• II LIGA FUTSALU

  czytaj więcej » archiwum
 • DZIEŃ DZIECKA W PODOKRĘGU

  Niniejszym, zaproszamy do udziału w turnieju z okazji Dnia Dziecka. Rywalizacja toczyć się będzie o puchar wiceprezesa ds. Podokręgu Sandomierz - Marka Walczaka

  czytaj więcej » archiwum
 • NABÓR NA KURS TRNERSKI

  Wydział Szkolenia ŚZPN informuje, że rozpoczął się nabór na kurs Wyrównawczy UEFA B+A, który rozpocznie się 18.08.2018 r. ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ORZECZENIE KOMISJI DYSCYPLINARNEJ

  W dn. 21 maja 2018 r. Komisja Dyscyplinarna ŚZPN wydała orzeczenie w sprawie zdarzenia z udziałem zawodników Huberta Sieleckiego i Tomasza Stawiarskiego, do którego doszło podczas meczu pomiędzy MLKS Zenit Chmielnik, a KS Świt Ćmielów.

  czytaj więcej » archiwum
 • UEFA CERTIFICATE IN FOOTBALL MANAGEMENT

  W zakładce Wydział Szkolenia zamiszczone zostały szczegóły II edycji programu UEFA Certificate in Football Management. Chętnyh prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur do 21.05.2018.

  czytaj więcej » archiwum
 

PUCHAR TYMBARKU. ORGANIZACYJNIE LEPSI NIŻ SPORTOWO

data: 2018-05-02

O największym pechu mogą mówić chłopcy U-10, którym zabrakło 15 sekund by znaleźć się w strefie medalowej. Podopieczni Michała Kostuchy i Bartłomieja Strzębskiego w pierwszym spotkaniu fazy finałowej przegrali po rzutach karnych z AP Reiss Poznań 1:2. W normalnym czasie był remis 1:1 a wyrównującą bramkę rywale zdobyli w ostatniej akcji. Ostatecznie ekipa AMO Kielce uplasowała się na 6. pozycji.
Słabiej spisali się chłopcy U-12, którzy wylądowali na 12. miejscu, choć apetyty były o wiele większe.
Dzielnie walczyły świętokrzyskie dziewczęta. Debiutujący w finałach ogólnopolskich Orlik Klimontów zakończył rywalizację na 14 miejscu a UKS Kunów, w porównaniu z XVII edycją imprezy poprawił miejsce o dwie lokaty, zajmując ostatecznie 13 miejsce.
Znacznie więcej pochwał zebraliśmy za organizację turniejów w województwie świętokrzyskim, po raz kolejny plasując się w nieoficjalnym rankingu na mistrzowskim "pudle".

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook