• Ruszył Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich...

  czytaj więcej » archiwum
 • KONSULTACJE REGIONS CUP

  W Ostrowcu Świętokrzyskim, na obiektach KSZO odbyła się pierwsza konsultacja kadry Regions Cup. Podopieczni Pawła rybusa i Pawłą Czai przygotowują się do czerwcowych finałów makroregionalnych. Fot. Piotr Kowalski.

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA KLUBY. TABLICE DO ODEBRANIA

  Kluby IV ligi, ligi okręgowej, Klasy A i Klasy B, które alikowały o tablice ...

  czytaj więcej » archiwum
 • POWOŁANIA NA KONSULTACJĘ SZKOLENIOWĄ REGIONS CUP

  czytaj więcej » archiwum
 • REKRUTACJA DO KLAS MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

  czytaj więcej » archiwum
 

ORZECZENIE KOMISJI DYSCYPLINARNEJ

data: 2018-05-21

W dn. 21 maja 2018 r. Komisja Dyscyplinarna ŚZPN wydała orzeczenie w sprawie zdarzenia z udziałem zawodników Huberta Sieleckiego i Tomasza Stawiarskiego, do którego doszło podczas meczu pomiędzy MLKS Zenit Chmielnik, a KS Świt Ćmielów.

 
Komisja Dyscyplinarna uznała obwinionego Huberta Sieleckiego za winnego zarzucanego mu czynu, polegającego na popełnieniu rażącego faulu z użyciem nieproporcjonalnej siły i za to wymierzyła mu karę 9 miesięcy dyskwalifikacji.
Jednocześnie ustalono, że w/w przewinienia dyscyplinarnego dokonano podczas walki o piłkę, a obwiniony nie miał zamiaru spowodować  rozstroju zdrowia u poszkodowanego.
Orzeczona kara uwzględnia stopień winy obwinionego oraz rodzaj i charakter popełnionego przewinienia dyscyplinarnego, w tym rodzaj naruszonego dobra w postaci zdrowia innego zawodnika.
 
Od wydanego orzeczenia zainteresowane strony mogą wnieść odwołanie do Związkowej Komisji Odwoławczej ŚZPN.
 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook