• MUNDIALOWY KONKURS

  W związku z piłkarskim mndialem, ogłaszamy błyskawiczny konkurs. Będzie w nim można, wygrać atrakcyjne nagrody - gadżety mundialu i PZPN. Szcegóły na naszym Facebook'u.

  czytaj więcej » archiwum
 • WISŁA SANDOMIERZ Z PUCHAREM POLSKI

  Piłkarze Wisły Sandomierz zdobyli Puchar Polski na szczeblu okręgu. W spotkaniu finałowym sandomierzanie pokonali KSZO Ostowiec Św. 1:0.

  czytaj więcej » archiwum
 • GORZKÓW CUP

  Kapitalną imprezą był zorganizowany przez działaczy Jawornika II turniej „Gorzków Cup”. Jednym ze współorganizatorów był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.

  czytaj więcej » archiwum
 • POLSKA - SZKOCJA 2:3

  2:3 przegrała ze Szkocją, reprezentacja Polski kobiet w meczu eliminacji mistrzostw świata. Spotkanie odbyło się na Kolporter Arenie w Kielcach.

  czytaj więcej » archiwum
 • NABÓR DO AMO. KIELCE, SANDOMIERZ

  Trwają nabory do Akademii Młodych Orłów w Kielcach i Sandomierzu. Pierwsze testy odbyły się w miniony weekend. Kolejne zaplanowano na najbiższy weekend (8/10.06.2018).

  czytaj więcej » archiwum
 

ORZECZENIE KOMISJI DYSCYPLINARNEJ

data: 2018-05-21

W dn. 21 maja 2018 r. Komisja Dyscyplinarna ŚZPN wydała orzeczenie w sprawie zdarzenia z udziałem zawodników Huberta Sieleckiego i Tomasza Stawiarskiego, do którego doszło podczas meczu pomiędzy MLKS Zenit Chmielnik, a KS Świt Ćmielów.

 
Komisja Dyscyplinarna uznała obwinionego Huberta Sieleckiego za winnego zarzucanego mu czynu, polegającego na popełnieniu rażącego faulu z użyciem nieproporcjonalnej siły i za to wymierzyła mu karę 9 miesięcy dyskwalifikacji.
Jednocześnie ustalono, że w/w przewinienia dyscyplinarnego dokonano podczas walki o piłkę, a obwiniony nie miał zamiaru spowodować  rozstroju zdrowia u poszkodowanego.
Orzeczona kara uwzględnia stopień winy obwinionego oraz rodzaj i charakter popełnionego przewinienia dyscyplinarnego, w tym rodzaj naruszonego dobra w postaci zdrowia innego zawodnika.
 
Od wydanego orzeczenia zainteresowane strony mogą wnieść odwołanie do Związkowej Komisji Odwoławczej ŚZPN.
 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook