• KARINA W KADRZE

  Karina Kosiarska z Łysicy Bodzentyn otrzymała powolanie do reprezentacji Polski kobiet U-17.

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS SPIKERÓW. ZAPRASZAMY

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej organizuje kurs dla kandydatów na spikerów zawodów sportowych - przede wszystkim meczów piłki nożnej, klasy rozgrywkowe III liga i niższe.

  czytaj więcej » archiwum
 • SĘDZIOWSKI MEMORIAŁ

  W Szewnej rozegrany został kolejny memoriał Zbigniewa Hińczy, Zbigniewa Lisa i Jerzego Kuchcińskiego.

  czytaj więcej » archiwum
 • DLA ŁUKASZA. POD PATRONATEM ŚZPN

  W Pawłowie rozegrany został turniej charytatywny "Gramy Razem dla Łukasza". Jednym z patronów i fundatorów nagród był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. 

  czytaj więcej » archiwum
 • HETMAN CUP. ŚZPN PATRONOWAŁ

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej był jednym z patronów XII edycji turnieju Hetman Cup, który rozegrano we Włoszczowie.

  czytaj więcej » archiwum
 

POMOC KLUBOM

data: 2018-09-20

Zarząd ŚZPN, na posiedzeniu w dniu 17.09.2018 zapoznał się z wnoskami klubów w sprawie pomocy finansowej na rok 2018. Łączna kwota wnioskowanej pomocy zamyka się kwotą 109,500 zł. Biorąc pod uwagę fakt, iż w planie budżetowym, na rok 2018, na w/w kwestię była zaplanowana kwota 60 tys. (plus 30 tys. zł. na inne systemy wsparcia), Zarząd postanowił zwiększyć kwotę pomocy bezpośredniej do 80 tys. zł i podzielić ją proporcjonalnie według wniosków. W/w fundusze uruchomione zostaną do końca bieżącego miesiąca. 
Pozostałą część wnioskowanej kwoty pomocy finansowej, Zarząd ŚZPN rozważy, co do jej uruchomienia pod koniec bieżącego roku obrachunkowego. W przypadku faktycznych możliwości - pomoc zostanie uruchomiona jeszcze w 2018 roku. 
 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook