• UBEZPIECZENIOWA PROMOCJA

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS TRENERSKI UEFA B+A

  32 osoby rozpoczęły - zorganizowany przez Wydział Szkolenia ŚZPN - zintegrowany kurs trenerski UEFA B+A.

  czytaj więcej » archiwum
 • POSZUKIWANI WOLONTARIUSZE

  Polski Związek Piłki Nożnej poszukuje kandydatki lub kandydata do pracy na stanowisku: Team Liaison Officer / Oficer Łącznikowy Drużyn Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019

  czytaj więcej » archiwum
 • TYMBARK. PONIDZIE

  W Busku Zdroju i w Pińczowie odbyły się kolejne rozgrywki XIX edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku".

  czytaj więcej » archiwum
 • BILETY NA CZECHY

  Informujemy, że pod linkiem https://media.laczynaspilka.pl/files/pzphp/MDI7MDA_/5b9784fca3f3e7e3ca9f9f05a537a393.pdf można zapoznać się z harmonogramem sprzedaży biletów na towarzyski mecz Polska - Czechy.

  czytaj więcej » archiwum
 

WISŁA SANDOMIERZ Z PUCHAREM POLSKI

data: 2018-06-14

Niespodziewanie zakończyła się tegoroczna edycja piłkarskiego Pucharu Polski. W rozegranym w Staszowie spotkaniu, drużyna Grzegorza Wesołowskiego pokonała 1:0, po golu samobójczym faworyzowane KSZO. Ostrowczanie mieli zdecydowanie więcej z gry. W pierwszej połowie podopieczni Przemysława Cecherza trafili w słupek i poprzeczkę bramki rywali. Po zmianie stron, i zdobyciu gola, Wisła mądrze się broniła. Doskonałą partię rozgrywał Stanisław Wierzgacz, interweniując kapitalnie w kilku sytuacjach.
Zwycięzcy zainkasowali  36 tysięcy złotych (30 000 ufundował PZPN, 6 000 - Zarząd ŚZPN) i bronić będą honoru świętokrzyskiego futbolu na szczeblu centralnym. 
Puchary i czeki pieniężne wręczali: Mirosław Malinowski, prezes ŚZPN, wiceprezesi ŚZPN: Tomasz Domaradzki i Marcin Gawron oraz Lesxek Kopeć, burmistrz Staszowa, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji spotkania.
Fot.: P.Chorab 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook