• UBEZPIECZENIOWA PROMOCJA

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS TRENERSKI UEFA B+A

  32 osoby rozpoczęły - zorganizowany przez Wydział Szkolenia ŚZPN - zintegrowany kurs trenerski UEFA B+A.

  czytaj więcej » archiwum
 • POSZUKIWANI WOLONTARIUSZE

  Polski Związek Piłki Nożnej poszukuje kandydatki lub kandydata do pracy na stanowisku: Team Liaison Officer / Oficer Łącznikowy Drużyn Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019

  czytaj więcej » archiwum
 • TYMBARK. PONIDZIE

  W Busku Zdroju i w Pińczowie odbyły się kolejne rozgrywki XIX edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku".

  czytaj więcej » archiwum
 • BILETY NA CZECHY

  Informujemy, że pod linkiem https://media.laczynaspilka.pl/files/pzphp/MDI7MDA_/5b9784fca3f3e7e3ca9f9f05a537a393.pdf można zapoznać się z harmonogramem sprzedaży biletów na towarzyski mecz Polska - Czechy.

  czytaj więcej » archiwum
 

PUCHAR TYMBARKU. ORGANIZACYJNIE LEPSI NIŻ SPORTOWO

data: 2018-05-02

O największym pechu mogą mówić chłopcy U-10, którym zabrakło 15 sekund by znaleźć się w strefie medalowej. Podopieczni Michała Kostuchy i Bartłomieja Strzębskiego w pierwszym spotkaniu fazy finałowej przegrali po rzutach karnych z AP Reiss Poznań 1:2. W normalnym czasie był remis 1:1 a wyrównującą bramkę rywale zdobyli w ostatniej akcji. Ostatecznie ekipa AMO Kielce uplasowała się na 6. pozycji.
Słabiej spisali się chłopcy U-12, którzy wylądowali na 12. miejscu, choć apetyty były o wiele większe.
Dzielnie walczyły świętokrzyskie dziewczęta. Debiutujący w finałach ogólnopolskich Orlik Klimontów zakończył rywalizację na 14 miejscu a UKS Kunów, w porównaniu z XVII edycją imprezy poprawił miejsce o dwie lokaty, zajmując ostatecznie 13 miejsce.
Znacznie więcej pochwał zebraliśmy za organizację turniejów w województwie świętokrzyskim, po raz kolejny plasując się w nieoficjalnym rankingu na mistrzowskim "pudle".

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook