• NOWINY, 28/29.03.19. FINAŁY TYMBARKA

  Finały XIX edycji pucharu "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" odbędą się w dnia 28 - 29.03.2019 w Nowinach. - Zaraszam serdecznie. Cieszę się ogromnie, że święto młodzieżowego futbolu, po rocznej przerwie wraca do nas - mówi Sebastain Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny. 

  czytaj więcej » archiwum
 • WARSZAWSKIE SUKCESY MŁODZIEŻY

  Z sukcesami wrócili z Warszawy młodzi piłkarze Juventy Starachowice i KKP Korona Kielce. W finale pucharu Prezesa PZPN, Juventa uplasowała się na miejsu 5 - 8, KKP Korona wywalczyła 3. pozycję.

  czytaj więcej » archiwum
 • KARINA W KADRZE

  Karina Kosiarska z Łysicy Bodzentyn otrzymała powolanie do reprezentacji Polski kobiet U-17.

  czytaj więcej » archiwum
 • SĘDZIOWSKI MEMORIAŁ

  W Szewnej rozegrany został kolejny memoriał Zbigniewa Hińczy, Zbigniewa Lisa i Jerzego Kuchcińskiego.

  czytaj więcej » archiwum
 • DLA ŁUKASZA. POD PATRONATEM ŚZPN

  W Pawłowie rozegrany został turniej charytatywny "Gramy Razem dla Łukasza". Jednym z patronów i fundatorów nagród był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. 

  czytaj więcej » archiwum
 

RUSZAMY Z XIX EDYCJĄ "TYMBARKA"

data: 2018-09-06

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się spotkanie organizacyjne turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku". Zapisy drużyn trwać będą do 30 września 2018 r.
- W poprzedniej edycji, w województwie świętokrzyskim stanęło na starcie 411 drużyn we wszystkich kategoriach wiekowych - wylicza, Piotr Gadecki, koordynator wojewódzki. - Zapraszam wszystkich nauczycieli, trenerów, prezesów klubowych do wypełniania formularzy w kolejnych rozgrywkach. 
W porównaniu z poprzednimi rozgrywkami dokonano kilku zmian regulaminowych.
- W rywalizacji nie będą mogły brać udziału Akademie Młodych Orłów;
- Do finału wojewódzkiego awansuje tylko jedna drużyna - zwycięzca finału powiatowego;
- Dopuszczone do gry zostały dzieci uczeszczające do zerówek w Zespołach Szkolno Przedszkolnych;
- Dokumentem tożsamości zawodnika, weryfikowanym na rozgrywkach może być legitymacja szkolna, lub dowód osóbsty lub paszport.
- Reprezentantami szkół podstawowych mogą być wszyscy chętni;
- W drużynach reprezentujących akademie piłkarskie nie mogą grać chłopcy (U-10, U-12), którzy są potwierdzeni do gry w jakimkolwiek klubie w systemie Extranet. 
- W ekipach UKS-ów i klubów sportowych (chłopcy U-10 i U-12) mogą grać zawodnicy nieuprawnieni do gry ligowo w Extranecie na sezon 2018/19.    

 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook