• NOWINY, 28/29.03.19. FINAŁY TYMBARKA

  Finały XIX edycji pucharu "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" odbędą się w dnia 28 - 29.03.2019 w Nowinach. - Zaraszam serdecznie. Cieszę się ogromnie, że święto młodzieżowego futbolu, po rocznej przerwie wraca do nas - mówi Sebastain Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny. 

  czytaj więcej » archiwum
 • WARSZAWSKIE SUKCESY MŁODZIEŻY

  Z sukcesami wrócili z Warszawy młodzi piłkarze Juventy Starachowice i KKP Korona Kielce. W finale pucharu Prezesa PZPN, Juventa uplasowała się na miejsu 5 - 8, KKP Korona wywalczyła 3. pozycję.

  czytaj więcej » archiwum
 • KARINA W KADRZE

  Karina Kosiarska z Łysicy Bodzentyn otrzymała powolanie do reprezentacji Polski kobiet U-17.

  czytaj więcej » archiwum
 • SĘDZIOWSKI MEMORIAŁ

  W Szewnej rozegrany został kolejny memoriał Zbigniewa Hińczy, Zbigniewa Lisa i Jerzego Kuchcińskiego.

  czytaj więcej » archiwum
 • DLA ŁUKASZA. POD PATRONATEM ŚZPN

  W Pawłowie rozegrany został turniej charytatywny "Gramy Razem dla Łukasza". Jednym z patronów i fundatorów nagród był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. 

  czytaj więcej » archiwum
 

KURS SPIKERÓW

data: 2018-07-03

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej organizuje kurs dla kandydatów na spikerów zawodów sportowych, przede wszystkim meczów piłki nożnej - klasy rozgrywkowe III liga i niższe.
Kurs zostanie przeprowadzony w dniu 14.07.2018 roku w godz. 9.00 – 16.00 w siedzibie Świętokrzyskiego ZPN w Kielcach ul. Ściegiennego 8. Uczestnictwo w kursie dla przedstawicieli klubów uczestniczących w rozgrywkach organizowanych przez ŚZPN jest bezpłatne (dla innych osób odpłatność wynosi – 300,00 złotych). Po ukończeniu kursu każdy kandydat uzyskuje Certyfikat Spikera.Kurs zostanie przeprowadzony w oparciu o najnowszy pakiet szkoleniowy dla spikerów, który został opracowany przez Polski Związek Piłki Nożnej.
Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z przepisami licencyjnymi obowiązującymi na sezon 2018/2019 wszystkie kluby uczestniczące w rozgrywkach III i IV ligi (w klasie okręgowej jest to dobra praktyka) podczas meczu zobowiązane są do zapewnienia spikera zawodów posiadającego uprawnienia wydane przez PZPN lub Wojewódzki ZPN.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie. Ilość miejsc ograniczona.
W celu zapewnienia sprawnej organizacji kursu każdy kandydat winien nadesłać formularz zgłoszenia, który stanowi załącznik do niniejszego ogłoszenia (zamieszczony w zakładce NA SKRÓTY/WZORY DRUKÓW).
Formularz zgłoszenia proszę przesłać:

- faxem na nr (41) 3614729 wewnętrzny: 26 lub 31

- elektronicznie na adres e-mail islewa@szpnkielce.pl

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook