » archiwum
 • 14.XII. WIGILIA, HOTEL BINKOWSKI

  W piątek, 14.grudnia, o godz. 17.00 w Hotelu Binkowski w Kielcach rozpocznie się spotkanie wigilijne Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej,

  czytaj więcej » archiwum
 • KARNETY NA KORONĘ

  Nie masz jeszcze pomysłu na prezent na święta? A może sam lub sama chcesz sprawić sobie przyjemność?  W tym roku Korona Kielce wcześniej rozpoczyna sprzedaż karnetów na rundę wiosenną i finałową Lotto Ekstraklasy! Zakup pod choinkę stałe miejsce na Suzuki Arenie!

  czytaj więcej » archiwum
 • PODOKRĘG NAJLEPSZY W KLIMONTOWIE

  Oldboje Podokręgu Sandomierz wygrali halowy turniej, który rozgrywany był w Klimontowie.

  czytaj więcej » archiwum
 

JUBILEUSZ CZARNYCH POŁANIEC

data: 2018-10-08

- 70 lat to piękny wiek. Na ten jubileusz pracowało wiele pokoleń działaczy, trenerów, piłkarzy, przyjaciół klubu. Gratuluję Wam serdecznie, trzymam mocno kciuki za dalszy rozwój. Drużynie futbolowej Czarnych życzę, w imieniu Zarządu Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej - przede wszystkim utrzymania w III lidze - mówił do zebranych w Połanieckim Centrum Kultury, Mirosław Malinowski, prezes ŚZPN. Po chwili, sternik lokalnego futbolu wręczył prezesowi klubu, Zbigniewowi Kolerze, brązowy medal PZPN i - wspólnie, z wiceprezesm, Tomaszem Domaradzkim - odznaczenia i upominki ufundowane przez ŚZPN. Po oficjalnych uroczystościach, zaproszeni gości, podczas wieczoru wspomnień, długo rozmawiali o przeszłości i pnanach na przyszłość. Prawdziwym przebojem nieoficjalnego spotkania były dwa, jubieluszowe torty. 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook