• UBEZPIECZENIOWA PROMOCJA

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS TRENERSKI UEFA B+A

  32 osoby rozpoczęły - zorganizowany przez Wydział Szkolenia ŚZPN - zintegrowany kurs trenerski UEFA B+A.

  czytaj więcej » archiwum
 • POSZUKIWANI WOLONTARIUSZE

  Polski Związek Piłki Nożnej poszukuje kandydatki lub kandydata do pracy na stanowisku: Team Liaison Officer / Oficer Łącznikowy Drużyn Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019

  czytaj więcej » archiwum
 • TYMBARK. PONIDZIE

  W Busku Zdroju i w Pińczowie odbyły się kolejne rozgrywki XIX edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku".

  czytaj więcej » archiwum
 • BILETY NA CZECHY

  Informujemy, że pod linkiem https://media.laczynaspilka.pl/files/pzphp/MDI7MDA_/5b9784fca3f3e7e3ca9f9f05a537a393.pdf można zapoznać się z harmonogramem sprzedaży biletów na towarzyski mecz Polska - Czechy.

  czytaj więcej » archiwum
 

ORZECZENIE KOMISJI DYSCYPLINARNEJ

data: 2018-05-21

W dn. 21 maja 2018 r. Komisja Dyscyplinarna ŚZPN wydała orzeczenie w sprawie zdarzenia z udziałem zawodników Huberta Sieleckiego i Tomasza Stawiarskiego, do którego doszło podczas meczu pomiędzy MLKS Zenit Chmielnik, a KS Świt Ćmielów.

 
Komisja Dyscyplinarna uznała obwinionego Huberta Sieleckiego za winnego zarzucanego mu czynu, polegającego na popełnieniu rażącego faulu z użyciem nieproporcjonalnej siły i za to wymierzyła mu karę 9 miesięcy dyskwalifikacji.
Jednocześnie ustalono, że w/w przewinienia dyscyplinarnego dokonano podczas walki o piłkę, a obwiniony nie miał zamiaru spowodować  rozstroju zdrowia u poszkodowanego.
Orzeczona kara uwzględnia stopień winy obwinionego oraz rodzaj i charakter popełnionego przewinienia dyscyplinarnego, w tym rodzaj naruszonego dobra w postaci zdrowia innego zawodnika.
 
Od wydanego orzeczenia zainteresowane strony mogą wnieść odwołanie do Związkowej Komisji Odwoławczej ŚZPN.
 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook