• SPOTKANIE DELEGATÓW

  O najnowszych trendach, mających poprawić bezpieczeństwo na stadionach piłkarskich rozmawiali na specjalnym posiedzeniu członkowie Wydziału ds. bezpieczeństwa na stadionach piłkarskich ŚZPN. 

  czytaj więcej » archiwum
 • KLUBOWE JUBILEUSZE

  Dwa jubileusze obchodziły w miniony weekend świętokrzyskie kluby. W Kunowie przedstawiciele miejscowej Stali świętowali 80-lecie, w Pacanowie uczczono 65-lecie Zorzy Tempo.

  czytaj więcej » archiwum
 • PRO JUNIOR SYSTEM

  Informujemy, że w zakładce REGULAMINY prezentujemy uchwałę Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczącą projektu PRO JUNIOR SYSTEM na sezon 2018/19.

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS TRENERSKI UEFA B+A

  Wydział Szkolenia ŚZPN informuje ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ZARZĄD ŚZPN DOFINANSOWAŁ ...

  Na posiedzeniu w dniu 20.07.2018, Zarząd Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej dofinansował ...

  czytaj więcej » archiwum
 

PUCHAR TYMBARKU. ORGANIZACYJNIE LEPSI NIŻ SPORTOWO

data: 2018-05-02

O największym pechu mogą mówić chłopcy U-10, którym zabrakło 15 sekund by znaleźć się w strefie medalowej. Podopieczni Michała Kostuchy i Bartłomieja Strzębskiego w pierwszym spotkaniu fazy finałowej przegrali po rzutach karnych z AP Reiss Poznań 1:2. W normalnym czasie był remis 1:1 a wyrównującą bramkę rywale zdobyli w ostatniej akcji. Ostatecznie ekipa AMO Kielce uplasowała się na 6. pozycji.
Słabiej spisali się chłopcy U-12, którzy wylądowali na 12. miejscu, choć apetyty były o wiele większe.
Dzielnie walczyły świętokrzyskie dziewczęta. Debiutujący w finałach ogólnopolskich Orlik Klimontów zakończył rywalizację na 14 miejscu a UKS Kunów, w porównaniu z XVII edycją imprezy poprawił miejsce o dwie lokaty, zajmując ostatecznie 13 miejsce.
Znacznie więcej pochwał zebraliśmy za organizację turniejów w województwie świętokrzyskim, po raz kolejny plasując się w nieoficjalnym rankingu na mistrzowskim "pudle".

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook