• BIURO CZYNNE DO 13.00

  Informujemy, że w piątek, 14.12.2018, biuro ŚZPN  w Kielcach czynne będzie o godziny 13.00. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN

  czytaj więcej » archiwum
 • 14.XII. WIGILIA, HOTEL BINKOWSKI

  W piątek, 14.grudnia, o godz. 17.00 w Hotelu Binkowski w Kielcach rozpocznie się spotkanie wigilijne Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej,

  czytaj więcej » archiwum
 • KARNETY NA KORONĘ

  Nie masz jeszcze pomysłu na prezent na święta? A może sam lub sama chcesz sprawić sobie przyjemność?  W tym roku Korona Kielce wcześniej rozpoczyna sprzedaż karnetów na rundę wiosenną i finałową Lotto Ekstraklasy! Zakup pod choinkę stałe miejsce na Suzuki Arenie!

  czytaj więcej » archiwum
 • PODOKRĘG NAJLEPSZY W KLIMONTOWIE

  Oldboje Podokręgu Sandomierz wygrali halowy turniej, który rozgrywany był w Klimontowie.

  czytaj więcej » archiwum
 

POMOC KLUBOM

data: 2018-09-20

Zarząd ŚZPN, na posiedzeniu w dniu 17.09.2018 zapoznał się z wnoskami klubów w sprawie pomocy finansowej na rok 2018. Łączna kwota wnioskowanej pomocy zamyka się kwotą 109,500 zł. Biorąc pod uwagę fakt, iż w planie budżetowym, na rok 2018, na w/w kwestię była zaplanowana kwota 60 tys. (plus 30 tys. zł. na inne systemy wsparcia), Zarząd postanowił zwiększyć kwotę pomocy bezpośredniej do 80 tys. zł i podzielić ją proporcjonalnie według wniosków. W/w fundusze uruchomione zostaną do końca bieżącego miesiąca. 
Pozostałą część wnioskowanej kwoty pomocy finansowej, Zarząd ŚZPN rozważy, co do jej uruchomienia pod koniec bieżącego roku obrachunkowego. W przypadku faktycznych możliwości - pomoc zostanie uruchomiona jeszcze w 2018 roku. 
 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook