• SPOTKANIE DELEGATÓW

  O najnowszych trendach, mających poprawić bezpieczeństwo na stadionach piłkarskich rozmawiali na specjalnym posiedzeniu członkowie Wydziału ds. bezpieczeństwa na stadionach piłkarskich ŚZPN. 

  czytaj więcej » archiwum
 • KLUBOWE JUBILEUSZE

  Dwa jubileusze obchodziły w miniony weekend świętokrzyskie kluby. W Kunowie przedstawiciele miejscowej Stali świętowali 80-lecie, w Pacanowie uczczono 65-lecie Zorzy Tempo.

  czytaj więcej » archiwum
 • PRO JUNIOR SYSTEM

  Informujemy, że w zakładce REGULAMINY prezentujemy uchwałę Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczącą projektu PRO JUNIOR SYSTEM na sezon 2018/19.

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS TRENERSKI UEFA B+A

  Wydział Szkolenia ŚZPN informuje ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ZARZĄD ŚZPN DOFINANSOWAŁ ...

  Na posiedzeniu w dniu 20.07.2018, Zarząd Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej dofinansował ...

  czytaj więcej » archiwum
 

WISŁA SANDOMIERZ Z PUCHAREM POLSKI

data: 2018-06-14

Niespodziewanie zakończyła się tegoroczna edycja piłkarskiego Pucharu Polski. W rozegranym w Staszowie spotkaniu, drużyna Grzegorza Wesołowskiego pokonała 1:0, po golu samobójczym faworyzowane KSZO. Ostrowczanie mieli zdecydowanie więcej z gry. W pierwszej połowie podopieczni Przemysława Cecherza trafili w słupek i poprzeczkę bramki rywali. Po zmianie stron, i zdobyciu gola, Wisła mądrze się broniła. Doskonałą partię rozgrywał Stanisław Wierzgacz, interweniując kapitalnie w kilku sytuacjach.
Zwycięzcy zainkasowali  36 tysięcy złotych (30 000 ufundował PZPN, 6 000 - Zarząd ŚZPN) i bronić będą honoru świętokrzyskiego futbolu na szczeblu centralnym. 
Puchary i czeki pieniężne wręczali: Mirosław Malinowski, prezes ŚZPN, wiceprezesi ŚZPN: Tomasz Domaradzki i Marcin Gawron oraz Lesxek Kopeć, burmistrz Staszowa, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji spotkania.
Fot.: P.Chorab 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook