• SPOTKANIE DELEGATÓW

  O najnowszych trendach, mających poprawić bezpieczeństwo na stadionach piłkarskich rozmawiali na specjalnym posiedzeniu członkowie Wydziału ds. bezpieczeństwa na stadionach piłkarskich ŚZPN. 

  czytaj więcej » archiwum
 • KLUBOWE JUBILEUSZE

  Dwa jubileusze obchodziły w miniony weekend świętokrzyskie kluby. W Kunowie przedstawiciele miejscowej Stali świętowali 80-lecie, w Pacanowie uczczono 65-lecie Zorzy Tempo.

  czytaj więcej » archiwum
 • PRO JUNIOR SYSTEM

  Informujemy, że w zakładce REGULAMINY prezentujemy uchwałę Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczącą projektu PRO JUNIOR SYSTEM na sezon 2018/19.

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS TRENERSKI UEFA B+A

  Wydział Szkolenia ŚZPN informuje ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ZARZĄD ŚZPN DOFINANSOWAŁ ...

  Na posiedzeniu w dniu 20.07.2018, Zarząd Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej dofinansował ...

  czytaj więcej » archiwum
 

ORZECZENIE KOMISJI DYSCYPLINARNEJ

data: 2018-05-21

W dn. 21 maja 2018 r. Komisja Dyscyplinarna ŚZPN wydała orzeczenie w sprawie zdarzenia z udziałem zawodników Huberta Sieleckiego i Tomasza Stawiarskiego, do którego doszło podczas meczu pomiędzy MLKS Zenit Chmielnik, a KS Świt Ćmielów.

 
Komisja Dyscyplinarna uznała obwinionego Huberta Sieleckiego za winnego zarzucanego mu czynu, polegającego na popełnieniu rażącego faulu z użyciem nieproporcjonalnej siły i za to wymierzyła mu karę 9 miesięcy dyskwalifikacji.
Jednocześnie ustalono, że w/w przewinienia dyscyplinarnego dokonano podczas walki o piłkę, a obwiniony nie miał zamiaru spowodować  rozstroju zdrowia u poszkodowanego.
Orzeczona kara uwzględnia stopień winy obwinionego oraz rodzaj i charakter popełnionego przewinienia dyscyplinarnego, w tym rodzaj naruszonego dobra w postaci zdrowia innego zawodnika.
 
Od wydanego orzeczenia zainteresowane strony mogą wnieść odwołanie do Związkowej Komisji Odwoławczej ŚZPN.
 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook