• PROGRAM DLA WETERANÓW

  Fundacja Piłkarstwa Polskiego wraz z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przygotowała specjalny program przeznaczony dla weteranów polskiego futbolu, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

  czytaj więcej » archiwum
 • SZKOLENIE SPIKERÓW

  Robert Dybka (przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich ŚZPN) i Paweł Jańczyk, jeden z najlepszych w kraju spikerów piłkarskich poprowadzili szkolenie dla spikerów klubów świętokrzyskich.  

  czytaj więcej » archiwum
 • LETNIA AMO. ŚWIĘTOKRZYSKIE POWOŁANIA

  Trzynaście młodych futbolistek i futbolistów z naszego regionu weźmie udział w tegorocznej, Letniej Akademii Młodych Orłów.

  czytaj więcej » archiwum
 • POCZĄTEK ROZGRYWEK 2018/19

  Wydział Gier ŚZPN informuje, że start do rozgrywek w sezonie 2018/19 nastąpi ...

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNIKAT ZWIĄZKOWEJ KOMISJI ODWOŁAWCZEJ ŚZPN

  Obradująca w dniu 05.07.2018 Związkowa Komisja Odwoławcza ŚZPN, po rozpoznaniu odwołań:

  czytaj więcej » archiwum
 

KKP KORONA I KIELCE NAJLEPSZA W ORLIKU STARSZYM

data: 2018-06-19

W dniu 17.06.2018 r. (niedziela) w Kielcach na stadionie przy ul. Prostej odbyły się finały wojewódzkie w kategorii Orlika Starszego 2007. Do turnieju finałowego awans uzyskało osiem druzyn: KKP KORONA I Kielce, KS DAP Kielce, KKP KORONA II Kielce, KS HETMAN Włoszczowa, AP SKS STAR Starachowice, KKS ASPN JUVENTA Starachowice, KS BASZTA Rytwiany oraz GALACTICOS Ostrowiec Św. Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach, z których awans do meczów półfinałowych uzyskały po dwie najlepsze drużyny.Pierwsze miejsce zdobyła drużyna KKP KORONA I Kielce, która w decydującym spotkaniu pokonała JUVENTĘ Starachowicę 6:0. Trzecie miejsce przypadło dla drużyny AP SKS STAR Starachowice, która zwyciężyła 3:1 z drużyną KKP KORONA II Kielce. Komplet wyników zamieszczony został w zakładce ORLIK STARSZY.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook