• MUNDIALOWY KONKURS

  W związku z piłkarskim mndialem, ogłaszamy błyskawiczny konkurs. Będzie w nim można, wygrać atrakcyjne nagrody - gadżety mundialu i PZPN. Szcegóły na naszym Facebook'u.

  czytaj więcej » archiwum
 • WISŁA SANDOMIERZ Z PUCHAREM POLSKI

  Piłkarze Wisły Sandomierz zdobyli Puchar Polski na szczeblu okręgu. W spotkaniu finałowym sandomierzanie pokonali KSZO Ostowiec Św. 1:0.

  czytaj więcej » archiwum
 • GORZKÓW CUP

  Kapitalną imprezą był zorganizowany przez działaczy Jawornika II turniej „Gorzków Cup”. Jednym ze współorganizatorów był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.

  czytaj więcej » archiwum
 • POLSKA - SZKOCJA 2:3

  2:3 przegrała ze Szkocją, reprezentacja Polski kobiet w meczu eliminacji mistrzostw świata. Spotkanie odbyło się na Kolporter Arenie w Kielcach.

  czytaj więcej » archiwum
 • NABÓR DO AMO. KIELCE, SANDOMIERZ

  Trwają nabory do Akademii Młodych Orłów w Kielcach i Sandomierzu. Pierwsze testy odbyły się w miniony weekend. Kolejne zaplanowano na najbiższy weekend (8/10.06.2018).

  czytaj więcej » archiwum
 

WISŁA SANDOMIERZ Z PUCHAREM POLSKI

data: 2018-06-14

Niespodziewanie zakończyła się tegoroczna edycja piłkarskiego Pucharu Polski. W rozegranym w Staszowie spotkaniu, drużyna Grzegorza Wesołowskiego pokonała 1:0, po golu samobójczym faworyzowane KSZO. Ostrowczanie mieli zdecydowanie więcej z gry. W pierwszej połowie podopieczni Przemysława Cecherza trafili w słupek i poprzeczkę bramki rywali. Po zmianie stron, i zdobyciu gola, Wisła mądrze się broniła. Doskonałą partię rozgrywał Stanisław Wierzgacz, interweniując kapitalnie w kilku sytuacjach.
Zwycięzcy zainkasowali  36 tysięcy złotych (30 000 ufundował PZPN, 6 000 - Zarząd ŚZPN) i bronić będą honoru świętokrzyskiego futbolu na szczeblu centralnym. 
Puchary i czeki pieniężne wręczali: Mirosław Malinowski, prezes ŚZPN, wiceprezesi ŚZPN: Tomasz Domaradzki i Marcin Gawron oraz Lesxek Kopeć, burmistrz Staszowa, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji spotkania.
Fot.: P.Chorab 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook