• Ruszył Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich...

  czytaj więcej » archiwum
 • KONSULTACJE REGIONS CUP

  W Ostrowcu Świętokrzyskim, na obiektach KSZO odbyła się pierwsza konsultacja kadry Regions Cup. Podopieczni Pawła rybusa i Pawłą Czai przygotowują się do czerwcowych finałów makroregionalnych. Fot. Piotr Kowalski.

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA KLUBY. TABLICE DO ODEBRANIA

  Kluby IV ligi, ligi okręgowej, Klasy A i Klasy B, które alikowały o tablice ...

  czytaj więcej » archiwum
 • POWOŁANIA NA KONSULTACJĘ SZKOLENIOWĄ REGIONS CUP

  czytaj więcej » archiwum
 • REKRUTACJA DO KLAS MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

  czytaj więcej » archiwum
 

WISŁA SANDOMIERZ Z PUCHAREM POLSKI

data: 2018-06-14

Niespodziewanie zakończyła się tegoroczna edycja piłkarskiego Pucharu Polski. W rozegranym w Staszowie spotkaniu, drużyna Grzegorza Wesołowskiego pokonała 1:0, po golu samobójczym faworyzowane KSZO. Ostrowczanie mieli zdecydowanie więcej z gry. W pierwszej połowie podopieczni Przemysława Cecherza trafili w słupek i poprzeczkę bramki rywali. Po zmianie stron, i zdobyciu gola, Wisła mądrze się broniła. Doskonałą partię rozgrywał Stanisław Wierzgacz, interweniując kapitalnie w kilku sytuacjach.
Zwycięzcy zainkasowali  36 tysięcy złotych (30 000 ufundował PZPN, 6 000 - Zarząd ŚZPN) i bronić będą honoru świętokrzyskiego futbolu na szczeblu centralnym. 
Puchary i czeki pieniężne wręczali: Mirosław Malinowski, prezes ŚZPN, wiceprezesi ŚZPN: Tomasz Domaradzki i Marcin Gawron oraz Lesxek Kopeć, burmistrz Staszowa, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji spotkania.
Fot.: P.Chorab 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook