• KLASY SPORTOWE W NOWINACH

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, Wójt Gminy Sitkówka Nowiny oraz Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowinach zapraszają do składania dokumentów do klas sportowych w roku szkolnym ...

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS TRENERSKI UEFA B+A

  Dziś ostatnią sesję zjazdową mieli uczestnicy kursu trenerskiego UEFA B+A. Sesja egzaminacyjna zaplanowana została na 18 maja br.

  czytaj więcej » archiwum
 • PREZES MIROSŁAW MALINOWSKI W UEFA

  Mirosław Malinowski, prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej przebywał ostatnio w seidzibie Europejskiej Federacji Piłki Nożnej. - Rozmawialiśmy o wielu ogniwach futoblu na starym kontynencie - wyjaśnia prezes ŚZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 • DZIEŃ OTWARTY W NOWINACH. ZAPRASZAMY DO NAUKI W KLASACH PIŁKARSKICH

  czytaj więcej » archiwum
 • DANIA WYGRAŁA!!!

  Reprezentacja Danii wygrała międzynarodowy turniej UEFA Development Cup. Spotkania finałowe cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Obserwowała je m. in. 85 letnia Anastasia Tsomaloglu, której prawnuczka występowała w reprezentacji Grecji ...

  czytaj więcej » archiwum
 

WYSTARTOWAŁA SYRENKA. POLSKA - ESTONIA 2:0

data: 2018-09-07

Jeszcze nigdy, w 33 letniej historii turniej "Syrenka Cup" nie był tak mocno obsadzony. Na ziemię świętokrzyską przyjechało w sumie osiem ekip, w tym mistrzowie świata w kategorii U-17 - Anglicy. O tym, jak poważnie traktują zmagania dumni "Synowie Albionu" niech świadczy fakt, że ekipa angielska zameldowała się w Starachowicach już w poniedziałek!!!.
Dziś (piątek, 7.09) rozegrano pierwszą kolejkę spotkań. Jako pierwsi, wyszli na murawę stadionu w Ożarowie piłkarze Portugalii i Węgier. Kilkuset kibiców, z burmistrzem, Marcinem Majcherem przez 90 minut gola się nie doczekało. O wygranej Portugalii 3:2 zadecydowały rzuty karne. W Połańcu, gdzie rywalizowały ekipy Belgii i Rumunii piłka trafiała do siatki, także w pomeczowej serii rzutów karnych. Belgowie wygrali ostatecznie 5:3 i w niedzielę, w Staszowie zagrają o finał z biało czerwonymi. Nasza reprezentacja wygrała bowiem w Nowinach z Estonią 2:0. - To była świetna promocja Nowin i naszego nowego obiektu - cieszy się po meczu, Sebastian Nowaczkiewicz, wójt Nowin. Najwięcej - bo aż pół tuzina - goli padło w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie Anglia rozbiła 6:0 Norwegię.
W niedzielę, 9.09 zagrają:
Suchedniów, godz. 11.00: Rumunia - Estonia;
Połaniec, godz. 13.00: Węgry - Norwegia;
Ostrowiec Św., godz. 15.00: Anglia - Portugalia;
Staszów, godz. 16.00: Polska - Belgia.

  

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook