• KARINA W KADRZE

  Karina Kosiarska z Łysicy Bodzentyn otrzymała powolanie do reprezentacji Polski kobiet U-17.

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS SPIKERÓW. ZAPRASZAMY

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej organizuje kurs dla kandydatów na spikerów zawodów sportowych - przede wszystkim meczów piłki nożnej, klasy rozgrywkowe III liga i niższe.

  czytaj więcej » archiwum
 • SĘDZIOWSKI MEMORIAŁ

  W Szewnej rozegrany został kolejny memoriał Zbigniewa Hińczy, Zbigniewa Lisa i Jerzego Kuchcińskiego.

  czytaj więcej » archiwum
 • DLA ŁUKASZA. POD PATRONATEM ŚZPN

  W Pawłowie rozegrany został turniej charytatywny "Gramy Razem dla Łukasza". Jednym z patronów i fundatorów nagród był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. 

  czytaj więcej » archiwum
 • HETMAN CUP. ŚZPN PATRONOWAŁ

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej był jednym z patronów XII edycji turnieju Hetman Cup, który rozegrano we Włoszczowie.

  czytaj więcej » archiwum
 

KKP KORONA I KIELCE TRIUMFATOREM W KATEGORII ŻAK MŁODSZY

data: 2018-06-19

W dniach 16-17.06.2018 r. odbyły się finały Żaków Starszych i Młodszych. Zwycięzcą kategorii Żaków Młodszych rocznik 2010 i młodsi została drużyna KKP KORONA I Kielce. Za nią na podium znalazła się KKP KORONA III Kielce oraz 3 miejsce zajęła drużyna DAP Kielce.

Należy podkreślić, że turniej został zorganizowany z "sercem do dzieci" i miał charakter piłkarskiego pikniku. Organizatorzy zadbali o wszystko łącznie z ciepłymi "kiełbaskam", które przygotowali rodzice Klubu "Baszta". Po ceremonii wręczenia medali, na zawodników czekała kolejna niespodzianka, tym razem były to zimne lody. Organizatorzy pokazali, że wiedzą jak organizowac turnieje dla najmłodszych, a co najważniejsze zadbali o to by każde dziecko wróciło z Rytwian zadowolone - podsumował turniej trener Marek Szabla.


W poniższym odnośniku prezentujemy wyniki turnieju finałowego Żaków Młodszych:

Turniej finałowy kategorii Żak Młodszy rocznik 2010

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook