• NOWINY, 28/29.03.19. FINAŁY TYMBARKA

  Finały XIX edycji pucharu "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" odbędą się w dnia 28 - 29.03.2019 w Nowinach. - Zaraszam serdecznie. Cieszę się ogromnie, że święto młodzieżowego futbolu, po rocznej przerwie wraca do nas - mówi Sebastain Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny. 

  czytaj więcej » archiwum
 • WARSZAWSKIE SUKCESY MŁODZIEŻY

  Z sukcesami wrócili z Warszawy młodzi piłkarze Juventy Starachowice i KKP Korona Kielce. W finale pucharu Prezesa PZPN, Juventa uplasowała się na miejsu 5 - 8, KKP Korona wywalczyła 3. pozycję.

  czytaj więcej » archiwum
 • KARINA W KADRZE

  Karina Kosiarska z Łysicy Bodzentyn otrzymała powolanie do reprezentacji Polski kobiet U-17.

  czytaj więcej » archiwum
 • SĘDZIOWSKI MEMORIAŁ

  W Szewnej rozegrany został kolejny memoriał Zbigniewa Hińczy, Zbigniewa Lisa i Jerzego Kuchcińskiego.

  czytaj więcej » archiwum
 • DLA ŁUKASZA. POD PATRONATEM ŚZPN

  W Pawłowie rozegrany został turniej charytatywny "Gramy Razem dla Łukasza". Jednym z patronów i fundatorów nagród był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. 

  czytaj więcej » archiwum
 

UROCZYŚCIE W JACENTOWIE

data: 2018-09-05

Miła uroczystość odbyła się ostatnio w Jacentowie, gdzie miejscowym klub sportowy Marol obchodził 25-lecie istnienia. - Takie kluby są "solą" świętokrzyskiej piłki. W takich środowiskach rodzą się często wielkie talenty. Jestem pełen podziwu dla działaczy klubowych z prezesem, Mariuszem Kaczmarskim na czele. Dziękuję serdecznie za serce, które wkładacie w klub, za pasję z jaką podchodzicie do futbolu - powiedział podczas swojego wystąpienia, Ryszard Binensztok, członek zarządu ŚZPN. Chwilę później, R. Binensztok wraz ze Zbigniewem Gronbką wręczyli zasłużonym działaczom odznaczenia. Otrzymali je: Zdzisław Haba i Jan Granat. Do życzeń dołączyli się także przedstawiciele władz gminnych, z panią wójt, Marzeną Urban-Żelazowską na czele.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook