• KARINA W KADRZE

  Karina Kosiarska z Łysicy Bodzentyn otrzymała powolanie do reprezentacji Polski kobiet U-17.

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS SPIKERÓW. ZAPRASZAMY

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej organizuje kurs dla kandydatów na spikerów zawodów sportowych - przede wszystkim meczów piłki nożnej, klasy rozgrywkowe III liga i niższe.

  czytaj więcej » archiwum
 • SĘDZIOWSKI MEMORIAŁ

  W Szewnej rozegrany został kolejny memoriał Zbigniewa Hińczy, Zbigniewa Lisa i Jerzego Kuchcińskiego.

  czytaj więcej » archiwum
 • DLA ŁUKASZA. POD PATRONATEM ŚZPN

  W Pawłowie rozegrany został turniej charytatywny "Gramy Razem dla Łukasza". Jednym z patronów i fundatorów nagród był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. 

  czytaj więcej » archiwum
 • HETMAN CUP. ŚZPN PATRONOWAŁ

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej był jednym z patronów XII edycji turnieju Hetman Cup, który rozegrano we Włoszczowie.

  czytaj więcej » archiwum
 

KKP KORONA I KIELCE NAJLEPSZA W ORLIKU STARSZYM

data: 2018-06-19

W dniu 17.06.2018 r. (niedziela) w Kielcach na stadionie przy ul. Prostej odbyły się finały wojewódzkie w kategorii Orlika Starszego 2007. Do turnieju finałowego awans uzyskało osiem druzyn: KKP KORONA I Kielce, KS DAP Kielce, KKP KORONA II Kielce, KS HETMAN Włoszczowa, AP SKS STAR Starachowice, KKS ASPN JUVENTA Starachowice, KS BASZTA Rytwiany oraz GALACTICOS Ostrowiec Św. Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach, z których awans do meczów półfinałowych uzyskały po dwie najlepsze drużyny.Pierwsze miejsce zdobyła drużyna KKP KORONA I Kielce, która w decydującym spotkaniu pokonała JUVENTĘ Starachowicę 6:0. Trzecie miejsce przypadło dla drużyny AP SKS STAR Starachowice, która zwyciężyła 3:1 z drużyną KKP KORONA II Kielce. Komplet wyników zamieszczony został w zakładce ORLIK STARSZY.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook