• KLASY SPORTOWE W NOWINACH

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, Wójt Gminy Sitkówka Nowiny oraz Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowinach zapraszają do składania dokumentów do klas sportowych w roku szkolnym ...

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS TRENERSKI UEFA B+A

  Dziś ostatnią sesję zjazdową mieli uczestnicy kursu trenerskiego UEFA B+A. Sesja egzaminacyjna zaplanowana została na 18 maja br.

  czytaj więcej » archiwum
 • PREZES MIROSŁAW MALINOWSKI W UEFA

  Mirosław Malinowski, prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej przebywał ostatnio w seidzibie Europejskiej Federacji Piłki Nożnej. - Rozmawialiśmy o wielu ogniwach futoblu na starym kontynencie - wyjaśnia prezes ŚZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 • DZIEŃ OTWARTY W NOWINACH. ZAPRASZAMY DO NAUKI W KLASACH PIŁKARSKICH

  czytaj więcej » archiwum
 • DANIA WYGRAŁA!!!

  Reprezentacja Danii wygrała międzynarodowy turniej UEFA Development Cup. Spotkania finałowe cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Obserwowała je m. in. 85 letnia Anastasia Tsomaloglu, której prawnuczka występowała w reprezentacji Grecji ...

  czytaj więcej » archiwum
 

UWAGA KLUBY. WALNE SPRAWOZDAWCZE

data: 2018-09-12

Informacja dotycząca zgłaszania delegatów na Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Delegatów ŚZPN

 

Szanowni Członkowie ŚZPN,

uprzejmie prosimy o powiadomienie Biura ŚZPN o osobach, które będą reprezentowały członków ŚZPN na Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczym Delegatów, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 września 2018 r.

Przypominamy, że zgodnie z art. 27 ust. 4 Statutu ŚZPN,  imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz adres email delegatów i zastępców delegatów powinny zostać zgłoszone do Biura ŚZPN nie później niż na 7 dni przed terminem Walnego Zgromadzenia Delegatów. Oznacza to, że nawet w przypadku reprezentowania Państwa przez tożsamego delegata, jak na Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym Delegatów w 2016 r., należy potwierdzić dane delegata i dostarczyć je do Biura ŚZPN.

Brak wypełnienia w/w obowiązku skutkować będzie niedopuszczeniem delegata do udziału w Walnym Zgromadzeniu!
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z Biurem ŚZPN.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook