• TYMBARK. POWIAT KIELCE

  Łzy radości, łzy rozpaczy, rozstrzygnięcia po rzutach karnych. Smaczne pączki od wójta, Zdzisława Wrzałki. Cenne upominki od dyrektora Jacka Kowalczyka. Tak, w telegraficznym skrócie skomentować można dwa dni finałów turnieju Tymbarka - powiatu kieleckiego, które odbyły się w Ćmińsku.

  czytaj więcej » archiwum
 • TYMBARK. AKTUALIZACJA TERMINÓW

  W rozwinięciu prezentujemy aktualne terminy turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku". 

  czytaj więcej » archiwum
 • TYMBARK, KAZIMIERZA WLK. SP 1 I VICTORIA JADĄ NA FINAŁY!

  Za nami pierwszy turniej eliminacji powiatowych XIX edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku". Rozegraliśmy go w Kazimierzy Wielkiej... 

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA SĘDZIOWIE

  W związku z licznymi prośbami przedstawicieli Kolegium Sędziów ŚZPN informujemy, że biuro ŚZPN ...

  czytaj więcej » archiwum
 • GRAMY!!! XIX EDYCJA TYMBARKU

  Ruszamy z powiatowymi turniejami XIX edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku". Poniżej terminarz pierwszych imprez.

  czytaj więcej » archiwum
 

SZKOLENIE KOORDYNATORÓW DS. BEZPIECZEŃSTWA

data: 2018-07-27

W dniu 26.07.2018 roku Komisja ds. bezpieczeństwa na Obiektach piłkarskich przeprowadziła kolejne szkolenia dla kandydatów na Klubowych Koordynatorów ds. bezpieczeństwa. Szkolenie było dedykowane dla klubów Klasy okręgowej i niższych klas rozgrywkowych.
- W szkoleniu uczestniczyło 34 osoby, które otrzymały zaświadczenia o ukończeniu szkolenia i nabyły uprawnienia do pełnienia funkcji Koordynatora ds. bezpieczeństwa podczas meczy w ramach rozgrywek organizowanych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Aktualnie takie uprawnienia posiada już ponad 150 koordynatorów. Dziękujemy za udział w szkoleniu - podsumował przewodniczący Robert Dybka, przypominając jednocześnie, że we wrześniu planowane jest kolejne szkolenie dla spikerów.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook