• TYMBARK. AKTUALIZACJA TERMINÓW

  W rozwinięciu prezentujemy aktualne terminy turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku". 

  czytaj więcej » archiwum
 • TYMBARK, KAZIMIERZA WLK. SP 1 I VICTORIA JADĄ NA FINAŁY!

  Za nami pierwszy turniej eliminacji powiatowych XIX edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku". Rozegraliśmy go w Kazimierzy Wielkiej... 

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA SĘDZIOWIE

  W związku z licznymi prośbami przedstawicieli Kolegium Sędziów ŚZPN informujemy, że biuro ŚZPN ...

  czytaj więcej » archiwum
 • GRAMY!!! XIX EDYCJA TYMBARKU

  Ruszamy z powiatowymi turniejami XIX edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku". Poniżej terminarz pierwszych imprez.

  czytaj więcej » archiwum
 • JUBILEUSZ CZARNYCH POŁANIEC

  Jubileusz 70-lecia Czarnych, świętowano w miniony piąte w Połańcu. W uroczystościach udiał wzięli przedstawiciele Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. 

  czytaj więcej » archiwum
 

POMOC KLUBOM

data: 2018-09-20

Zarząd ŚZPN, na posiedzeniu w dniu 17.09.2018 zapoznał się z wnoskami klubów w sprawie pomocy finansowej na rok 2018. Łączna kwota wnioskowanej pomocy zamyka się kwotą 109,500 zł. Biorąc pod uwagę fakt, iż w planie budżetowym, na rok 2018, na w/w kwestię była zaplanowana kwota 60 tys. (plus 30 tys. zł. na inne systemy wsparcia), Zarząd postanowił zwiększyć kwotę pomocy bezpośredniej do 80 tys. zł i podzielić ją proporcjonalnie według wniosków. W/w fundusze uruchomione zostaną do końca bieżącego miesiąca. 
Pozostałą część wnioskowanej kwoty pomocy finansowej, Zarząd ŚZPN rozważy, co do jej uruchomienia pod koniec bieżącego roku obrachunkowego. W przypadku faktycznych możliwości - pomoc zostanie uruchomiona jeszcze w 2018 roku. 
 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook