• KARINA W KADRZE

  Karina Kosiarska z Łysicy Bodzentyn otrzymała powolanie do reprezentacji Polski kobiet U-17.

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS SPIKERÓW. ZAPRASZAMY

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej organizuje kurs dla kandydatów na spikerów zawodów sportowych - przede wszystkim meczów piłki nożnej, klasy rozgrywkowe III liga i niższe.

  czytaj więcej » archiwum
 • SĘDZIOWSKI MEMORIAŁ

  W Szewnej rozegrany został kolejny memoriał Zbigniewa Hińczy, Zbigniewa Lisa i Jerzego Kuchcińskiego.

  czytaj więcej » archiwum
 • DLA ŁUKASZA. POD PATRONATEM ŚZPN

  W Pawłowie rozegrany został turniej charytatywny "Gramy Razem dla Łukasza". Jednym z patronów i fundatorów nagród był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. 

  czytaj więcej » archiwum
 • HETMAN CUP. ŚZPN PATRONOWAŁ

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej był jednym z patronów XII edycji turnieju Hetman Cup, który rozegrano we Włoszczowie.

  czytaj więcej » archiwum
 

SZKOLENIE KOORDYNATORÓW DS. BEZPIECZEŃSTWA

data: 2018-07-27

W dniu 26.07.2018 roku Komisja ds. bezpieczeństwa na Obiektach piłkarskich przeprowadziła kolejne szkolenia dla kandydatów na Klubowych Koordynatorów ds. bezpieczeństwa. Szkolenie było dedykowane dla klubów Klasy okręgowej i niższych klas rozgrywkowych.
- W szkoleniu uczestniczyło 34 osoby, które otrzymały zaświadczenia o ukończeniu szkolenia i nabyły uprawnienia do pełnienia funkcji Koordynatora ds. bezpieczeństwa podczas meczy w ramach rozgrywek organizowanych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Aktualnie takie uprawnienia posiada już ponad 150 koordynatorów. Dziękujemy za udział w szkoleniu - podsumował przewodniczący Robert Dybka, przypominając jednocześnie, że we wrześniu planowane jest kolejne szkolenie dla spikerów.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook