• BIURO CZYNNE DO 13.00

  Informujemy, że w piątek, 14.12.2018, biuro ŚZPN  w Kielcach czynne będzie o godziny 13.00. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN

  czytaj więcej » archiwum
 • 14.XII. WIGILIA, HOTEL BINKOWSKI

  W piątek, 14.grudnia, o godz. 17.00 w Hotelu Binkowski w Kielcach rozpocznie się spotkanie wigilijne Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej,

  czytaj więcej » archiwum
 • KARNETY NA KORONĘ

  Nie masz jeszcze pomysłu na prezent na święta? A może sam lub sama chcesz sprawić sobie przyjemność?  W tym roku Korona Kielce wcześniej rozpoczyna sprzedaż karnetów na rundę wiosenną i finałową Lotto Ekstraklasy! Zakup pod choinkę stałe miejsce na Suzuki Arenie!

  czytaj więcej » archiwum
 • PODOKRĘG NAJLEPSZY W KLIMONTOWIE

  Oldboje Podokręgu Sandomierz wygrali halowy turniej, który rozgrywany był w Klimontowie.

  czytaj więcej » archiwum
 

SZKOLENIE KOORDYNATORÓW DS. BEZPIECZEŃSTWA

data: 2018-07-27

W dniu 26.07.2018 roku Komisja ds. bezpieczeństwa na Obiektach piłkarskich przeprowadziła kolejne szkolenia dla kandydatów na Klubowych Koordynatorów ds. bezpieczeństwa. Szkolenie było dedykowane dla klubów Klasy okręgowej i niższych klas rozgrywkowych.
- W szkoleniu uczestniczyło 34 osoby, które otrzymały zaświadczenia o ukończeniu szkolenia i nabyły uprawnienia do pełnienia funkcji Koordynatora ds. bezpieczeństwa podczas meczy w ramach rozgrywek organizowanych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Aktualnie takie uprawnienia posiada już ponad 150 koordynatorów. Dziękujemy za udział w szkoleniu - podsumował przewodniczący Robert Dybka, przypominając jednocześnie, że we wrześniu planowane jest kolejne szkolenie dla spikerów.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook