• KARINA W KADRZE

  Karina Kosiarska z Łysicy Bodzentyn otrzymała powolanie do reprezentacji Polski kobiet U-17.

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS SPIKERÓW. ZAPRASZAMY

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej organizuje kurs dla kandydatów na spikerów zawodów sportowych - przede wszystkim meczów piłki nożnej, klasy rozgrywkowe III liga i niższe.

  czytaj więcej » archiwum
 • SĘDZIOWSKI MEMORIAŁ

  W Szewnej rozegrany został kolejny memoriał Zbigniewa Hińczy, Zbigniewa Lisa i Jerzego Kuchcińskiego.

  czytaj więcej » archiwum
 • DLA ŁUKASZA. POD PATRONATEM ŚZPN

  W Pawłowie rozegrany został turniej charytatywny "Gramy Razem dla Łukasza". Jednym z patronów i fundatorów nagród był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. 

  czytaj więcej » archiwum
 • HETMAN CUP. ŚZPN PATRONOWAŁ

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej był jednym z patronów XII edycji turnieju Hetman Cup, który rozegrano we Włoszczowie.

  czytaj więcej » archiwum
 

JUBILEUSZ CZARNYCH POŁANIEC

data: 2018-10-08

- 70 lat to piękny wiek. Na ten jubileusz pracowało wiele pokoleń działaczy, trenerów, piłkarzy, przyjaciół klubu. Gratuluję Wam serdecznie, trzymam mocno kciuki za dalszy rozwój. Drużynie futbolowej Czarnych życzę, w imieniu Zarządu Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej - przede wszystkim utrzymania w III lidze - mówił do zebranych w Połanieckim Centrum Kultury, Mirosław Malinowski, prezes ŚZPN. Po chwili, sternik lokalnego futbolu wręczył prezesowi klubu, Zbigniewowi Kolerze, brązowy medal PZPN i - wspólnie, z wiceprezesm, Tomaszem Domaradzkim - odznaczenia i upominki ufundowane przez ŚZPN. Po oficjalnych uroczystościach, zaproszeni gości, podczas wieczoru wspomnień, długo rozmawiali o przeszłości i pnanach na przyszłość. Prawdziwym przebojem nieoficjalnego spotkania były dwa, jubieluszowe torty. 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook