• PROGRAM DLA WETERANÓW

  Fundacja Piłkarstwa Polskiego wraz z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przygotowała specjalny program przeznaczony dla weteranów polskiego futbolu, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

  czytaj więcej » archiwum
 • SZKOLENIE SPIKERÓW

  Robert Dybka (przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich ŚZPN) i Paweł Jańczyk, jeden z najlepszych w kraju spikerów piłkarskich poprowadzili szkolenie dla spikerów klubów świętokrzyskich.  

  czytaj więcej » archiwum
 • LETNIA AMO. ŚWIĘTOKRZYSKIE POWOŁANIA

  Trzynaście młodych futbolistek i futbolistów z naszego regionu weźmie udział w tegorocznej, Letniej Akademii Młodych Orłów.

  czytaj więcej » archiwum
 • POCZĄTEK ROZGRYWEK 2018/19

  Wydział Gier ŚZPN informuje, że start do rozgrywek w sezonie 2018/19 nastąpi ...

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNIKAT ZWIĄZKOWEJ KOMISJI ODWOŁAWCZEJ ŚZPN

  Obradująca w dniu 05.07.2018 Związkowa Komisja Odwoławcza ŚZPN, po rozpoznaniu odwołań:

  czytaj więcej » archiwum
 

KURS SPIKERÓW

data: 2018-07-03

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej organizuje kurs dla kandydatów na spikerów zawodów sportowych, przede wszystkim meczów piłki nożnej - klasy rozgrywkowe III liga i niższe.
Kurs zostanie przeprowadzony w dniu 14.07.2018 roku w godz. 9.00 – 16.00 w siedzibie Świętokrzyskiego ZPN w Kielcach ul. Ściegiennego 8. Uczestnictwo w kursie dla przedstawicieli klubów uczestniczących w rozgrywkach organizowanych przez ŚZPN jest bezpłatne (dla innych osób odpłatność wynosi – 300,00 złotych). Po ukończeniu kursu każdy kandydat uzyskuje Certyfikat Spikera.Kurs zostanie przeprowadzony w oparciu o najnowszy pakiet szkoleniowy dla spikerów, który został opracowany przez Polski Związek Piłki Nożnej.
Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z przepisami licencyjnymi obowiązującymi na sezon 2018/2019 wszystkie kluby uczestniczące w rozgrywkach III i IV ligi (w klasie okręgowej jest to dobra praktyka) podczas meczu zobowiązane są do zapewnienia spikera zawodów posiadającego uprawnienia wydane przez PZPN lub Wojewódzki ZPN.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie. Ilość miejsc ograniczona.
W celu zapewnienia sprawnej organizacji kursu każdy kandydat winien nadesłać formularz zgłoszenia, który stanowi załącznik do niniejszego ogłoszenia (zamieszczony w zakładce NA SKRÓTY/WZORY DRUKÓW).
Formularz zgłoszenia proszę przesłać:

- faxem na nr (41) 3614729 wewnętrzny: 26 lub 31

- elektronicznie na adres e-mail islewa@szpnkielce.pl

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook