• PROGRAM DLA WETERANÓW

  Fundacja Piłkarstwa Polskiego wraz z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przygotowała specjalny program przeznaczony dla weteranów polskiego futbolu, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

  czytaj więcej » archiwum
 • SZKOLENIE SPIKERÓW

  Robert Dybka (przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich ŚZPN) i Paweł Jańczyk, jeden z najlepszych w kraju spikerów piłkarskich poprowadzili szkolenie dla spikerów klubów świętokrzyskich.  

  czytaj więcej » archiwum
 • LETNIA AMO. ŚWIĘTOKRZYSKIE POWOŁANIA

  Trzynaście młodych futbolistek i futbolistów z naszego regionu weźmie udział w tegorocznej, Letniej Akademii Młodych Orłów.

  czytaj więcej » archiwum
 • POCZĄTEK ROZGRYWEK 2018/19

  Wydział Gier ŚZPN informuje, że start do rozgrywek w sezonie 2018/19 nastąpi ...

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNIKAT ZWIĄZKOWEJ KOMISJI ODWOŁAWCZEJ ŚZPN

  Obradująca w dniu 05.07.2018 Związkowa Komisja Odwoławcza ŚZPN, po rozpoznaniu odwołań:

  czytaj więcej » archiwum
 

KKP KORONA I KIELCE TRIUMFATOREM W KATEGORII ŻAK MŁODSZY

data: 2018-06-19

W dniach 16-17.06.2018 r. odbyły się finały Żaków Starszych i Młodszych. Zwycięzcą kategorii Żaków Młodszych rocznik 2010 i młodsi została drużyna KKP KORONA I Kielce. Za nią na podium znalazła się KKP KORONA III Kielce oraz 3 miejsce zajęła drużyna DAP Kielce.

Należy podkreślić, że turniej został zorganizowany z "sercem do dzieci" i miał charakter piłkarskiego pikniku. Organizatorzy zadbali o wszystko łącznie z ciepłymi "kiełbaskam", które przygotowali rodzice Klubu "Baszta". Po ceremonii wręczenia medali, na zawodników czekała kolejna niespodzianka, tym razem były to zimne lody. Organizatorzy pokazali, że wiedzą jak organizowac turnieje dla najmłodszych, a co najważniejsze zadbali o to by każde dziecko wróciło z Rytwian zadowolone - podsumował turniej trener Marek Szabla.


W poniższym odnośniku prezentujemy wyniki turnieju finałowego Żaków Młodszych:

Turniej finałowy kategorii Żak Młodszy rocznik 2010

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook