• KLASY SPORTOWE W NOWINACH

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, Wójt Gminy Sitkówka Nowiny oraz Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowinach zapraszają do składania dokumentów do klas sportowych w roku szkolnym ...

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS TRENERSKI UEFA B+A

  Dziś ostatnią sesję zjazdową mieli uczestnicy kursu trenerskiego UEFA B+A. Sesja egzaminacyjna zaplanowana została na 18 maja br.

  czytaj więcej » archiwum
 • PREZES MIROSŁAW MALINOWSKI W UEFA

  Mirosław Malinowski, prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej przebywał ostatnio w seidzibie Europejskiej Federacji Piłki Nożnej. - Rozmawialiśmy o wielu ogniwach futoblu na starym kontynencie - wyjaśnia prezes ŚZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 • DZIEŃ OTWARTY W NOWINACH. ZAPRASZAMY DO NAUKI W KLASACH PIŁKARSKICH

  czytaj więcej » archiwum
 • DANIA WYGRAŁA!!!

  Reprezentacja Danii wygrała międzynarodowy turniej UEFA Development Cup. Spotkania finałowe cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Obserwowała je m. in. 85 letnia Anastasia Tsomaloglu, której prawnuczka występowała w reprezentacji Grecji ...

  czytaj więcej » archiwum
 

ANGLIA WYGRAŁA. POLSKA NA CZWARTYM MIEJSCU

data: 2018-09-11

Po przegranej z Belgią (w Staszowie), w rzutach karnych 3:5 (w normalnym czasie był remis 1:1), uczestnicząca w turnieju "Syrenka Cup" zmierzyła się z Portugalią. Niestety, biało czerwoni przegrali w Sandomierzu 3:4 i ostatecznie uplasowali się na czwartej pozycji. 
Siódme miejsce wywalczyła Norwegia, gromiąc w Staszowie Estonię 7:2. Piątą pozycję wywalczyli Rumuni, pokonując w rzutach karnych Węgry 5:3, po 90 minutach był remis 2:2.
W spotkaniu finałowym, w Ostrowcu Świętokrzyskim, Anglia wygrała z Belgią 6:2. 
Więcej zdjęć na Facebook'u

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook