• SPOTKANIE DELEGATÓW

  O najnowszych trendach, mających poprawić bezpieczeństwo na stadionach piłkarskich rozmawiali na specjalnym posiedzeniu członkowie Wydziału ds. bezpieczeństwa na stadionach piłkarskich ŚZPN. 

  czytaj więcej » archiwum
 • KLUBOWE JUBILEUSZE

  Dwa jubileusze obchodziły w miniony weekend świętokrzyskie kluby. W Kunowie przedstawiciele miejscowej Stali świętowali 80-lecie, w Pacanowie uczczono 65-lecie Zorzy Tempo.

  czytaj więcej » archiwum
 • PRO JUNIOR SYSTEM

  Informujemy, że w zakładce REGULAMINY prezentujemy uchwałę Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczącą projektu PRO JUNIOR SYSTEM na sezon 2018/19.

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS TRENERSKI UEFA B+A

  Wydział Szkolenia ŚZPN informuje ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ZARZĄD ŚZPN DOFINANSOWAŁ ...

  Na posiedzeniu w dniu 20.07.2018, Zarząd Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej dofinansował ...

  czytaj więcej » archiwum
 

SZKOLENIE KOORDYNATORÓW DS. BEZPIECZEŃSTWA

data: 2018-07-27

W dniu 26.07.2018 roku Komisja ds. bezpieczeństwa na Obiektach piłkarskich przeprowadziła kolejne szkolenia dla kandydatów na Klubowych Koordynatorów ds. bezpieczeństwa. Szkolenie było dedykowane dla klubów Klasy okręgowej i niższych klas rozgrywkowych.
- W szkoleniu uczestniczyło 34 osoby, które otrzymały zaświadczenia o ukończeniu szkolenia i nabyły uprawnienia do pełnienia funkcji Koordynatora ds. bezpieczeństwa podczas meczy w ramach rozgrywek organizowanych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Aktualnie takie uprawnienia posiada już ponad 150 koordynatorów. Dziękujemy za udział w szkoleniu - podsumował przewodniczący Robert Dybka, przypominając jednocześnie, że we wrześniu planowane jest kolejne szkolenie dla spikerów.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook